Künye
Menü
DAHA ÇOK GENÇ HİSSEDİYORUM | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

DAHA ÇOK GENÇ HİSSEDİYORUM

Türk Milli Futbol Takımı'nda sözleşmesi karşılıklı anlaşmayla feshedilen Rumen teknik direktör Lucescu, kariyerini sürdürmek istediğini ve tekliflere açık olduğunu söyledi.

Yaşı 73 olan teknik adam, yaptığı açıklamada, Türk Milli Takımı'nda elinden geleni yaptığını ve genç bir takım yarattığını, ayrıca kendi adına da, milli takım kariyeri yaptığını ve hala genç olduğunu hissettiğini ifade etti.

Lucescu, zannediyor ki bu ülkede bir iş bulurum nasılsa burası çiftlik, ama bilmiyor ki Türkiye defteri onun için ebedi kapanmıştır, ayrıca gençleştirdim dediği milli takımın oyuncularının, yeni gelen hoca ile en az %70’i değişecektir.

Sen kendini fasülye gibi nimetten sanıyorsun ama sen hadi, hadi naş naş.

YETERLİ DEĞİL

Geçtiğimiz haftalarda İstanbul’da oynanan Galatasaray Trabzonspor maçı sonrası, bariz hakem hataları sonucu büyük eleştiri alan MHK, bu tepkilere kayıtsız kalamadı ve başkan Yusuf Namoğlu istifa etmişti.

Bu istifanın yeterli olduğunu düşünmüyorum, bu istifalara TFF Başkanı sn.Demirören ve ekibide eklenmelidir.

Çünkü Türk futbolu bu fosilleşmiş düzenden artık kurtulmalıdır.

Bu nedenle MHK daki istifalar, Yeterli değil, ardı arkası hepsi istifa etmelidir, TFF baştan aşağa değişime uğramalıdır. Bu değişim Türk futbolunun kaderinide değiştirecektir. 

İRONİ YAPTI

Hakem kararlarının çok konuşulduğu ve istifaların geldiği, 

Galatasaray Trabzonspor maçı akabinde sn. Terim maç konuşmasında, hakem kararları Trabzonspor tarafından çok eleştirildi sorusuna, hakemlerde insan, onlarda hata yapabilir diye yaptığı açıklama spor kamuoyunun ilgisini çekti.

Terim’in bu açıklaması, başta Trabzon cephesinden ve bazı cephelerden ağır eleştiri aldı, sn. Terim’i çok seven biri değilim ancak bu konuda ona haksızlık yapıldığını düşünüyorum.

Terim aslında burada, bu açıklaması ile daha yakın zamanda aldığı cezalara vurgu ve eleştiri yapmak için bu açıklamayı yaptı.

Aslında oda hakemin hatalı olduğunu, bunu eleştirmenin karşılığı ceza olduğunu bildiğinden bu tip açıklama ile ironi yaparak hakemi eleştirmiştir.

Bu konuda Terim’e haksızlık etmeyelim.

Yani Sn.Terim İRONİ yaptı.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)

 

 


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN