Künye
Menü
Pençe-Kılıç Harekatı'nda 184 terörist etkisiz hale getirildi | Gündem Haberleri

Pençe-Kılıç Harekatı'nda 184 terörist etkisiz hale getirildi

Pençe-Kılıç Harekatı'nda 184 terörist etkisiz hale getirildi

Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar ve beraberindeki komuta kademesi ,Kara Kuvvetleri Harekât Merkezine gitti. Bakan Akar:"Pençe-Kılıç Harekatı'nın başlangıcından bugüne kadar kara ateş destek vasıtaları ve uçaklar tarafından 184 terörist etkisiz hale getirildi." ifadelerini kullandı.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, “Pençe Kılıç Harekatı’nın başlangıcından bugüne kadar kara ateş destek vasıtaları ve uçaklar tarafından 184 terörist etkisiz hale getirildi” dedi.

Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Atilla Gülan ve Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment Tatlıoğlu ile Kara Kuvvetleri Komutanlığı’na geldi.

Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Musa Avsever tarafından karşılanan Bakan Akar, beraberindeki TSK komuta kademesi ile Harekat Merkezi’ne indi.

Terör örgütü PKK/YPG tarafından sınır hattında gerçekleştirilen saldırılar, birliklerin faaliyetleri ve sahadaki son duruma ilişkin sınır hattındaki birliklerin komutanlarından brifing alan Akar, talimatlar verdi.        YORUMUNUZU PAYLAŞINYAZARLAR

Tümü