Künye Reklam
Menü
Son dakika : Trabzonspor'da faaliyetler durduruldu! | ⚽ Spor Haberleri

Son dakika : Trabzonspor'da faaliyetler durduruldu!

Son dakika : Trabzonspor'da faaliyetler durduruldu!

Türkiye'de artan koronavirüs vakaları nedeniyle dün akşam alınan önlemleri açıklayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi çıkararak bir dizi yasaklamalar getirmişti.

Whatsapp haber ihbar

Tüm dünyayı etkisi altına alan kononavirüs salgınının yeniden yayılmaya başlamasıyla birlikte ülke olarak yeniden sıkı tedbirler almak zorunda kaldık. Herkesin yakından takip ettiği başta futbol olmak üzere birçok sektörde kısıtlama ve yasaklamalar ilan edildi. 20 yaş altı getirilen sokağa çıkma yasağı gibi önlemler nedeniyle amatör branşlarda faaliyetler durduruldu. 

Resim

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Hayıroğlu yaptığı açıklamada "Pandemi Dolayısıyla Alınan Tedbirlerin Hayata Geçirilmesi Doğrultusunda Tüm Amatör Branş Faaliyetlerimize 25 Kasım Çarşamba Gününe Kadar Ara Vermiş Bulunuyoruz. Pandeminin Seyrine Göre Bu Konuda Tekrar Değerlendirme Yapılacaktır."dedi. Bu açıklama ile Trabzonspor'da koronavirüs önlemleri kapsamında tüm amatör branşlarda faaliyetleri durdurdu.         YORUMUNUZU PAYLAŞINBu yıl sizce hangi takım şampiyon olur?

Bu yıl sizce hangi takım şampiyon olur?


YAZARLAR

Tümü