Bakan Albayrak: Ciro endeksi yükseldi!
Bakan Albayrak: "Sanayide çarklar yeniden hızlanmaya başladı. Sanayi üretimimiz Mayıs’ta aylık bazda yüzde 17,4 oranında arttı. Ayrıca inşaat, ticaret ve hizmet sektörleri toplamında ciro endeksi aynı dönemde de yüzde 12,5 yükseldi. Her iki endekste ’V’ çıkışı ilk sinyalini gördük."

13 Temmuz 2020 - 12:45:13

Çıktı Al

Yorum (0)

Bakan Albayrak: "Sanayide çarklar yeniden hızlanmaya başladı. Sanayi üretimimiz Mayıs’ta aylık bazda yüzde 17,4 oranında arttı. Ayrıca inşaat, ticaret ve hizmet sektörleri toplamında ciro endeksi aynı dönemde de yüzde 12,5 yükseldi. Her iki endekste ’V’ çıkışı ilk sinyalini gördük."

KAYNAK: İHA

Etiketler: EKONOMİ,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Başkan Çalık’tan semt pazarında korona virüs bilgilendirmesi
Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, yeni tip korona virüse (Kovid-19) karşı kapalı semt pazarını gezerek vatandaşları uyardı. Virüsten korunmak için 14 kuralı hatırlatan Çalık, vatandaşlardan birbirleriyle olan mesafeyi korumalarını istedi.
18.03.2020
Bahçeşehir Üniversitesi online derslere başlıyor
Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) korona virüs nedeniyle ara verilen eğitim öğretime, uzaktan eğitim sistemiyle devam edecek. 23 Mart tarihinde başlayacak eğitimler, yüz yüze derslere destek olması amacıyla itslearning yönetim uygulaması ve Adobe Connect sanal sınıf sistemi üzerinden gerçekleştirilecek.
18.03.2020
Taciz ettiği çocuğu öldüren sanığa ağırlaştırılmış müebbet hapis
Aynı mahallede yaşadığı Raed Eşram’ı taciz ettikten sonra, ailesine söylemesinden korktuğu için öldürdüğü iddia edilen sanığın yargılandığı dava karara bağlandı. Mahkeme sanığı 3 ayrı suçtan ağırlaştırılmış müebbet ve 19 yıl hapis cezasına çarptırarak tutukluluk halinin devamına hükmetti.
18.03.2020
Yakını tarafından zatürreden öldüğü söylenen eczacının Türkiye’de korona virüsten ölen ilk kişi olduğu iddia edildi
Sosyal medyada yeni tip korona virüs (Covid-19) nedeniyle ölen kişi olduğu iddia edilen eczacı İhsan Giray toprağa verildi. Giray’ın yakınları iddiaları yalanladı, cenaze törenine katılanların maske ve eldiven taktığı görüldü. Sosyal medyadaki iddiaları duyan bazı vatandaşların ise Giray’ın Beyoğlu’ndaki eczanesinin önüne gelerek fotoğraf çekmesi dikkat çekti.
18.03.2020
İstiklal Caddesi’nde işletmelerde korona virüs denetimi
İçişleri Bakanlığının korona virüs tedbirlerine ilişkin 81 ilin valiliklerine gönderdiği genelge kapsamında İstiklal Caddesi’ndeki işletmeler de denetlendi.
18.03.2020
“Türk ışın tedavisi“ klinik çalışmaları için Sağlık Bakanlığına başvuruldu
Sağlık Federasyonu Başkanı Raşit Dinç, korona virüsüne (Kovid-19) karşı geliştirilen “Türk ışın tedavi sistemi” için Sağlık Bakanlığına klinik araştırma başvurusunda bulunduklarını açıkladı.
18.03.2020
"MEME KANSERİ TEDAVİYE EN İYİ CEVAP VEREN KANSERLERDEN BİRİDİR"
GÜMÜŞHANE’DE BOĞALI KÖYÜ KARANTİNAYA ALINDI
GÜMÜŞHANE’DE 21 BİN KİŞİ ÖREN YERLERİNİ GEZDİ
ATEŞLİ HAVALEDE GENETİK FAKTÖRLERE DİKKAT
OSMANLI OCAKLARI GENEL BAŞKANI CANPOLAT’TAN GENÇLERE COVİD-19 UYARISI
“ANEMİ TEDAVİSİNDE ÖNCELİKLE KANSIZLIĞIN NEDENİ BELİRLENMELİDİR”
JAPONYA’DAN TÜRK DOKTORA BAŞARI ÖDÜLÜ
YETERSİZ SU TÜKETME, ZİHİN BULANIKLIĞINA KADAR GİDEBİLİYOR
“MİNBERDEKİ DESENLER GEOMETRİK BİR YAPIYA UYGUN ÇİZİLDİ”
SAĞLIK BAKANI KOCA İL MÜDÜRLERİNE BAYRAM TALİMATLARI VERDİ
YUNUS EMRE ENSTİTÜSÜ DİJİTAL KÜLTÜR MERKEZİ AÇILDI
KURBAN KESERKEN YARALANMALARA DİKKAT

EN ÇOK OKUNANLAR