Son Dakika : Abdülkadir Ömür ve Uğurcan için flaş gelişme...

Trabzonspor'da performansları düşmesine rağmen hala Avrupa'nın dev kulüpleri tarafından yakınen takip edilen Abdülkadir Ömür ve Uğurcan Çakır için flaş bir gelişme yaşandı.

Daha iyi mobil deneyim için tıklayınız

Trabzonspor'da geçtiğimiz yıl kaçırılan şampiyonluk sonrasında düzeni bozulan takımda bordo mavililerin genç futbolcuları Uğurcan Çakır ve Abdülkadir Ömür'ün de takımla birlikte eski performanslarının kaybedildiği gözlendi. 

Abdullah Avcı'nın gelmesiyle yakın takibe alınan iki futbolcunun performanslarını arttırmak için özel programlar uygulanacak. Trabzonspor'un yetiştirdiği yıldızlardan tıpkı Yusuf Yazıcı gibi kulübe katkı sağlamaları bekleniyor. Bu iki yıldız futbolcunun yeniden eski performanslarına kavuşmaları için tüm gayretler sarfedilerek futbolculara gitseniz de kalsanızda başarılı olarak Trabzonspor'a katkı sağlamaz zorundasınız mesajı verildi. 

Bu gelişmelerin yaşanması üzerine her iki futbolcunun da menejeri ile görüşme yapıldığı basına yansıdı. Bizimde edindiğimiz bilgiye göre Trabzonspor yönetimi iki genç yeteneğin menejeri ile görüşerek futbolcuların Avrupa'ya gitmek isteseler bile başarılı olmak zorunda oldukları anlatılacak. Hem Trabzonspor'a katkı sağlamak hem de Avrupa'da iyi kulüplerde oynamak için bu şart.

Oyuncuların menejerleri ile yapılması planlanan toplantıda futbolcuların transfer piyasasındaki son durumları öğrenilerek Bordo-Mavili yönetime menajerler tarafında Ocak ayında ya da sezon sonunda teklif edilebilecek rakamlar üzerinden gelecek planlaması yapılacak. Bu gelişmeler yıldız futbolcuların Avrupa'ya gitmek istediklerini gösteriyor. Rakamlar net olarak ortaya çıkınca teklifler de değerlendirilecek.Diğer Haberler