Künye
Menü
Artık O Eski Türkiye Yok | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Artık O Eski Türkiye Yok

ARTIK O ESKİ TÜRKİYE YOK

Trabzonspor’un başarılı gidişi bir çok rakip tarafından gıpta İle takip edildiğinden, kendi başarısızlıklarını örtmek adına Trabzonspor’a saldırılara başlamaları tesadüf değil.

Yıllardır yaptıkları Ali Cengiz oyunlarına bütün güçleri ile baş vuruyorlar ama şunu unutuyorlar artık eski Türkiye yok. 

Tarihleri şike, teşvik ve torpil ile alınmış başarılarla dolu ayrıca devletin siyasi ve kurumsal gücünü kullanıp yemedikleri name kalmayan kulüplerin yöneticileri bu günlerde Trabzonspor’a sözüm ona bok atmaya çalışıyorlar. Ula gundiler önce kendi kıçınızı temizleyin.

Bazı gerzeklere cevap vermek istiyorum, hatta ve hatta salağa yani bir mala anlatır gibi anlatmak istiyorum, yinede anlamayan olursa, Allah’tan onun İçin şifa dileyeceğim.

Devlet Trabzonspor’un arkasında diyenler siz, 2011’de şike ile Trabzonspor’un kupasını çalarken o devlet neredeydi? FB küme düşmesin diye TBMM’de 6222’yi bir gecede değişenler Kadıköy Meclis üyelerimi idi? FB’ye destek veren devlet büyüklerini bizim Kadıköy mahalle muhtarları yada belediye başkanımı sandığımızı sandınız?

Beşiktaş yöneticisi Ali Rıza Dizdar efendi çıkmış üstü kapalı aslında siyaset yapacakya, Trabzonspor üzerinden algı yaratmaya çalışıyor.

Bu Ali Rıza Dizdar efendiye sormak isterim, O dönem Hocanız Tayfur Havutçu Şike suçu İle ceza evinde neden yattı? O dönem Başkanınız Yıldırım Demirören UEFA’dan evrakta sahtecilikten cezayı neden aldı? ve bunlara binaen BJK neden ceza almadı?

Trabzonspor’u uydurma safsata söylentilerle suçlamaya çalışanlar, beş yaşındaki çocuklar bile ŞİKE’ci olduğunuzu biliyor, 2010-11 sezonu şampiyonluk kupası Trabzonspor’un ama sizin müzenizde duruyor, o sezonun süper kupa maçı hala oynanamadı, utanmıyorsunuz.

Şimdi çıkmış sıvasspor hocası yöneticisi, Trabzonspor deplasmanına gelecekya sorsan şampiyonluğa oynuyorlarya, onlarda ağa babaları gibi ileri geri konuşmaya başladılar, bilmiyorlarki 2011’de şikeye karıştıklarını Fenerbahçe’ye yattıklarını unutmadık.

Bütün bu olan saldırı ve operasyonlara karşı diyorum ki,
Bu saatten sonra TS’dan iyi futbol beklemek yanlış, sadece destek olalım, ben sonuç odaklı düşünüyorum şampiyonluk İçin bütün maçları kazanmak gerek kazandığın sürece hedefine ulaşırsın, sonra tarih TS kötü oynadı ŞAMPİYON oldu yazmaz tarih 2019-20 sezonu ŞAMPİYONU Trabzonspor yazar hepsi bu.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN