Trabzonspor’da gözler CAS’a çevrildi
Avrupa Kupaları’ndan 1 yıl men cezası alan ve karara itiraz eden Trabzonspor’da Manchester City’nin men cezasının kaldırılmasıyla gözler Uluslarası Spor Tahkim Mahkemesi’ne (CAS) çevrildi. Bordo-mavili kulübün itirazına ilişkin sonuç 16 Temmuz’da açıklanacak.
Anasayfa  >   SPOR

13 Temmuz 2020 - 12:45:17

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam

Avrupa Kupaları’ndan 1 yıl men cezası alan ve karara itiraz eden Trabzonspor’da Manchester City’nin men cezasının kaldırılmasıyla gözler Uluslarası Spor Tahkim Mahkemesi’ne (CAS) çevrildi. Bordo-mavili kulübün itirazına ilişkin sonuç 16 Temmuz’da açıklanacak.
UEFA Kulüp Finansal Kontrol Kurumu tarafından finansal yükümlülükleri yerine getirmediği gerekçesiyle Trabzonspor, Avrupa Kupaları’ndan 1 yıl men edilmişti. Alınan bu kararın ardından bordo-mavili kulüp, hazırlanan dosya ile CAS’a kararın iptal edilmesi için itirazda bulundu. İtiraza ilişkin kararın ise 16 Temmuz’da görülecek dava ile sonuçlanacağı duyurulurken, CAS’tan Trabzonspor’u umutlandıran bir karar çıktı. Avrupa kupalarından 2 yıl men cezası aldığı açıklanan Manchester City’nin men cezası kaldırıldı. CAS’ta yaşanan bu gelişme ile bordo-mavili camia, İngiliz ekibi ile ilgili alınan kararın emsal oluşturmasını bekliyor.

KAYNAK: İHA

Etiketler: SPOR,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Beymen Club’ın yeni koleksiyonunda yaz güneşinin pozitif enerjisinden ilham alındı
Beymen Club 2020 ilkbahar yaz koleksiyonununda, yaz güneşinin enerji ve mutluluk veren, iyileştiren pozitif etkisinden ilham alırken renk terapisinin bedeni ve zihni şifalandıran gücünü, farklı doku ve siluetleri Akdeniz estetiği ile harmanlandığı belirtildi.
10.03.2020
Benzin ve motorinde indirim bekleniyor
Petrol fiyatlarının sert düşmesiyle iç piyasada beklenen benzin ve motorin indirimleri gerçekleşiyor. Benzinde 60-62 kuruş, motorinde de 55-57 kuruş bandında indirimin bugün açıklanması bekleniyor.
10.03.2020
Sincan’da “sokak oyunları” coşkusu
Sincan Belediyesi, unutulmaya yüz tutmuş sokak oyunlarını canlandırmak için bir etkinlik düzenledi. Yenikent Kapalı Spor Salonu’ndaki etkinlikte küçükler sokak oyunlarıyla doyasıya eğlendi, büyükler de çocukluk yıllarına döndü.
10.03.2020
Maslahatguzar Neyadi’den, ULUSKON üyelerine yatırım çağrısı
Arap Emirlikleri Maslahatguzarı Muhammed Al Neyadi, Uluslararası Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) üyelerini Arap emirliklerinde iş yapmaları ve temsilcilik kurmaları için davet etti.
10.03.2020
Bağcılar’da ’Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele’ birimi kuruldu
Bağcılar Belediyesi’nin desteğiyle yenilenen Şehit Cemal Şenel Polis Merkezi’nde ’Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği’ kuruldu. Travmaya maruz kalan kadınlarla buradaki sıcak ortamda ve mümkün olduğunca bayan personel ilgilenilecek.
10.03.2020
Bozoğlu:
Ankara Pursaklar Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Meral Bozoğlu, “Berlin merkezli Avrupa İstikrar Girişimi (ESI) adlı bir sivil toplum kuruluşu, 2008’de Uluslararası Cumhuriyetçiler Enstitüsü’nün toplantısında sunduğu raporda, AK Parti iktidarında kadına siyasi, yasal ve sosyal hakların verilmiş olduğu bu dönemi, Atatürk döneminden sonra ‘İkinci Kadın Devrimi’ olarak da nitelendirmektedir ” dedi.
10.03.2020
"MEME KANSERİ TEDAVİYE EN İYİ CEVAP VEREN KANSERLERDEN BİRİDİR"
GÜMÜŞHANE’DE BOĞALI KÖYÜ KARANTİNAYA ALINDI
GÜMÜŞHANE’DE 21 BİN KİŞİ ÖREN YERLERİNİ GEZDİ
ATEŞLİ HAVALEDE GENETİK FAKTÖRLERE DİKKAT
OSMANLI OCAKLARI GENEL BAŞKANI CANPOLAT’TAN GENÇLERE COVİD-19 UYARISI
“ANEMİ TEDAVİSİNDE ÖNCELİKLE KANSIZLIĞIN NEDENİ BELİRLENMELİDİR”
JAPONYA’DAN TÜRK DOKTORA BAŞARI ÖDÜLÜ
YETERSİZ SU TÜKETME, ZİHİN BULANIKLIĞINA KADAR GİDEBİLİYOR
“MİNBERDEKİ DESENLER GEOMETRİK BİR YAPIYA UYGUN ÇİZİLDİ”
SAĞLIK BAKANI KOCA İL MÜDÜRLERİNE BAYRAM TALİMATLARI VERDİ
YUNUS EMRE ENSTİTÜSÜ DİJİTAL KÜLTÜR MERKEZİ AÇILDI
KURBAN KESERKEN YARALANMALARA DİKKAT

EN ÇOK OKUNANLAR