Künye
Menü
BARCELONA NEDEN OLMASIN DEDİ | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

BARCELONA NEDEN OLMASIN DEDİ

Abdülkadir Ömür’ün aklını başından almaya başladılar.

Abdüş, çok büyük bir yetenek olacak burada sıkıntı yok, sıkıntı daha olmadan oldum havasına girmemesi gerektiğini umarım biliyor ve ona göre çalışıp yaşıyordur.

Daha şimdiden Avrupa’da önemli kulüplerin gündemine giren, abdüş bu ünlü kulüplerin sıkı takibinde olduklarınıda çok rahat göre biliyoruz.

Abdüş geçtiğimiz hafta Bursa’da Bursaspor’a attığı messi vari gol oldukça beğeni kazanmıştı, bu beğeni sadece ülkemizde değil, abdüşü yakın takibinde tutan Barcelona’nın da dikkatini çekmiş ve taraftarlarına resmî Web sitesinden abdüşün bu müşiş golünü yayımlayarak, şu şekilde bir soru yöneltti takipçilerine.

İzleme şansı buldunuzmu bilemiyoruz ancak, Trabzonspor’un yetenekli genç yıldızı Abdülkadir Ömür’ün bu golünü, oyuncumuz Messi’nin hangi golüne benzettiniz. Diye yazdı.

Abdülkadir Ömür bu paylaşım üzerine çok mutlu olacakki birde heyecanlanmış olacakki, bir açıklamadı bulundu.

“Arda ağabey, Rüştü ağabey Barcelona'ya gitti. Nasip olursa hayalim oraya gidebilmek, Hayal edebiliyorsak başarabiliriz. Çok çalışırsak Allah oraya gitmeyi nasip eder."İnşallah diye açıklama yaptı.

Bu açıklamaya, Barcelona'dan yanıt geldi.

BarcelonaKulübünün Twitter'daki Türkçe hesabındanyapılan açıklamada,

"Türkiye'de binlerce taraftarımız var, futbol okullarımız var, değerli sponsorlarımız var. 'Barça' tarihinde üçüncü bir Türk futbolcu neden olmasın!"Dedi.

Bu Abdülkadir adına ve Trabzonspor adına tabiki gurur verici paylaşımlar ancak, ben abdüşün burada daha yapacak işi olduğunu düşünüyorum, Trabzonspor’u şampiyon yapıp gidebilir ve her zaman da bu kapı ona açık olur.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN