Bakan Albayrak'tan bayram mesajı!
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.

30 Temmuz 2020 - 16:24:19

Çıktı Al

Yorum (0)

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda “Maddi-manevi zenginliklerimizi paylaşarak çoğalttığımız Kurban Bayramı'mızın ülkemize İslam Alemine ve insanlığa barış ve huzur getirmesi temennisiyle tüm hemşehrilerimin bayramını tebrik ediyorum.”dedi.  
Bayramların Milletimizin ve İslam Aleminin birlik ve beraberliğini pekiştirdiğinin altını çizen Bakan Albayrak “Kurban Bayramı’nın başta ülkemiz olmak üzere tüm İslam dünyasına huzur, bereket ve hayırlar getirmesini temenni ederim. Ülkemizin ve İslam dünyasının en güçlü silahı ve en güçlü hazinesi birlik ve beraberliğidir. Nasıl ki bu güne kadar her türlü zorluğun üstesinden birlikte geldik bu günden sonrada kardeşliğimizi muhafaza ederek yarınlara daha da güçlü bir şekilde ulaşacağız. ”ifadelerini kullandı. 

Büyük ve Güçlü Türkiye hedefine emin adımlarla ilerlediklerinin belirten Bakan Albayrak açıklamasını şöyle sürdürdü: “Ülkemize yönelik bütün ekonomik ve siyasi manipülasyonlara rağmen ülkemiz hala dimdik ayaktadır. Ak Partinin iktidara geldiği günden beri Cumhurbaşkanımız ve Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde büyük bir dönüşüm ve gelişme yaşayan ülkemiz, gelişmiş dünya ülkelerinin aksine küresel salgına teslim olmadı. Sağlık, ekonomik ve güvenlik gibi alanlardaki önemli alt yapılarımız ile adeta dünyaya ders verdik ve bütün dünya ülkeleri bize gıpta ile baktı. Yine aynı kararlılık ve hassasiyetle korona virüsle mücadele sürecine devam edeceğiz.”

Üzerimize düşen sorumlulukları hem fert olarak hem de millet olarak yerine getirerek nesillere çok daha güçlü bir Türkiye bırakacaklarını ifade eden Bakan Albayrak “Birlik ve beraberliğimizi güçlendiren bayramlar, sosyal adaleti diri tutan bir inanç ve kültür mirasımızdır. Kardeşliğimizi daha da güçlendirerek, maddi ve manevi zenginliklerimizi paylaşarak çoğalttığımız  Kurban Bayramımızın ülkemize, milletimize, İslam âlemine, tüm insanlığa barış, huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Allah'tan temenni ediyor, Trabzon’un bir evladı olarak, devleti ve milletine desteğini hiçbir zaman esirgemeyen hemşehrilerimin  bayramını kutluyorum”dedi.


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Vali açıkladı, Rizeliler’in seyahat yasağını delme girişimleri “Pes” dedirtti
Rize Valisi Kemal Çeber, Korona virüs salgını sürecinde son bir ay içinde 10 bin civarında Rizeli’nin memleketlerine akın ettiğini belirterek “WhatsApp grupları aracılığı ile birbirleri ile haberleştiklerini öğrendik. Nasıl haberleşiyorlar ? Bizim Of-İyidere arasında Karadeniz Sahil Yolu dışında 6 tane stabilize köy yolu var. Oralarla ilgili ‘bugün şu köy yolunda uygulama yok veya şu saatler arası orası sakin oradan geçin’ gibi haberleştiklerini gruplar aracılığı ile öğrendik” dedi.
04.04.2020
Metin Sipahioğlu:
Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Metin Sipahioğlu, "4 Nisan saldırısının failleri artık bir gün bile kaybetmeden ortaya çıkartılmalıdır! Toplumun vicdanı bu konuda daha fazla yaralanmamalı" dedi.
04.04.2020
70 yaşındaki adamdan örnek davranış
Sultanbeyli’de yaşayan 70 yaşındaki bir vatandaş maaşını ’Biz bize yeteriz Türkiyem’ kampanyasına bağışladı. yaşlı adam bu hareketiyle herkese örnek oldu.
04.04.2020
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy:
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, Gine’de düzenlenen genel seçimler ve Anayasa Referandumu hakkındaki soru üzerine, "Önümüzdeki dönemde siyasi sürecin halkın tercihleri ve beklentileri doğrultusunda kapsayıcı ve yapıcı bir anlayışla yürütüleceğine inanıyoruz. Türkiye dost Gine’nin istikrar içinde kalkınma yönünde attığı adımları desteklemeye devam edecektir" dedi.
04.04.2020
Esenyurt’ta vatandaşlar ‘korona’ tedbirlerine uydu
Esenyurt Belediyesi zabıta ekipleri, korona virüs salgını nedeniyle dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan tedbirlere yönelik denetimlerde bulundu. Vatandaşların maske başta olmak üzere uyarılara uyduğu görüldü.
04.04.2020
Bebek’te “bizi nereye kadar tutacaklar” diyen genç kıza 3 bin lira ceza
Beşiktaş Bebek sahilinde yeni tip korona virüs tedbirleri kapsamında yasağa uymayarak yürüyüşe çıkan ve "Evde canım sıkılıyor, bizi nereye kadar tutacaklar" diyerek şaşkınlık oluşturan genç kıza, Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından 3 bin lira idari para cezası kesildi.
05.04.2020
SON 24 SAATTE KORONA VİRÜSTEN 15 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ
BAŞKENT’TE KORONA VİRÜS DENETİMİ
GÜMÜŞHANE’DE BİR KÖY DAHA KARANTİNA ALTINA ALINDI
VALİ ÜNLÜ, COVID-19 DENETİMİNİ SÜRDÜRÜYOR
’’DOĞRU BİR TEKNİKLERLE YAPILAN YÜZ GERME AMELİYATLARI, HASTAYI 10-15 YIL ÖNCEKİ YÜZÜNE KAVUŞTURABİLİR’’
PORTA MANASTIRI TURİZME KAZANDIRILMAYI BEKLİYOR
ECZACI BERAT BERAN’IN YAŞAM ÖYKÜSÜ RAFLARDA YERİNİ ALDI
OZON TEDAVİSİ BİRÇOK HASTALIĞA ŞİFA OLUYOR
BÜYÜKÇEKMECE’DE FESTİVAL COŞKUSU SONA ERDİ
BAKAN KOCA: ”MASKEYLE NEFES ALMAK, SOLUNUM CİHAZINA BAĞLANARAK NEFES ALMAKTAN KOLAYDIR”
BEBEKLERDE SARILIĞIN ERKEN TESPİTİ VE TAKİBİ OLDUKÇA ÖNEMLİ
ALBAYRAK MEDYA’DAN ARAŞTIRMACILARA KATKI

SON DAKİKA GELİŞMELERİ

EN ÇOK OKUNANLAR