Künye
Menü
Vakit Trabzonspor vakti! | Sümerya Demirci
Sümerya Demirci

takahsdfsdfsdabser61@gmail.com

Vakit Trabzonspor vakti!

Trabzon hırçın dalgalarıyla ve mistik havasıyla insanı büyüleyen doğası, tarihe ev sahipliği yaptığı kültürel zenginlikleriyle insanı büyüleyen bir sehir.

Üç kelimede Trabzon'u anlat deseler;

Azim, hırs ve Trabzonspor diye tanımlarız.. 

İşte tamda burda Trabzonspor ruhu!

Vatan, bayrak, millet sevgisine eklenen milli duygumuza Trabzonspor eklenir...

7'sinden 70'ine kadınınından çocuğuna Trabzonsporlu olunmaz doğuluru hissettiren bir duygu.

Bugün tam da Milli duygularımız gibi birlik olma kenetlenme, Vakit Trabzonspor Vakti diyeceğimiz bir dönemden geçiyoruz.. 

Evet taraftar olarak kırgınız, küskünüz yıllardır beklediğimiz Trabzon'a Trabzonsporlulara yakışır bir şampiyonluk yaşamadık. 

Çünkü Trabzon demek hırs, azim ve her şeye göğüs geren, tarihlerden bu yana hep başarıların sancaktarı olan şehir.  

Tam da şu an Trabzonspor'a daha da sahip çıkma zamanı. Kırgınlıkları, küskünlükleri geride bırakıp şehre ve takımımıza daha da kenetlenme zamanı. 

Kaçırılan şampiyonluklar, puanlar derken takıma küsen bir taraftar değil; Vakit Tam da şu an Trabzonspor'a kenetlenme vakti. Çünkü Trabzonspor sadece bir futbol takımı değil milli duygumuz .. 

Takım için yabancı hoca seçimi bu nedenle yanlıştı ya da değildi... Bundan sonraki süreçte umarım hoca seçiminde yerli ve milli hamleler yaparız ve bu şehre bu duyguları hissetirecek hocadan cok toparlayacak ve sahip çıkacak bir seçim yapılır. 

Bu nedenle Abdullah Avcının doğru seçim olabileceğini düsünüyorum geçmiş takım analizlerine baktığımızda. Takdir, yönetim ve Taraftarımızda. Birçok şehirde bordo mavi renkleriyle sokakların evlerin iş yerlerinin bayraklarla şenliğini yaşadığımız günlere...


        YORUMUNUZU PAYLAŞIN