Ağaoğlu açıkladı! Trabzonspor'un kaç milyon taraftarı var?
Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu Trabzonspor'un 60 kişiden kurulu bir taraftar grubuna sahip olmadığını söyledi.
Anasayfa  >   SPOR

27 Haziran 2020 - 10:41:19

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam

Trabzonspor 46’ncı Divan Olağan Genel Kurulu'nda konuşan Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu korona virüs nedeniyle daraltılmış bir toplantı yaptıklarını belirterek, "Tüzük bağlasın, bağlamasın, bizim yönetimimizin anlayışı, divana her zaman saygıyla ve Trabzonspor’un en yüksek organı olarak her türlü saygıyı hak eden ve bir anlamda da her türlü sıkıntının, problemin içinde bulunduğumuz sıkıntılı durumlarda fikirlerine başvuracağımız bir üst akıl, yüce organ olarak görmüşüzdür ve kabul etmişizdir. Onun için divan toplantıları yönetimimiz açısından son derece önemlidir. Trabzonspor Kulübü’nün yönetim hakkını genel kurul bizlere vermiş olması, görev süremiz boyunca kendi tasarruflarımız ve kendi doğrularımız anlamında bu kulübü yöneteceğimiz anlamına gelmez. Biz büyük bir camiayız, 60 kişiden kurulu bir taraftar grubuna sahip değiliz. 10 milyon taraftarı olan bir kulübüz. Biz misyonumuz ve görevimizi biliyoruz" dedi.


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
150 genç, TRT’nin ’Yetenek Sende, İşin TRT’de’ programı sayesinde istihdam edilecek
TRT, “Yetenek Sende, İşin TRT’de” sloganıyla bu kez kapılarını yeni mezunlara açıyor. Program ile 150 genç yeteneği yayıncılıktan finansa, bilgi teknolojilerinden pazarlamaya ve daha pek çok farklı alanda istihdam edilmesi planlanıyor. Gençler, 14 Nisan-3 Mayıs 2020 tarihleri arasında programa başvuru yapabilecek.
14.04.2020
Karadeniz insanı pratik zekasını yine gösterdi
Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinde çamura saplanan kamyon kepçe yardımı ile Karadeniz insanının pratik zekasına has bir yöntemle bulunduğu yerden kurtarıldı.
14.04.2020
Atatürk Havalimanı’na yapılan pandemi hastanesinin temeli ortaya çıktı
Yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını ile mücadele kapsamında yapımına başlanan İstanbul Atatürk Havalimanı’ndaki bin yataklı hastane inşaatında son durum havadan görüntülendi. Havadan çekilen görüntülerde hastanenin temelinin ortaya çıktığı görülüyor.
14.04.2020
Spor dünyasını korona virüs vurdu!
Medya Takip Merkezi (MTM), Türkiye Spor Yazarları Derneği için hazırladığı Mart ayı medya raporunu açıkladı. Rapora göre, en çok konuşulan takım Galatasaray, futbolcu Sörloth, teknik direktör Fatih Terim, yönetici ise Abdürrahim Albayrak olurken, hakemler kategorisinde de Cüneyt Çakır ilk sırada yer aldı.
14.04.2020
Ankara’da bir mahalleye giriş-çıkışlar kısıtlandı
Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde korona virüs tedbirleri kapsamında Velihimmetli Mahallesi’nde kontrollü giriş ve çıkış başladı.
14.04.2020
Evinden çıkamayan 65 yaşındaki Fatma teyzeye muhabbet kuşu sürprizi
Eyüpsultan’da yaşayan 65 yaşındaki Fatma teyze, ’korona’ günlerinde evde kendisine arkadaşlık etmesi için Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’den muhabbet kuşu istedi. Bunun üzerine satın alınan muhabbet kuşu Fatma teyzeye teslim edildi.
14.04.2020
SAĞLIK BAKANI KOCA’DAN DÜĞÜNLERDE SOSYAL MESAFE UYARISI
YAZ İLE GELEN TEHLİKE: ÇOCUKLARDA GÜNEŞ ÇARPMASI
VALİ ÜNLÜ’DEN EKOLOJİK PAZAR AÇILIŞI
RAHİM NAKLİYLE DÜNYA’YA GELEN BEBEĞİN BABASI: "AİLE OLMAK HER ZORLUĞA DEĞER"
ANKARALI SANATÇI NASRETTİN HOCA FIKRALARINDAN ÇOCUKLAR İÇİN KLİP YAPTI
TATLILARDAN KEKLERE, MİLKSHAKE’DEN LİMONATAYA KADAR BİRÇOK LEZZET ISIRGAN İLE BİRLEŞTİRİLEREK FARKLI TATLAR ORTAYA ÇIKARILDI
KENEYİ GÖRDÜĞÜNÜZ ANDA ELDİVENLE ÇIKARIN
TÜRKİYE’NİN AFRİN OPERASYONUNU ANLATAN FİLME JAPONLAR VE AMERİKALILAR TALİP
DEZENFEKTAN TAHRİBATINA KARŞI UZMANINDAN NEMLENDİRİCİ ÖNERİSİ
DIŞ KULAK YOLU İLTİHABINA DİKKAT
ÇAĞRI SERTEL 60 SANİYEDE MÜZİĞİN SINIRLARINI ZORLADI
BAKAN ERSOY: “TÜRKİYE TURİZMDE BİRÇOK AVRUPA ÜLKESİNDEN DAHA HAZIRLIKLI”

SON DAKİKA GELİŞMELERİ

EN ÇOK OKUNANLAR