Reklam Künye
Menü
Metin Külünk'ten bilim kuruluna uyarı! Vesayet odağı olmayın... | Gündem Haberleri

Metin Külünk'ten bilim kuruluna uyarı! Vesayet odağı olmayın...

Metin Külünk'ten bilim kuruluna uyarı! Vesayet odağı olmayın...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yakın arkadaşlarından AK Parti eski İstanbul Milletvekili Metin Külünk son günlerde vaka sayısı artan koronavirüsle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Whatsapp haber ihbar

Koronavirüs korkusuyla insanların dijital köle haline getirildiğini ifade eden Külünk "Alınan tedbirlerin sosyal ve ekonomik hayata, eğitim sistemine yaptığı etkiler ortadayken vakaları takibi için insanlara elektronik bileklik takılmasının anlamı nedir? Tüm dünyayı sardığı söylenen ancak Çin’de Wuhan dışında başka bir yerde görülmeden kaybolan C19 pandemisi ile ilgili soru işaretleri her geçen gün artıyor. Virüsü alanların %95’inin hiç bir belirti göstermeden durumu atlattığı, hasta olan %5’lik kısmın ise %98’inin iyileştiği gerçeği önümüzde duruyor."dedi. 

Yaptığı araştırmalarda; uzmanların, koronavirüsün mevsimsel gripten etkisinin daha az olduğunu belirttiğini aktaran Külünk "Bu rakam, dünyanın pek çok ülkesinde farklı sesler çıkaran ve itiraz eden uzmanların “Corona’nın mevsimsel gripten daha az öldürücü” tezini doğruluyor.

Dünya devletlerini tek merkezden yönetilen bir organizma gibi yönetmek isteyen küreselci akıl asılsız bir korku kampanyası ile insanlığı köleleştirmenin peşinde olabilir! Uyanık mıyız?

İnsanların bileklerine elektronik kelepçe takmak, yüz tanıma sistemi ile izlemek gibi özel hayatı hiçe sayan projelerin halk sağlığı adına yapıldığına kim inanır?

İnsanlığı dijital köle yaparak, izleyerek, evlere hapsederek sağlığını koruyamazsınız! Bu işin sonu yokluk, kıtlık ve sefalettir! Toplumsal bunalımdır! Yoksa gizli amaç bu mudur?

Halk Sağlığını korumak halkın ruh sağlığını korumayı da kapsamaktadır. DSÖ ile aynı dili konuşan ve sürekli korku üreten,Bilim Kurulunun bazı üyelerinin açıklamaları çok gariptir."ifadelerini kullandı. 

Bilim kurulunda değişikliğe gidilmesi gerektiğinin altını çizen Külünk bu kurulda farklı düşüncelere de yer verilmesi gerektiğini belirterek şunları söyledi: 

"Bu kurulda acilen farklı seslere de yer verilmelidir.

Anlaşılan odur ki sağlık sistemi TV’lerde 7/24 saçılan korkudan dolayı panikleyip hastaneye koşanlar yüzünden kilitlenmek mi istenmektedir?

DSÖ ve Bill Gates gibi sürekli korku tehdit dili ile panik üretmek ve toplumun psikolojisi oynamak ne anlama gelmektedir?

Bilim Kurulundaki bazı üyelerin DSÖ ve Bill Gates ile aynı dili konuşmaları dikkatimizden kaçmamaktadır.

“Aşı” ve “bileklik”konusunda da toplumun mutlaka açık doğru güven dolu bilgilendirilmesi gerekmektedir.

Çünkü aşı konusunda da çok ciddi güven problemi ortaya çıkabilir."

Dijital bir dünya kurmak isteyen kirli küresel güçlerin Devletleri tasfiye etmek istediklerini vurgulayan Külünk açıklamasını şöyle sürdürdü:

"DİJİTALİZMİ kontrol etmek isteyen Tek Dünya Hükümeti peşinde olan kirli akıl,devletleri tasfiye edip,

İnsanlığı vücuda yerleştirdikleri “çip”ler üzerinden insanın özgürlüğünü yok ederek teslim almanın peşindedir.

Ve bu süreci pandemiyi kullanarak test ediyorlar

Özellikle bilim kurulu bazı üyelerinin hastalık sürecinde kendilerine duyulan güveni Türkiye üzerinde DSÖ/GATES dilini kullanarak vesayet odağı olma denemesinden vazgeçmeliler.

Evet sokak her şeyin farkında

Her an korku her an korku üretmek hayırdır.

Evet sokak hastalığın farkında ve tedbirler için azami dikkati göstermeli elbette.

Şu an sürekli olumsuz psikolojik yüklenme nedeni ile bulguları olmasa dahi insanımız kendi kendine şüphe duyar hale getiriliyor özellikle bazı bilim adamlarının açıklamaları ile.

Sayın CB’mız “Yatırım üretim ihracat istihdam için harekete geçen herkesin yanında yer almayı sürdüreceğiz.” diyerek çarkların dönüşünün hızını yükseltmek için mücadele ederken,ekranlara çıkan bazı bilim adamları üslup ve cümlelerini milletimize güven verme odaklı olmalıdır.

Dünya’yı resetleyerek insanlığı teslim almak peşinde olan bu kirli aklın,insanı dijital köle yapmak isteyen ve bunu da sağlığımız üzerinden test etmek peşinde olanların saldırıları konusunda dikkatli olmalıyız.

Tedbir elbette 

Ancak hayat devam edecek 

Ekonomik hayat aksamamalı

Dijital gerçekliğe evet

Dijital üzerinden köleliğe hayır

Elbette tedbir 

Ama toplumun psikolojisine sürekli olumsuzluk yüklemeye hayır 

Elbette dikkat 

Ama hayatı durdurmaya hayır

Elbette Temizlik Maske Mesafe 

Ekonomik ve sosyal hayat TMM ile devam edecek 

Milletimiz ve devletimiz Sayın Cb’mızın liderliğinde bunu başarıyor başarack"

Yorumunuzu Paylaşın

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.