Künye
Menü
Başaramayacaksınız | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Başaramayacaksınız

BAŞARAMAYACAKSINIZ

Trabzonspor Ankara’da, benim gibi üşüdü heralde ki sonucu almakta zorlandı desek yeridir. ilk yarı oldukça kötü oynayan ve gol kaydedemeyen Trabzonspor devreye 0-0 girdi.

İkinci devre nispeten daha iyi ve baskılı oynayan Trabzonspor sonucu almasını bildi ve eksik maçına binaen Sivasspor’un önünde avarajla liderliğe oturdu.

Trabzonspor’un artık bu tip deplasmanlarda, iyi futboldan çok sonucu düşünmesi ve üç puanları hanesine yazdırması daha önem arzetmektedir.

Bu maça dair hakemi eleştirmek isterim, var ihtiyaçlarını oldukça uzun tutması, kendi ihtiyacından kaybedilen süre ve sonunda okadar uzatma dakikaları oldukça sıkıcı idi.

Ayrıca gençlerin oyuncusu oldukça sert bir şekilde Sörloş’a iki tekme atıyor, canı yanan Sörloş doğal sinirinden rakibini itiyor, hakem sarıyı veriyor aslında doğru olabilecek olan buydu ve kırmızıyı Gençlerbirliği oyuncusuna vermesi gerekiyor du, 
çünkü kasti tekmeyi o atıyor Sörloş rakibini itiyor, maalesef var hakemi  maçın hakemini Sörloş için kırmızıya teşvik ederek Sörloş’u dışarı attırdı. Bana göre sıkandal karar.

Ayrıca Trabzonspor’un kazandığı penaltı pozisyonunda, Hüseyin’e yapılan hareket net kırmızı kartşıktı ancak hakem efendi bunuda sarı İle geçiştirdi.

Bu pozisyonlarda gördük ki, kötü niyetli yetkili etkisizler ve yandaşlar yine görev başında, ama şunu iyi bilsinler, başaramayacaksınız.

Sonuç olarak, Bu sonucun ardından üst üste 5. galibiyetini alan Trabzonspor 41 puanla liderliğe yükseldi ve Süper Lig'in 22. haftasında evinde Sivasspor ile karşılaşacak inşallah Sörloş’a saçma sapan işlerle iki maç ceza vermezler ve Erzurum kupa maçında cezasını tamamlayıp bu maçta oynar, 

Çünkü sıvasspor maçı sezonun maçı, mutlak galip gelip onu devre dışı bırakmak durumundayız, eh bir zahmet akyazıda bunuda başaralım lütfen.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN