“İNSAN EVLADI” gündeme oturacak!
Berk İskar yeni şarkısıyla gözleri üzerine topladı. İskar'ın büyük beğeni toplayan yeni şarkısı gündeme oturmaya aday....

19 Agustos 2020 - 21:12:43

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam

 

Berk İskar, ilk şarkısı “İnsan Evladı”yla gönüllerde taht kurdu.

2 yıldır üzerinde titizlikle çalıştığı ilk teklisi “İnsan Evladı”nı çıkaran Berk İskar, gelen olumlu tepkilerden oldukça memnun. Sözü müziği ve düzenlemesi ünlü müzik adamı ve şarkıcı Can Tosun’a ait olan parçanın yönetmen koltuğunda ödüllü fotoğrafçı Ufuk Kıray oturuyor. Klipte İskar’a, Neshka Nacheva Baldjieva adlı güzel oyuncu eşlik etti. Kırklareli’nin Vize ilçesindeki Kömürköy’de çekilen klipte odun kömürü yapımı için kullanılan alanlardan doğal plato kuruldu. Çekimler tam 24 saatte tamamlandı. Asıl mesleği mühendis olan İskar, uzun yıllardır içinde sürüp giden müzik aşkına engel olamayarak sektöre başarılı bir giriş yapmış oldu.

Yeni şarkısının heyecanını yaşayan taze solist, “Müziğim benim ruhum, hayat enerjim.” dedi.

Berk İskar - "İnsan Evladı" Link:
https://youtu.be/I9wrpFplaZg


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Esnek çalışma dönemine geçilmesiyle birlikte adliye koridorları boşaldı
Adliyelerde tutuklu ve acele işler dışında esnek çalışma dönemine geçilmesiyle birlikte Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’nın koridorları boş kaldı.
24.03.2020
Biyolog Pınar Kuradacı, tüm dünyayı etkileyen Koronavirüsle (COVİD-19) mücadele kapsamında aldığımız dezenfekte önemleri hakkında açıklamalarda bulundu. Kuradacı, “Virüslerin eller ile taşınması belirleyicidir. Doğru el yıkamanın yanı sıra alacağımız dezenfekte malzemesinin içeriği, raf ömrü, sağlık bakanlığı onayını da özellikle incelemek çok önemli" dedi.
24.03.2020
Taksilerde ’tek-çift’ plaka dönemi başlayabilir
Koronavirüs tehlikesi nedeniyle İstanbul’da taksilerin tek-çift plaka sistemine geçebileceği, taksilerin 65 yaş ve üstü vatandaşların evlerine ihtiyaçlarını ücretsiz taşıyabilecekleri ve sağlık sektörü çalışanlarının da ücretsiz taşıyabilecekleri duyuruldu.
24.03.2020
Gümüşhane’de şehre gelenlerin ateşi ölçülüyor
Gümüşhane’de şehrin giriş ve çıkışındaki kontrol noktalarında güvenlik güçleri araçları durdurarak Korona virüs salgını tedbirleri kapsamında vatandaşların ateşini ölçüyor.
24.03.2020
Evden çıkamayan vatandaşlar mağdur edilmedi
Büyükçekmece Belediyesi, korona virüs salgını nedeniyle evinden çıkamayan yaşlı ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşları mağdur etmedi.
24.03.2020
Şahsın minibüsten iki denemede telefon çaldığı anlar kamerada
Ataşehir’de bir şahıs, park halinde olan ve başka bir kişinin kasasından eşya alıp iş yerine götürdüğü minibüsteki telefonu gözüne kestirdi. Şahıs, ilk denemesinde yakalanma korkusuyla geri çekildi, ikinci denemesinde minibüsün içerisindeki telefonu çalıp koşarak uzaklaştı. Minibüsün kasasından eşya indiren kişi hırsızlığı fark etmezken, o anlar güvenlik kamerasına yansıdı.
24.03.2020
TÜRKİYE’DE SON 24 SAATTE BİN 467 KİŞİYE KORONA VİRÜS TANISI KONULDU. KORONA VİRÜS NEDENİYLE 68 KİŞİ HAYATINI KAYBEDERKEN, BİN 116 KİŞİ İSE İYİLEŞTİ.
SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA, "UZUN BİR ARADAN SONRA AĞIR HASTA SAYIMIZ AZALDI. BUGÜN BİN 583 AĞIR HASTAMIZ VAR. ZATÜRRE ORANI DA DÜŞMEYE DEVAM EDİYOR. YENİ HASTA SAYISI AZALMA EĞİLİMİNDE. TEDBİRLERİN NETİCE VERDİĞİ TARTIŞMASIZ BİR GERÇEK. BİRLİKTE TEDBİRLERE UYARAK VİRÜSÜ YENELİM" DEDİ.
TÜRKİYE’DE SON 24 SAATTE BİN 467 KİŞİYE KORONA VİRÜS TANISI KONULDU
YERLİ AŞI ÜRETİMİNDE ÖNEMLİ GELİŞME
RİSKLİ GRUPLARA ZATÜRRE AŞISI YAPILMASI HAYATİ ÖNEM TAŞIYOR
GAZLI İÇECEKLER KADINLARDA KEMİK ERİMESİNE NEDEN OLUYOR
“GÜNEŞİN HASARINI KİMYASAL PEELİNGLE SİLEBİLİRSİNİZ”
DARP EDİLEN HASTANE PERSONELİ GÖRME YETİSİNİ KAYBEDEBİLİR
SAĞLIK BAKANLIĞI SAHTE TELEFON UYGULAMALARINA KARŞI UYARDI
“KAŞINTININ ALTINDAN DİYABET ÇIKABİLİR’’
(ÖZEL) BİLİM KURULU ÜYESİ KAYIPMAZ UYARDI: “ZATÜRRE VE GRİP AŞISI SİZİ COVİD-19’UN YAPTIĞI ZATÜRREDEN KORUMAZ”
BAKAN KOCA, 11 İLİN SAĞLIK MÜDÜRÜ İLE GÖRÜŞTÜ

EN ÇOK OKUNANLAR