Künye
Menü
Bakasetas İçin Transfer Kararı Belli Oldu! | ⚽ Spor Haberleri

Bakasetas İçin Transfer Kararı Belli Oldu!

Bakasetas İçin Transfer Kararı Belli Oldu!

Trabzonspor’da bu sezon skora en çok katkı yapan isim olarak dikkat çeken Yunan yıldız Bakasetas’ın adı şimdiden transfer listelerinde yer almaya başladı.

Avrupa Liginde Ortaya koyduğu performans sonrası Portekiz ekiplerinden Benfica ve Porto’nun ilgisini çeken Bakasetas Yunan basınında da adeta odak konusu olmuş durumda.  İngiltere Premier Lig Takımlarından Newcastle United menajerinin de gündeminde olan Bakasetas için Ayrılık Çanları Çalıyor!

Bordo - Mavililerde sezon başından beri 9 gol 7 asistle takımı adeta sırtlayan Bakasetas’a Avrupa’dan bir çok kulübün ilgisi olduğu kaydediliyor.
Bordo - Mavili kurmayların ise oyuncuyu satmak gibi bir düşüncesi olmadığı ifade edilirken bu noktada talipli olabilecek kulüplerin serbest kalma maddesini gündemlerine alabilecekleri ifade ediliyor.
Bakasetas’ın Trabzonspor’da 12 milyon Euroluk bir serbest kalma maddesi bulunurken bu paranın da peşin olarak ödenmesi gerektiği belirtildi. 12 Milyon Euro’nun ödenmesi halinde Bakasetas Serbest kalarak transfer olabilme durumuna düşüyor.
Trabzonspor yönetimi Bakasetas’ın satılması halinde yerine gelecek ismi şimdiden aramaya başlamış durumda.        YORUMUNUZU PAYLAŞINYAZARLAR

Tümü