Eynesil’de yurtta kalan kız öğrenciler kan bağışında bulundu

Giresun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Eynesil Kız Yurtlarında kalan üniversite öğrencileri, Gençlik ve Spor Bakanlığının “Kan hayat kurtarır“ etkinliği kapsamında kan bağışında bulundu.

Daha iyi mobil deneyim için tıklayınız

Giresun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Eynesil Kız Yurtlarında kalan üniversite öğrencileri, Gençlik ve Spor Bakanlığının "Kan hayat kurtarır" etkinliği kapsamında kan bağışında bulundu.

İlk olarak Eynesil Kız Yurdu öğrencilerinin katıldığı etkinlikte 20 genç, Hükümet Konağı Meydanında bulunan Kızılay kan alma aracında kan bağışında bulundular.

Öğrencilerinin anlamlı kan bağışı kampanyasına destek vermesiyle ilgili bilgi veren Yurt Müdürü Feride Çicek, öğrencilere teşekkür ederek öğrencilerin sosyal sorumluluk projelerine aktif olarak katıldığını vurguladı.

Yapılan kan bağışı kampanyası, öğrencilerin toplumda duyarlılık oluşturma ve sosyal sorumluluklarını yerine getirme konusundaki önemli bir adımı temsil ettiğini söyleyen Gençlikspor İlçe Müdürü Özcan Kemal ise bu anlamlı çaba için öğrencilere teşekkür etti.Diğer Haberler