Künye
Menü
Trabzonspor’dan 100 Milyon Euroluk forvete Teklif | ⚽ Spor Haberleri

Trabzonspor’dan 100 Milyon Euroluk forvete Teklif

Trabzonspor’dan 100 Milyon Euroluk forvete Teklif

Trabzonspor’un scoutları Cuma akşamı oynanan Portekiz-Çekya U-21 maçını izledi… notlar tuttu. Portekiz maçı 5-1 kazanırken izlenmesi için gidilen Çekyalı oyuncular büyük hayal kırıklığı yarattı. Cerv ve Valenta dahil hiç birisinin kadroda yer bulma ihtimali görülmedi. Portekiz takımının 3 golünü atan Henrique Araujo ise baş döndürdü.

Trabzonspor’un scoutları 2002 doğumlu oyuncu için “yeni bir Luis Suarez olabilir” raporu verdi. Benfica B takımından bu sezon A takıma çıkarılan Araujo’ya 4 maçta sadece 62 dakika süre verildiği rapora eklendi. 
Genç oyuncunun sezon sonuna kiralanması için Benfica’ya bir teklif yapılması durumunda hem santrfor hem de kanat golcüsü sorununun ortadan kalkabileceği belirtildi. 
Kulübün profesyonelleri ise yaptıkları araştırmadan Benfica’nın Araujo’dan çok büyük beklentileri olduğunun raporunu verdi. 
Sadece serbest kalma bedelinin 100 milyon euro olduğundan bahsettiler. Şanslarını deneyebileceklerini ancak ihtimalin çok düşük olduğuna dikkat çektiler.        YORUMUNUZU PAYLAŞINYAZARLAR

Tümü