Trabzonspor soruşturma istedi!
Alanyaspor-Trabzonspor maçının ardından iki kulüp yöneticileri hararetli tartışma yaşamış, ortaya şık olmayan görüntüler çıkmıştı. Maçta görevli gözlemci ve temsilcinin raporlarında, herhangi bir tahrik unsuru bulunmadan Trabzonsporlu yöneticilerin tartışmalara başladığı yazılırken, TFF Hukuk Müşavirliği’nin olayların tamamı ekranlara yansıdığı ve kamuoyunca da görüldüğü için ek rapor istediği öğrenildi. Temsilci ve gözlemcinin ek raporuna göre konuyla ilgili disiplin kuruluna sevkler netleşecek. Devamında da kimlerin ceza aldığı açıklanacak.
Anasayfa  >   SPOR

27 Haziran 2020 - 10:18:16

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam

Bordo-Mavililer ligde kalan 6 maça ve kupa finaline odaklanırken, yönetim de masada mücadelesini sürdürüyor. Geçen haftaki Ankaragücü-Başakşehir maçında yapılan net hatalar Trabzon camiasının sabrını taşırdı. İlk olarak yerel basın ortak manşetle çıktı. Göksel Gümüşdağ ve TFF’nin üst düzey 6 yöneticisiyle ilgili iddialar sıralandı. Ardından ulusal basın da bu haberleri kullanırken, devamında Trabzon Barosu, Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Son olarak Trabzonspor Yönetimi, Türkiye Futbol Federasyonu’na resmi bir yazı gönderdi. Kurum içinde soruşturma açılması istendi ve 3 kilit soru soruldu. 

İddialar hatırlatıldı

“Federasyon içinde yapılanma var mı? Hakem atamalarına kimler karışıyor? Bazı kulüp başkanlarının TFF kurullarındaki kişiler ve hakemlerle ticari ilişkisi var mı?” denildi. Bununla birlikte tekrar son günlerde ulusal ve yerel basında çıkan iddialar Türkiye Futbol Federasyonu’na hatırlatıldı

Türkiye Futbol Federasyonu’na gönderilen resmi yazının ardından Trabzonspor Yönetimi beklemeye geçerken, cevap adeta jet hızıyla geldi. TFF Yönetimi, kulübe yolladığı yazıda özetle “Ulusal ve yerel basında TFF yöneticileri, kurul üyeleri ve hakemlerimizle ilgili çeşitli iddialar haberleştirilmiş olsa da, bu iddialar herhangi bir delile dayanmamaktadır. Delil yada deliller olmadan, bu iddialar TFF açısından yok hükmündedir” denildi. Kısacası Futbol Federasyonu konuyu görmezden geldi. Şimdi gözler adli makamlara çevrildi. Konuyla ilgili olarak geçtiğimiz hafta 3 sayfalık bir suç duyurusu yapan Trabzon Barosu, mahkemeden beklediği kararı almaya çalışacak.

Gözler mahkemede....

Gelişmeleri ve süreci elbetteki Trabzonspor’un hukukçuları da yakından takip ediyor. Eğer Göksel Gümüşdağ ve söz konusu TFF’nin 6 üst düzey yöneticisi hakkında mahkemeden Karadeniz ekibinin beklediği yönde bir karar çıkarsa, Türkiye Futbol Federasyonu köşeye sıkışacak. 

KAYNAK : FANATİK GAZETESİ


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Bakan Kasapoğlu: “Bugüne kadar dünyanın 97 farklı ülkesinden gelen toplamda 77 bin 441 vatandaşımıza ev sahipliği yaptık”
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Covid-19 salgınıyla mücadelede etkin rol oynayan Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı yurtlarla ilgili istatistiki bilgiler paylaşarak, “Bugüne kadar 76 ilimizdeki 177 yurdumuzda, dünyanın 97 farklı ülkesinden gelen toplamda 77 bin 441 vatandaşımıza ev sahipliği yaptık” dedi.
03.06.2020
Trabzonspor, Taşcıoğlu ismini destekledi!
Trabzonspor, futbol kamuoyunda kısa bir süre önce gündeme getirilen 2020-2021 Süper Lig Sezonu’na ‘Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu’ isminin verilmesi şeklindeki öneriyi desteklediğini bildirdi.
03.06.2020
Küçükçekmece’nin sesine halk karar verecek
Küçükçekmece Belediyesi’nin 15-25 yaş arasındaki gençler için ücretsiz düzenlediği ses yarışmasına Küçükçekmeceli gençler büyük ilgi gösterdi. Gençlerin yeteneklerini geliştirmelerini desteklemek amacıyla gerçekleştirilen yarışmaya ilçe genelinden gençler, 100 ‘e yakın video ile başvuruda bulundu. Usta isimlerin yer aldığı jüri kararıyla 30 video finale kaldı. Yarışmada ilk 3’e girenler ise halk oylamasıyla belli olacak.
03.06.2020
Ev dışı tüketim sektöründe hijyen standartları eğitimle aşılacak
Eczacıbaşı Profesyonel İş Birim Direktörü Ömer Koç, online hijyen seminerleriyle sektör profesyonellerine temizlik ve hijyen anlamında tam destek vermeye hazır olduklarını söyledi.
03.06.2020
Çay fabrikalarına enerji indirimi sağlanacak
Trabzon Ticaret Borsası (TTB) ile Of Ticaret ve Sanayi Odası’na (OFTSO) üye çay sanayicilerinin piyasa şartlarına göre kullandıkları elektriği daha uygun fiyata alabilmeleri için Enerji SA firması ile yapılan görüşme olumlu sonuç verdi.
03.06.2020
Sağlık turizmi sektörü, yılın ikinci yarısından umutlu
Sağlık turizmcisi Oktay Tüney, ’’Sağlık turizmi Türkiye’nin en önemli döviz girdilerinden biri. Yaz aylarında günlük saç ekimi sayısının yurt dışından günlük 2 binin üzerinde olacağını öngörüyorum" dedi.
03.06.2020
SAĞLIK BAKANI KOCA’DAN DÜĞÜNLERDE SOSYAL MESAFE UYARISI
YAZ İLE GELEN TEHLİKE: ÇOCUKLARDA GÜNEŞ ÇARPMASI
VALİ ÜNLÜ’DEN EKOLOJİK PAZAR AÇILIŞI
RAHİM NAKLİYLE DÜNYA’YA GELEN BEBEĞİN BABASI: "AİLE OLMAK HER ZORLUĞA DEĞER"
ANKARALI SANATÇI NASRETTİN HOCA FIKRALARINDAN ÇOCUKLAR İÇİN KLİP YAPTI
TATLILARDAN KEKLERE, MİLKSHAKE’DEN LİMONATAYA KADAR BİRÇOK LEZZET ISIRGAN İLE BİRLEŞTİRİLEREK FARKLI TATLAR ORTAYA ÇIKARILDI
KENEYİ GÖRDÜĞÜNÜZ ANDA ELDİVENLE ÇIKARIN
TÜRKİYE’NİN AFRİN OPERASYONUNU ANLATAN FİLME JAPONLAR VE AMERİKALILAR TALİP
DEZENFEKTAN TAHRİBATINA KARŞI UZMANINDAN NEMLENDİRİCİ ÖNERİSİ
DIŞ KULAK YOLU İLTİHABINA DİKKAT
ÇAĞRI SERTEL 60 SANİYEDE MÜZİĞİN SINIRLARINI ZORLADI
BAKAN ERSOY: “TÜRKİYE TURİZMDE BİRÇOK AVRUPA ÜLKESİNDEN DAHA HAZIRLIKLI”

SON DAKİKA GELİŞMELERİ

EN ÇOK OKUNANLAR