Künye
Menü
Abdullah Avcı’dan Djaniny ve Peres Hakkında Karar! | ⚽ Spor Haberleri

Abdullah Avcı’dan Djaniny ve Peres Hakkında Karar!

Abdullah Avcı’dan Djaniny ve Peres Hakkında Karar!

Ara transfer dönemi yaklaşırken Trabzonspor’da çalışmalar hız kazandı.

Geçtiğimiz sezon ligde attığı 10 golle şampiyonlukta önemli payı bulunan ve hücum hattında Abdullah Avcı’nın jokeri olan Djaniny Semedo, bu sene ciddi bir form düşüklüğü yaşıyor. Toplamda çıktığı 18 resmi maçta skor katkısı veremeyen 31 yaşındaki Yeşil Burun Adalı oyuncunun, Arap Yarımadası’nda ciddi piyasası var. Öyle ki, son 3 transfer döneminde de Djaniny için Trabzonspor’a teklifler geldi. Ancak Abdullah hoca, kesinlikle onu göndermek istemedi ve takımda tuttu. Sezon sonunda boşa çıkmaması adına geçtiğimiz aylarda 2 yıllık yeni mukavele imzalanan Djaniny’ye bu kez kapılar açık.

Aşil tendonundaki sakatlığı tamamen geçen Bruno Peres, Dünya Kupası arasını büyük fırsat olarak görüyor. Brezilyalı sağ bek, özellikle Antalya kampında beklentileri karşılarsa, ligin ikinci yarısında lisansı yeniden çıkartılacak.
23 Nisan 2022’deki Adana Demirspor maçında aşil tendonundan ciddi sakatlık geçiren Bruno Peres, geri döndü. Kısa süre önce takımla çalışmalara başlayan Brezilyalı futbolcu, esas idman performansını Dünya Kupası arasında gösterecek. Yabancı kontenjanı dolu olduğu için lisansı dondurulan 32 yaşındaki sağ bek, lige verilen arayı iyi değerlendirmek istiyor        YORUMUNUZU PAYLAŞINYAZARLAR

Tümü