Künye
Menü
Beşiktaşlı yıldız Trabzonspor’un gündeminde! | ⚽ Spor Haberleri

Beşiktaşlı yıldız Trabzonspor’un gündeminde!

Beşiktaşlı yıldız Trabzonspor’un gündeminde!

Beşiktaş'ta beklenilen performansı gösteremeyen Michy Batshuayi, gelecek sezon için takım arayışına girdi. Menejeri aracılığıyla Trabzonspor il temas kuran   Batshuayi için bordo mavili ekip yıldız futbolcuyu değerlendirmeye aldı.

Beşiktaş'ta bu sezon düşük performans sergileyen Michy Batshuayi'nın Beşiktaş taraftarıyla yıldızı bir türlü barışmazken, Valerien Ismael de gelecek sezon için kendisini kadro planlamasına dahil etmedi.

Durumdan haberdar olan yıldız futbolcunun menejeri yeni takımlarla temas kurarak gelecek yılda Türkiye'deki takımlara önermeye başladı.

Fenerbahçe, Adana Demirspor gibi takımlarla temasa geçen tecrübeli menejer aracılar vasıtasıyla görüşmeler yapmaya devam ediyor. Michy Batshuayi için asıl sürpriz hamle ise Trabzonspor’a yapıldı.  Andrea Cornelius ve Djanniy gibi golcülere ilave güç katmak isteyen Trabzonspor’a teklif olarak Michy Batshuayi sunuldu.

Edinilen bilgiye göre ilk görüşme aracılar üzerinden yapılarak gelecek yıl için izleme komitesine Michy Batshuayi’nin ismi verildi.

         YORUMUNUZU PAYLAŞINYAZARLAR

Tümü