Künye
Menü
Ahmak Futbolla Bu Sonuç Normal | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Ahmak Futbolla Bu Sonuç Normal

AHMAK FUTBOLLA BU SONUÇ NORMAL 

Maçın ilk devresinde Sturridge’i oldukça faydalı buldum, iyi işler yaptı zaten onun pasını kendi kalesine attılar ve Trabzonspor 1-0 öne geçti.

İlk devre itibarı ile Yusuf sarı, Sosa, obi mikel’de iyi işler yaptılar. Trabzonspor’un mutlak galibiyet parolası ile çıktıkları bu müsabaka, üç istanbul takımlarının puan kaybetmesi ile, sitres yaşayıp herzamanki gibi puan kaybeder mi diye bakılan bu müsabaka, Trabzonspor ilk devreyi oldukça dikkatli ve kontrollü oynadılar.

Denizlispor yenilmemek için çıktığı bu maçta, defansını sağlam tuttuğunu gördük ve kendi hataları ile gol yediler. Trabzonspor ilk devre hiç pozisyon vermedi desek yeridir ama maçın ilk devresi en az iki gollü üstünlüğü bulmalıydı ama maalesef Denizlispor’un kendi kalesine attığı golle ilk devreyi 1-0 üstün tamamladık.

Bu arada bir çift lafımda eski oyuncularımızdan Zeki yavru ve Mustafa yumlu’ya olacak, Olcay ve Rodellega’da bu takımın formasını giydiler ancak hiç sizin gibi çirkinleşmediler. 

Zeki yavrunun dünya yıldızı Sturridge’ye posta koyması ve onunla kafa kafaya horozlanması hiç şık ve hoş durmadı, Trabzon’da bir Trabzon’luya bu yakışmadı, hemde bu takımın eski bir evladı olarak.

Zeki kardeşim senin bu hırsın nedendir, anlamak mümkün değil, Sturridge’ye bu tip raconlar keseceğine sarıl elini öp, imzalı formasını iste, onu onure et sana bu yakışırdı, yaptığını hiç tasvip etmek mümkün değil, sen dünyanın en iyi sağbeki idinde bu takım seni istemedide mi bu kinin nefretin nedir.

Trabzonspor maçın ikinci devresine sözüm ona yine kontrollü başladı, bu nasıl futbol kendi saha ve seyircinin önünde, Galatasaray maçındada aynı hatalı oyunla golü yemiştik maalesef burada da aynısı oldu ve uzun zamandır gol atamayan rodellega golünü attı ve durum 1-1 oldu.

Birileri bu işin böyle olmayacağını, özellikle kendi sahanda onca hucüm oyuncuna rağmen, bu oyunla maç almanın zor olduğunu Ünal hocaya söylemesi lazım.

Ayrıca stoper Hüseyin Türkmen’e sürekli geri pası ve kaleciye paslar yapılmaması gerektiğini birileri göstermesi öğretmesi gerekiyor, tabi Buda tarafların işi değil.

Bu ahmak futbol zaten sonuç getirmezdi, 82. dakikada gol orucunda olan Rodellega ikinci golünü kaydetti ve takımını maalesef 1-2 öne geçirdi.

Sen şampiyonluk yarışının en büyük favorisisin, kendi saha ve seyircinin önünde Denizlispor ile oynuyorsun hemde korkak oynuyorsun, bu korkak futbolun sonucu 1-0 önde olduğun maçı ahmakça 1-2’ye getiriyorsun, hadi oradan be bana şampiyonluk tan falan bahsetme.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN