Abdullah Avcı istedi Trabzonspor transferi bitiriyor!

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı'nın takımın başına gelmesiyle birlikte ilk yarıda yapılacak olan transferler ile alakalı girişimlerde başladı.

Daha iyi mobil deneyim için tıklayınız

A Spor yorumcusu Zeki Uzundurukan, Spor Gündemi programında futbol gündemine dair açıklamalarda bulundu. Uzundurukan, adı sık sık Beşiktaş ile anılan Halil Dervişoğlu için Trabzonspor'un da devrede olduğunu söyledi. 

Beşiktaş'ın Halil Dervişoğlu ile en görüşmeleri yaptığını dile getiren Uzundurukan "Trabzonspor'da Halil Dervişoğlu için devreye girdi. Fakat babası oğlunun Trabzonspor'a gitmesini istiyor Çünkü Trabzonlu bir ailenin çocuğu olduğu için. Devre arasında Beşiktaş ya da Trabzonspor olabilir." 

Bizimde yakın kaynaklardan aldığımız bilgiye göre Halil dervişoğlu'nun babasını özellikle Trabzonspor'un olması için olduğunu etmeye çalışıyor. Trabzonspor yeni teknik direktörü avcı ile yakalayacağı başarı neticesinde ilk yarıda ligi zirvede bitirmesi halinde Halil Dervişoğlu'nun Trabzonspor'a gelmesinin kesin olacağı konuşuluyor. Diğer Haberler