Künye
Menü
Trabzonspor'a kirli tuzak mı kuruluyor? | Cengizhan YILMAZ
Cengizhan YILMAZ

cen.giz_61@hotmail.com

Trabzonspor'a kirli tuzak mı kuruluyor?

KİRLİ TUZAK MI?

 

                  SÖZLERİME NAMIK KEMALİN VATAN ŞİİRİNDEN BİR ALINTIYLA BAŞLAMAK İSTERİM. “FITRAT DEĞİŞİR SANMA BU KAN YİNE O KANDIR.” 

                  YIL 5 MAYIS 1996 EVET BİR ÇOĞUMUZUNHAFIZALARINDA KARA BİR GÜN OLARAK YER ALMIŞTIR. BİR ŞEHRİN UMUTLARI, HEYECANI,DUYGULARI VE EMEĞİYLE OYNANMIŞ BİR GÜNDÜR. O GÜN TRABZON HÜSEYİN AVNİ AKER MABEDİNDE TARAFTA HARİKA VE HERKESİN GÖZLERİ PARLIYOR, ŞAMPİNYONLUĞU BEKLİYORDU. ANCAK BAZI KİŞİLER, BAZI KURUMLAR VE BAZI TAKIMLAR TRABZONSPOR’UN ŞAMPİYONLUĞUNDAN KORKUYORDU. ÇÜNKÜ BİLİYORLAR Kİ TRABZONSPORUN 1 ŞAMPİYONLUĞU LİGİN 5 ŞAMPİYONLUĞUNA ETKİ ETMEK DEMEKTİR. O GÜN FENERBAHÇE AVNİ AKERE GELMİŞTİ VE MAÇTAN ÖNCE FENERBAHÇE BAŞKANI ALİ ŞEN PSİKOLOJİK OLARAK HERKESİ BASKIYA ALMIŞTI. YILLAR SONRADA BUNU AÇIKLAMIŞTI MASA BAŞINDA KAZANDIKLARINI. MAÇTAN ÖNCE KAFASINA HİÇ BİR ŞEY İSABET ETMEDİĞİ HALDE YALAN YERE SARGIYA ALDIRDIKLARI AYGÜN , MAÇTA HOCALARI VE HER ZAMAN Kİ GİBİ TRABZONSPOR’UN DIŞ DÜŞMANLARI HEPSİ BİRLİK OLMUŞTU. BU OYUNDA BAŞARILI OLMUŞTU. 

NEDEN BUNLARDAN BAHSETTİM DİYECEKSİNİZ , BUGÜNLERDE TÜM DÜNYAYI VE ÜLKEMİZİDE ETKİSİ ALTINA ALAN BİR CORONA VİRÜSÜ VAR. MALUM TRABZONSPOR ŞU AN LİG LİDERİ VE YARIŞTA OLAN GALATASARAYIN TEKNİK ADAMI FATİH TERİM DE İDDALARA GÖRE BU VAKAYA YAKALANMIŞ. HASTALIĞINI AÇIKLADIKTAN 4 GÜN SONRA İYİLEŞTİ VE BUGÜN TABURCU OLDU. 

AMA BUNDAN ÖNCESİ VAR. TRABZONSPOR ONURSAL BAŞKANI SAYIN MEHMET ALİ YILMAZ BU İDDALAR İÇİN FAİTİH TERİMİN RAPORUNU GÖRMEDEN İNANMIYORUM DEMİŞTİ HASTALIĞINA. 

NE TESADÜFTÜR Kİ BU HABERDEN 1 GÜN SONRA SAYIN TERİM İYİLEŞTİ. DÜNYADA İLK ERKEN İYİLEŞEN CORONA HASTASI OLARAK TARİHEDE GEÇTİ. ÖNCELİKLE FATİH TERİME GEÇMİŞ OLSUN DİYORUZ. İSTANBUL LİV HOSPİTAL DOKTORLARINI DA KUTLUYORUZ İNŞALLAH FATİH TERİM ÜZERİNDE UYGULADIKLARI TEDAVİ SİSTEMİNİ TÜM TÜRKİYE VE DÜNYAYA YAYARLAR VE KOLAYCA HERKES ATLATIR. AYRICA DÜN SOSYAL MEDYADA TÜRKİYE RESMEN BÖLÜNDÜ “PİNOKYO TERİM” DİYE HASTAG TÜRKİYE GÜNDEMİNDE 1.SIRAYA KADAR ULAŞTI. KİMSEYİ BİR ZAN ALTINDA BIRAKMAK İSTEMEYİZ AMA YÜCE ALLAH KİMSEYİ BU DURUMA DÜŞÜRMESİN. ZİRA HASTALIĞINA BİLE İNANILMAYACAK BİRİSİ OLMAK ÇOK KÖTÜ BİR DURUM. TEKRARDAN ÇOK GEÇMİŞ OLSUN FATİH TERİM !!!

                  SÖZLERİME ŞÖYLE VEDA ETMEK İSTİYORUM; BU YIL YİNE ŞEHİR UMUTLU HEYECANLI VE O KUPAYI HASRETLE BEKLİYOR. KUPA BİR TENEKE PARÇASI BU DEĞİL AMAÇ ASIL AMAÇ EMEĞİNİN KARŞILIĞINI ALABİLMEK. İNŞALLAH BU SENE DE TRABZONSPORUN HAKKI YENMEZ YENİLMEZ!!! ZİRA BÖYLE BİR ŞEY OLURSA KİMSE TRABZONSPOR TARAFTARINI SAKİN BİR ŞEKİLDE BEKLEMESİN 

ÇÜNKÜ 96-05-11 SENESİNİN HIRSIYLA BU SEFER HER ŞEY ÇOK DEĞİŞİR VE OLAYLAR BÜYÜR.     

 


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN