Künye
Menü
Demet Akalın ve Aleyna Tilki'den Trabzonspor Çatışması! | ⚽ Spor Haberleri

Demet Akalın ve Aleyna Tilki'den Trabzonspor Çatışması!

Demet Akalın ve Aleyna Tilki'den Trabzonspor Çatışması!

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Trabzonspor'un şampiyonluk kutlamalarına damga vuran şarkı "Şu anda kulüpte..." şarkısı ile dünyada gündeme gelen ünlü şarkıcı Demet Akalın söz konusu durumdan oldukça memnuniyet duymuş ve mutluluğunu da sürekli ifade ederek Trabzonsporlulara örnek şampiyonluk kutladıkları için de ayrıca teşekkür etmişti.

Söz konusu şarkı sunucu Aslan Kar'ın koordine ettiği ışıklı gösteri ile birleşince dünya gündemine oturdu ve görüntüler FİFA tarafından da paylaşım yapılarak milyonları aşan bir izlenme rekoruna ulaştı. 

FİFA'nın yaptığı paylaşımı  "Waowww Fifa paylaşmışçağarsaydınız canlı okurdum" şeklinde RT yapan Demet Akalın Trabzpnspor'un kutlamalarını yakından takip ederek yaptığı paylaşımlarda "Dünya çapında eğlence böyle olur hatta daha da iyisi" diyerek övgü ifadeleri kullandı. 

Yaptığı paylaşımlarda Aleyna Tilki'ye de gönderme yapan Akalın'a Tilki'den yanıt gecikmedi. 

Aleyna Tilki Demet Akalın'a sert tepki gösterdiği paylaşımında ise "Dünya starlığını şampiyonlukta şarkı çalması zannedenler spotify GLOBAL’in sayfasından ilk ingilizce roportajımı izleyebilirler  Bunu yapan ilk Türk olduğum için çok mutluyum beni destekleyenlere teşekkür ederim. Desteklemeyenlere de saygım sonsuz ama artık sevgim yok." diyerek mesaj gönderdi. 

Aleyna Tilki'yi ciddiye almayan Demet Akalın ise bu paylaşımın altına şu yorumu yaptı : "Tek rakibin mustafa topaloğlu uzay starlığısakin ol şampiyon Fifa’ya söyleriz senide paylaşır" ifadelerini kullandı.         YORUMUNUZU PAYLAŞINYAZARLAR

Tümü