Künye Reklam
Menü
Sefa Küçükali'den Pekşen'e sert tepki! | Gündem Haberleri

Sefa Küçükali'den Pekşen'e sert tepki!

Sefa Küçükali'den Pekşen'e sert tepki!

AK Parti Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Sefa Küçükali, emekli amirallere destek açıklaması yapan eski CHP'li Milletvekili Haluk Pekşen'e tepki gösterdi.

Whatsapp haber ihbar

103 emekli amiralin darbe nitelikli bildirisi sonrası Devletin üst kademelerinden açıklama geldi. 

Bildiri sonrası sosyal medya “Hodri Meydanına” döndü. 

Trabzon'da ise önceki dönem CHP milletvekili Haluk Pekşen'in saat 23:36 sularında atmış olduğu "Cumhuriyetin yiğit ve yurtsever Amirallerini yürekten kutluyoruz"twiti Trabzon'daki gündem oldu. En sert cevap AK Parti Trabzon Gençlik Kolları Başkanı Sefa KÜÇÜKALİ'den geldi. Gençlik Kolları Başkanı Sefa KÜÇÜKALİ saat gece 02:24 sularında Milli iradeyi hedef alan ve rezil bildiriye imza atan bu güruh kesime "Seni gidi darbe seviciler seni Hadi Ordan! Topunuz  Gelin!!”cevap verdi. 

Sosyal medya’da gündem yoğundu. vatandaşlarımız Haluk Pekşen’e ciddi tepki gösterdi. Haluk Pekşen tepkiler sonrası atmış olduğu Twiti kaldırdı. İlerleyen saatlerde AK Parti çephesiden bir twit daha geldi bu sefer Sefa KÜÇÜKALİ "Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol ! @halukpeksen 

Yazdıklarının arkasında duramayacaksan yazmayacaksın !

Bu milletten özür dileyeceksiniz, siz ve sizin gibi darbe seviciler tarihin tozlu sayfalarında yok olup gidecekler!!!

Biz Gençler buradayız!" dedi.

Vatandaşlarımız Haluk Pekşen'e "özür dileyeceksin" diyerek tepki gösterdi.Sefa KÜÇÜKALİ sonrasında yapmış olduğu basın açıklamasında..

"Milli iradeyi hedef alan ve rezil bildiriye imza atan, emekli amirallere alkış tutan bu zihniyeti kınıyoruz.

Darbe hevesinde bulunan bu güruha milletimiz cevabını daha önce 15 Temmuz’da vermiştir. 

Bir Trabzon’lu olarak bu rezilliğe alkış tutan Haluk pekşen’in twit attıktan saatler sonra twitini silmesi kendilerinin nasıl bir denklemin içinde olduğunu göstermektedir. 

Bilinmesini isteriz ki özlediğiniz eski Türkiye geride kaldı. Kirli ellerinizi bu milletin üzerinden çekin.        YORUMUNUZU PAYLAŞINBu yıl sizce hangi takım şampiyon olur?

Bu yıl sizce hangi takım şampiyon olur?

YAZARLAR

Tümü