Künye
Menü
Abdullah Avcı Çok Net Konuştu | Hüseyin DEĞİRMENCİ
Hüseyin DEĞİRMENCİ

komodor6161@hotmail.com

Abdullah Avcı Çok Net Konuştu

ABDULLAH AVCI ÇOK NET KONUŞTU

Trabzonspor’un çiçeği burnunda teknik direktörü Abdullah Avcı, ulusal ve yerel basının karşısına çıktı.

Yaptığı açıklamalarda, beklenen ve özlenen Trabzonspor’u hep beraber ortaya çıkarmak için var gücümüzle çalışacağız dedi.

Ayrıca, Trabzonspor taraftarının, hırsını, gücünü ve takıma verdiği pozitif enerjiyi biliyorum, bu durum karşısında bizde futbol aklımızı buna katarak, beklenen ve özlenen Trabzonspor ‘u ortaya çıkaracağız dedi.

Avcı kadrodaki oyuncuların kalitelerinden bahsederken, özellikle Abdülkadir Ömür’ün özel bir oyuncu olduğunu ve bu nedenle onu korumam altına aldım demesi de dikkatlerden kaçmadı.

Avcı, burası Trabzon ve Trabzonspor, öncelikle kazanan ve kazanmayı alışkanlık haline getiren bir takım olmayı hedefliyoruz ve dominant bir futbol oynamayı planlıyoruz dedi.

Bir gazetecinin, Antalyaspor’da sizi istedi, Antalyaspor’un teklifini reddetmenize, Trabzonspor’un teklifimi sebep oldu diye sorması üzerine, ben mücadeleyi severim bu nedenle dingin denizleri değilde, Karadeniz’in hırçın ve dalgalı denizini tercih ettim demesi taktir topladı.

Ayrıca hocanın burası Trabzonspor, Trabzonspor size teklif yaptığında sabaha kadar uyuyamazsınız demesi heyecanlı ve arzulu olduğunu ortaya koymaktadır.

Andullah Avcı, göreve gelmeden önce, gelebileceğinin duyurulmasından sonra, Trabzonspor camiasında oldukça eleştiri ve tepki almasına rağmen, Trabzonspor’un teklifini kabul etmesi, bir öz güven ve dik duruş olarak algılanmasını temenni ederek ona şans verildiğinden beri, hocamız olduğundan mütevellit herkesin destek olması gerektiğini belirtmek istiyorum.

Ayrıca Avcı, karadenizliliğinin de verdiği hırs ve azimle başarılı olabileceğini, ayrıca bugünkü basın toplantısında yaptığı mantıklı ve akılcı açıklamalarıyla eleştirenlerin bir çoğunun, artık destek olacağını gözlemlemekteyim, bu durum Trabzonspor’a başarı anlamında olumlu katkı sağlayacaktır diye düşünüyorum.

Avcı, basın toplantısında, Trabzonspor efsanelerinden Ahmet Suat Özyazıcı, Özkan Sümer, Şenol Güneş, Ali Kemal Denizci, Necati, Güngör gibi isimlerden bahsederek, onlarla iletişim halindeyim ve olmayada devam edeceğim diyerek bu isimlerin taraftar kitlelerini de arkasına almaya çalışması, oldukça akılcı ve olumlu bir davranış olarak buluyorum.

Bu kadar net, açık ve şeffaf olan hocamıza biz taraftarlar olarak destek olmak durumdayız, Trabzonspor’un başarısı için yapılan her iş, mübahtır.

(2010-11 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR)


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN