Uğurcan Çakır'a İstanbul basınından pusu!

Trabzonspor'un altyapısından yetişen Genç yıldızı Milli Kaleci Uğurcan Çakır dillere destan performansı ile geçen yıl şampiynluğa oynayan Trabzonspor'un başarısında önemli etkisi oldu. Bu yıl lige kötü başlayan Trabzonspor'un ilk olarak takımdaki önemli oyuncularına kanca atan İstanbul medyası Sosa ve Novak gibi as kadro elemanlarının kaybedilmesinin zeminini hazırlamıştı. İstanbul medyası şimdi ise kafayı Uğurcan Çakır'a taktı!

Daha iyi mobil deneyim için tıklayınız

Trabzonspor'da yaşanan kötü gidişatta her zaman taraftarın önüne atılmaya çalışılan Uğurcan Çakır için yapılan olumsuz haberler ve ardından büyük transfer dedikoduları tam bşr operasyon niteliğinde. 

Avrupa'nın dev kulüpleriyle transfer dedikodularına malzeme yapılan Uğurcan Çakır'ın bir yandan olumsuz haberleri yapılarak taraftarın önüne atılıyor bir yandan da büyütülerek 'Seni burda harcıyorlar' görüntüsü oluşturarak Uğurcan Çakır'ı bilinçaltında yıpratmaya çalışıyorlar.

Yusuf Yazıcı konusunda da benzer durumların yapıldığını biliyoruz. Yusuf Yazıcı büyük paralara Transfer olsa da Trabzonspor'un başarısına doğrudan bir katkısı yok. Düşünün Yusuf Yazıcı geçen yıl Trabzonspor'da oynamış olsaydı sizce şampiyonluk gelmez miydi? 

İstanbul medyası futbol emperyalistleri ile belli plan ve proje dahilinse sistemli haberler yaparak Trabzonspor'u saf dışı bırakıyorlar. Görünen o ki şimdi hedefte Uğurcan Çakır var. Şu an ona odaklanıyorlar. Uurcan'ın performansı ne kadar düşerse futbol emperyalistlerinin o kadar çok işine geliyor. Uğurcan Çakır ne kadar büyük paralara transfer olsa da onlar için bir önemi yok bunun. Onların amacı Türkiye'de futbolu dizanyn etmek kendi planlarına ayak bağı olan ya da olabilecek olan her şeyi saf dışı bırakmak. Trabzonspor'un da şampiyon olamamasının en büyük nedeni bu.

Yorum Haber / Haberin TakasıDiğer Haberler