Trabzonspor'un Sakatlıkla imtihanı!

Geçen yıl şampiyonluktan eden sakatlıklar bu yıl da Trabzonspor'un yakasını bırakmıyor. Özellikle Abdulkadir Ömür'ün yaşamış olduğu sakatlık süreci bu yılki performansına da olumsuz şekilde yansıdı.

Daha iyi mobil deneyim için tıklayınız

Geçtiğimiz yıl şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlerken futbolculardan birçoğunun sakatlanması üzerine takım oyunu bozulan ve performansı günden güne düşen Trabzonspor Bu yılda lige kötü başlamakla kalmadı sakatlıklarla da karşı karşıya kaldı. 

Ligde aldığı mağlubiyetler sonrasında teknik direktör değişikliği yoluna giden Trabzonspor'da takımın başına geçen Abdullah Avcı Erzurumspor karşılaşmasıyla ilk maçına çıkacak.  

Trabzonspor'un Erzurumspor ile oynayacağı maçta sakatlıkları dolayısıyla kadroda olmayan epey futbolcu var. Edinilen bilgiye göre Erzurumspor maçında Muhammet Taha Tepe, Kamil Ahmet Çörekçi, Hüseyin Türkmen, Anders Trondsen, Yusuf Sarı ve Salih Kavrazlı sakatlıkları nedeniyle forma giyemeyecek.
 
Yusuf Sarı müzmin sakat... 

Trabzonspor'da Kamil Ahmet sakatlığı nedeniyle son 3 idmanda yer almadı. diğer yandan Trabzonspor'un gelecek vadeden futbolcular arasında gösterilen genç yaşına rağmen kendisine çok fazla şans verilen Yusuf Sarı'nın da sakatlığının devam ettiğini öğrendik. Yusuf Sarı milli takımdan maç yapmadan sakat olarak erken dönmesi maç oynamadan kulübede mi sakatlanıyor şeklinde eleştirilere neden oldu. Diğer Haberler