Polisin durdurduğu tıka basa dolu otobüsten 48 yolcu çıktı
Hadımköy’de polis ekiplerinin durdurduğu halk otobüsünden 48 yolcu çıktı. Tıklım tıklım dolu otobüs, kameralara yansıdı.

13 Temmuz 2020 - 09:45:06

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam

Hadımköy’de polis ekiplerinin durdurduğu halk otobüsünden 48 yolcu çıktı. Tıklım tıklım dolu otobüs, kameralara yansıdı.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Sivil Trafik Uygulama Ekipler Amirliği ekipleri 3’te 1 kuralına uygun olacak şekilde toplu taşımada yolcu taşımacılığı denetimlerine devam ediyor. Hadımköy Yolu’nda halk otobüslerinde denetimler yapan ekiplerinin sınırlı yolcu taşıma kuralına uyulmadığını belirledi. Durdurulan bir halk otobüsünden toplam 48 yolcu çıktı. Halk otobüs sürücülerine İl Hıfzıssıhha Kanununa uymamaktan tutanak en fazla verilecek ceza 3 bin 150 Türk Lirası olacak şekilde tutanak düzenlendi.
Fazla yolcu taşıyan sürücülerden biri ise sınırlama kuralından haberdar olmadığını iddia etti.

KAYNAK: İHA

Etiketler: GENEL,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Trabzon’da balık fabrikasında yangın çıktı!
Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesinde bulunan bir balık fabrikasının soğuk hava deposunda çıkan yangın söndürülmeye çalışılıyor.
18.04.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan ‘Sır Baraj Gölü’ açıklaması
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Kahramanmaraş Sır Baraj Gölü’ndeki renk değişimi ile ilgili gölden numune alındığını ve inceleneceğini bildirdi.
18.04.2020
Ormanlık alandaki şüpheli şahsa droneli operasyon
İstanbul’da ormanlık alanda şüpheli bir motosikletin drone ile belirlenmesinin ardından polis ekipleri harekete geçti. Şahsın yapılan üst aramasında bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi.
19.04.2020
İBB, sağlık çalışanını yolda bıraktı
İstanbul’da uygulanan iki günlük sokağa çıkma kısıtlamasının ardından İBB, geçen hafta olduğu gibi bu hafta da kısıtlı sayıda ulaşım hizmeti vererek işe ve işinden evine gitmek zorunda olan vatandaşları zor durumda bıraktı. Sabah saatlerinde işten evine gitmek isteyen bir sağlık çalışanı araç bulamayınca İBB’den yardım istedi. İBB ise sağlık çalışanının çağrısına kulak asmayarak yolda bıraktı.
18.04.2020
Sokağa çıkma kısıtlamasının 2. haftası Gölbaşı’nda sorunsuz geçiyor
Yeni tip Korona virüs salgını nedeniyle 31 ilde uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması saat 00.00 itibarıyla başladı. Gölbaşı’nda sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında emniyet güçleri önlemlerini alarak kontrollerini aralıksız sürdürüyor. Gölbaşı giriş ve çıkışları başta olmak üzere Gölbaşı merkezde de kontrol noktaları oluşturuldu.
18.04.2020
İtalya’da liglerin kaderi çarşamba günü belli oluyor
Korona virüs nedeniyle liglerin durduğu İtalya’da, çarşamba günü yapılacak olan dev toplantı sonrası müsabakaların başlama takviminin açıklanması bekleniyor.
18.04.2020
"MEME KANSERİ TEDAVİYE EN İYİ CEVAP VEREN KANSERLERDEN BİRİDİR"
GÜMÜŞHANE’DE BOĞALI KÖYÜ KARANTİNAYA ALINDI
GÜMÜŞHANE’DE 21 BİN KİŞİ ÖREN YERLERİNİ GEZDİ
ATEŞLİ HAVALEDE GENETİK FAKTÖRLERE DİKKAT
OSMANLI OCAKLARI GENEL BAŞKANI CANPOLAT’TAN GENÇLERE COVİD-19 UYARISI
“ANEMİ TEDAVİSİNDE ÖNCELİKLE KANSIZLIĞIN NEDENİ BELİRLENMELİDİR”
JAPONYA’DAN TÜRK DOKTORA BAŞARI ÖDÜLÜ
YETERSİZ SU TÜKETME, ZİHİN BULANIKLIĞINA KADAR GİDEBİLİYOR
“MİNBERDEKİ DESENLER GEOMETRİK BİR YAPIYA UYGUN ÇİZİLDİ”
SAĞLIK BAKANI KOCA İL MÜDÜRLERİNE BAYRAM TALİMATLARI VERDİ
YUNUS EMRE ENSTİTÜSÜ DİJİTAL KÜLTÜR MERKEZİ AÇILDI
KURBAN KESERKEN YARALANMALARA DİKKAT

EN ÇOK OKUNANLAR