Aruba, Wi-Fi 6’yı küçük işletmelere ulaştıracak
Aruba, Instant On ile Wi-Fi 6 bağlantı hızını ve güvenliğini küçük işletmelere ulaştırmak için çalışmalara başladı.

17 Agustos 2020 - 16:30:04

Çıktı Al

Yorum (0)

Aruba, Instant On ile Wi-Fi 6 bağlantı hızını ve güvenliğini küçük işletmelere ulaştırmak için çalışmalara başladı.
Kablosuz ağ teknoloji sunan Aruba, Wi-Fi’nin hızına hız katan, gecikme sürelerini azaltan Instant On ile KOBİ’lere çözüm sunuyor. Günümüzün rekabetçi ve dinamik iş yeri ortamında küçük şirketler online ya da fiziksel mağazalarda fark etmeksizin müşterilerine yüksek kalitede deneyim sunmaya çalışıyor. Bunu yapabilmek için müşterilerinin beklentilerini artıracak deneyimlere ve çalışanlarını çok daha verimli hale getirecek sağlam, güvenli bir ağ altyapısına ihtiyaçları var.
İş operasyonlarını iyileştirmek ve etkileyici bir müşteri deneyimi sunmak için, hem kapasite hem de güvenlik özellikleriyle donatılan Wi-Fi teknolojisinin en son hali olan Wi-Fi 6 ile ilk adımı atabilirsiniz. Fakat büyük şirketlerin aksine küçük işletmeler, IT uzmanlığı ve gelişen teknolojilerin uygulanması için gerekli kadronun eksikliğini sık sık yaşıyorlar.
Küçük işletmelerin ihtiyaçları için tasarlanmış Aruba’nın yeni Wi-Fi 6 erişim noktasıyla (AP) beraber bu eksikliklerin ortadan kalkması amaçlanıyor.
Yapılan şirket açıklamasına göre Wi-Fi CERTIFIED 6TMAruba Instant ON AP22’nin yeni erişim noktası, Wi-Fi’ın hızına hız katıyor, gecikme sürelerini azaltıyor ve Wi-Fi 6’in temelinde olan gelişmiş güvenlik kabiliyetlerini beraberinde getiriyor. Böylece, şirketlerin Aruba’dan beklediği güvenilirlik ile hem uygulama hem de yönetimdeki kolaylık sağlanıyor. Yeni Instant On AP22 erişim noktaları, KOBİ’ler için herhangi bir ek maliyet ya da karmaşıklık getirmeden, iyileştirilmiş kullanıcı deneyimini destekleyen güvenli ve akıllı bağlanabilirlik çözümlerini mümkün kılıyor.
KAYNAK: İHA


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Serbest piyasada altın fiyatları
Serbest piyasada 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 376,60 lira oldu.
20.04.2020
BAU Konservatuvar açılıyor
Bahçeşehir Üniversitesi Konservatuvarı, sanatsal alanda akademik, bilimsel üretimlere imza atmış akademisyenlerin yanı sıra müzik ve sahne sanatları alanında önemli bir yere sahip olan sanatçı kadrosuyla eğitim hayatına başlıyor.
20.04.2020
Onur Ağaoğlu’ndan yeni iş fikirleri için 20 milyon TL’lik yatırım
Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve Ağaoğlu Concept’in Kurucusu Onur Ağaoğlu özellikle blokzincir teknolojisi ve yapay zeka alanlarıyla ilgili yeni iş fikirlerine 20 milyon TL’lik yatırımla girişim sermayesi şirketi kuracağını açıkladı.
20.04.2020
Nallıhan Kuş Cennetine göçmen kuşlar gelmeye başladı
Ankara’nın Nallıhan ilçesinde bulunan Kuş Cenneti’ne havaların ısınmasıyla birlikte göçmen kuşlar gelmeye başladı.
20.04.2020
Serbest piyasada döviz fiyatları
Dolar 6,9340 liradan, euro ise 7,5270 liradan haftaya başladı.
20.04.2020
’Yılın Ürünleri’ dijital ödül töreniyle açıklanacak
45 ülkede düzenlenen ‘Yılın Seçilmiş Ürünü’ programı kapsamında Türk tüketicilerinin oylarıyla belirlenen ’Yılın Ürünleri’, dijital ödül töreniyle açıklanacak. Tören, Türkiye’de bir ilk olarak, online yapılacak.
20.04.2020
BAKAN KOCA’DAN AZERBAYCAN’A DESTEK MESAJI
TÜRKİYE’DE SON 24 SAATTE BİN 467 KİŞİYE KORONA VİRÜS TANISI KONULDU. KORONA VİRÜS NEDENİYLE 68 KİŞİ HAYATINI KAYBEDERKEN, BİN 116 KİŞİ İSE İYİLEŞTİ.
SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA, "UZUN BİR ARADAN SONRA AĞIR HASTA SAYIMIZ AZALDI. BUGÜN BİN 583 AĞIR HASTAMIZ VAR. ZATÜRRE ORANI DA DÜŞMEYE DEVAM EDİYOR. YENİ HASTA SAYISI AZALMA EĞİLİMİNDE. TEDBİRLERİN NETİCE VERDİĞİ TARTIŞMASIZ BİR GERÇEK. BİRLİKTE TEDBİRLERE UYARAK VİRÜSÜ YENELİM" DEDİ.
TÜRKİYE’DE SON 24 SAATTE BİN 467 KİŞİYE KORONA VİRÜS TANISI KONULDU
YERLİ AŞI ÜRETİMİNDE ÖNEMLİ GELİŞME
RİSKLİ GRUPLARA ZATÜRRE AŞISI YAPILMASI HAYATİ ÖNEM TAŞIYOR
GAZLI İÇECEKLER KADINLARDA KEMİK ERİMESİNE NEDEN OLUYOR
“GÜNEŞİN HASARINI KİMYASAL PEELİNGLE SİLEBİLİRSİNİZ”
DARP EDİLEN HASTANE PERSONELİ GÖRME YETİSİNİ KAYBEDEBİLİR
SAĞLIK BAKANLIĞI SAHTE TELEFON UYGULAMALARINA KARŞI UYARDI
“KAŞINTININ ALTINDAN DİYABET ÇIKABİLİR’’
(ÖZEL) BİLİM KURULU ÜYESİ KAYIPMAZ UYARDI: “ZATÜRRE VE GRİP AŞISI SİZİ COVİD-19’UN YAPTIĞI ZATÜRREDEN KORUMAZ”

EN ÇOK OKUNANLAR