Künye Reklam
Menü
BU HAKEM HATALI DEĞİL “HASTA” | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

BU HAKEM HATALI DEĞİL “HASTA”

Bir değil, iki değil, üç değil, dört değil,
yeter da gardaşım, yeter da, bin dört oldu, bir camiaya bu kadarda kasıtlı ve aleni düşmanlık edilmezki be kardeşim.

Bu artık hakem hatası falan değil, yani 
hakem hatalı değil hasta, tedavi görmeli, hakem hatası olması için hakemin görmemesi yada, net görememesi gerekiyor, ancak burada VAR’a gidip bakıyor Ekuban’ın ayağına basıldığını kabak gibi görüyor ve yine de penaltıyı vermiyor, bu nasıl hakem hatası, hayır efendim bu başka bişey, bu resmen Trabzon ve Trabzonspor düşmanlığıdır, bu konu ivedi araştırılmalıdır.

Trabzonspor’un kadrosunda bulunan, 18-19-20 yaşındaki, Türk ve altyapı menşeili oyunculardan korktunuz ve haklarını yediniz, alın terlerini çaldınız, hayallerini umutlarını çaldınız, siz ne biçim varlıklarsınız.

 Allahsız, kitapsız, cibilliyetsiz, karaktersiz, namussuz alçaklar, sizin alayınız Trabzon ve Trabzonspor düşmanı olabilirsiniz ancak, hakkını yediğiniz, düşmanca mağlup edip hayallerini yıktığınız o gencecik çocuklara yarın, o şanlı Türk bayrağı altında, milli formayı giydirmek zorundasınız, çünkü sizin militanlığını yaptığınız takımların Türk oyuncusu yok.

Peki size soruyorum, ulan emek hırsızları, bu hakkını gasp edip hayallerini yıktığınız çocuklar o şanlı milli formayı giydiğinde bunlardan nasıl başarı bekleyeceksiniz be kitapsızlar. Nasıl onların yüzüne bakacaksınız nasıl bir vicdan var sizde hiç utanmayacakmısınız.

Galatasaray Trabzonspor’u 3-1 yendi alın sevinin, kına yakın, kınayıda bir birinizin g..t üne sürün, halbuki sizde biliyorsunuz kırmızı kartlarla, Galatasaray 8 kişi kalmalıydı, Trabzonspor’un buz gibi penaltısı verilmedi, eğer sahada Şeref’iyle maç yöneten bir hakem olsaydı, o gencecik Türk oyuncular, sizin milyon dolarlara transfer ettiğiniz o gart ecnebilerinizi yenecekti ve siz bundan okadar utanacaktınız ki, bu duruma düşmemek için bu haince planı sahneye koydunuz ve uyguladınız.

Ama unutmayın, birgün gelecek kendi entrikalarınızda boğulacaksınız, bu ülke bizim, bu ülkenin çimentosu biziz, bu ülke var oldukça bizim kanımız hep bu bayrak için var olacak, sizin ne olduğunuz 
belli olmayan varlıklar olarak hep aramızda dolaşacaksınız ve hergün namuslu insanlar sizin yüzünüze tükürecek, tabi siz okadar şeref yoksunu varlıklarsınızki yüzünüze tükürüldüğü zaman bile yağmur yağıyor dersiniz.

İnsan merak etmiyor değil, hani 2010-11 sezonuna dair, hakkımızı aramak için, sizin hakkınızda şikayetlerimiz varya, o şikayetleri geri çekin dediniz ve 
Trabzonspor’da FIFA dan, UEFA dan 
CAS dan, bu ŞİKE şikayetlerini geri çekmediği içinmi, TFF, MHK ve ulusal basın tarafından doğranmaya devam ediliyoruz diye düşünüyorum, Unutmayın hainler.
Adalet için hep dik durduk, dik durmayada devam edeceğiz çünkü biz Trabzon’uz.

Artık bu bir milat olmalı, artık sabrın son noktasına geldik, ey Trabzon ve Trabzonspor’lular artık isyanın vaktidir, bu yanlışlıklara top yekün dur deme vakti gelmiştir, bütün herkes elini taşın altına koymalıdır. Sivil toplum örgütleri ile, siyasi gücü ile nekadar gücü var ise top yekün hepsi ile bu şehrin hakkı aranmalıdır. 

İç işleri Bakanı sn. Süleyman SOYLU’ya
Açık çağrımdır.
Sn.Bakanım, terörle mücadeleni takdir ediyoruz, lütfen aynı mücadeleyi memleketinin takımına teröristce yapılan eylemlerin muhataplarına karşı da yap, bu teröristlerden Trabzonspor’u ancak sen kurtarırsın. 

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞINBu yıl sizce hangi takım şampiyon olur?

Bu yıl sizce hangi takım şampiyon olur?