Künye
Menü
Trabzonspor Orta Saha Transferinde Alternatifini Buldu! | ⚽ Spor Haberleri

Trabzonspor Orta Saha Transferinde Alternatifini Buldu!

Trabzonspor Orta Saha Transferinde Alternatifini Buldu!

Trabzonspor, yaşı ilerleyen Marek Hamsik'in alternatifini buldu. Bordo mavililerin, FCSB'nin orta saha oyuncusu Adrian Sut ile ilgilendiği iddia edildi.

Marek Hamsik’in milli takımdan emekli olması ve sezon sonunda da profesyonel futbolu bırakacağına dair yaptığı imalar Trabzonspor’u harekete geçirmiş görünüyor. 

Romanya'nın Fanatik gazetesinin haberine göre; Adrian Sut, Trabzonspor'a transfer için görüşmelere başladı. Türk şampiyonu, orta saha oyuncusuyla Ocak transfer döneminde sözleşme imzalamak istiyor. Sut, geçen sezondan beri Trabzonsporun dikkatini çekiyor. Şu an transfer için uygun bir zaman olduğuna inanılıyor. 

FCSB'nin orta saha oyuncusu Adrian Sut, Trabzon teknik ekibi  tarafından gelecek potansiyeli olan bir futbolcu olarak görülüyor. Henüz 23 yaşında, FCSB'de  kilit oyuncularından biri. 

Dică'nın ayrılmasının ardından teknik dirketörlük görevine Pintilii'nin gelmesiyle daha fazla forma şansı bulmaya başladı.
Adrian Sut'un FCSB'den Türkiye'ye transferi için yapılan görüşmelere  bizzat Gigi Becali izin verdi. FCSB'nin sahibi, geçtiğimiz günlerde Türk şampiyonun ilgisinden haberdar oldu.

Becali 23 yaşındaki orta saha oyuncusu için alabileceğine inandığı rakamı yaklaşık 3 milyon euro olarak belirledi.        YORUMUNUZU PAYLAŞINYAZARLAR

Tümü