Künye
Menü
Trabzonspor'dan kritik transfer hamlesi! | ⚽ Spor Haberleri

Trabzonspor'dan kritik transfer hamlesi!

Trabzonspor'dan kritik transfer hamlesi!

Şampiyonlar ligi playoff kurasında Kopenhag ile eşleşen Trabzonspor karşılaşma öncesinde kadro krizini aşmak istiyor

Trabzonspor geçtiğimiz günlerde Şampiyonlar Ligi play-off kurasında Kopenhag ile eşleşti.
Kadro yetersizliği nedeniyle Kopenhag eşleşmesinden memnun olmayan Trabzonspor'da şampiyonlar ligi'ne gitme hevesi yeni transfer girişimlerini de beraberinde getirdi. 
Kadrosunun güçlendirerek şampiyonlar ligi'nden bütçe geliri elde etmek isteyen Trabzonspor'da yeni transferler için ek bütçe oluşturuldu. 

Özellikle defansta güçlü bir savunma hattı oluşturmak isteyen teknik patron Abdullah Avcı Stoper konusunda bir çok oyuncuyla ilgilendiklerini ve şartların uymadığını bu konuda hâlâ aramaya devam ettiklerini dile getirdi. 

Trabzonspor yönetimine yakın kaynaklardan elde ettiğimiz bilgiye göre transfer girişimleri neticesinde Avusturyalı oyuncu Florian Grillitsch’in menajeri Türkiye’ye geleceği öğrenildi. Yakın kaynaklar bordo mavili takımın orta sahayı hızlandırmak için transfer etmek istediği 26 yaşındaki orta saha oyuncusunun menajeriyle görüşme yapacak. 
Forvet için ise Umut Bozok Trabzonspor’un gündeminde
Trabzonspor Dries Mertens ile ilgilenmesi ve bu süreçte Marek Hamšík beraber top sürdüğü arkadaşıyla ikna etmek için görüştüğü bilgisi paylaşıldı.        YORUMUNUZU PAYLAŞINYAZARLAR

Tümü