Mustafa Reşit Akçay neden görevden alındı?
Trabzonspor maçı öncesinde Ankaragücü Teknik Direktörlük görevinden alınan Mustafa Reşit Akçay'ın görevden alınmasının sebebi olarak "Trabzonspor'un şampiyon olmasını isterim." Sözleri gösterildi.
Anasayfa  >   SPOR

24 Haziran 2020 - 09:41:14

Çıktı Al

Yorum (1)

Reklam

Mustafa Reşit akçay'ın görevden alınması ile ilgili tepkisini dile getiren Karadeniz gazetesi Spor Muhabiri İsmail Düzgün "Eminim ki değerli hocam Mustafa Reşit Akçay, takımına Başakşehir'e, Galatasaray'a, Beşiktaş'a karşı nasıl futbol oynattıysa aynı futbolunu Trabzonspor'a karşı da oynayacaktı. " diyerek "Trabzonspor'un şampiyon olmasını isterim" sözünü sadece Akçay değil eminim ki tüm bu renklere gönül veren herkes kullanır. Bu sözü söyledi diye teknik adamın işine son verilmesi doğru olmadı." ifadelerini kullandı. 

Herkesin kendi memleketinin şampiyon olmasını istemesinin gayet normal olduğunun altını çizen Düzgün şu cümlelere yer verdi:"ben Gümüşhaneliyim, Gümüşhanespor'un şampiyon olmasını isterim. Bu çok normaldir. Herkes kendi memleketinin takımına sempati duyar, o takımın başarılı olmasını ister. Her Trabzonlu da Trabzonspor'un şampiyon olmasını ister.

Bakınız herhangi Trabzonlu oyuncu Trabzonspor'a gol atmadı mı? Attı. Hem de ne kritik dönemlerde... Hatta en iyi performanslarını bu takıma karşı sergileyenler de oldu. Hiç birine kızamam. Onlar ekmek yiyorlar. Herhalde aslanlar gibi oynayacaklar. Zaten oynamazlarsa, yatarlarsa büyük adilik yapmış olurlardı.

Unutulmamalıdır ki bir Trabzonlu ekmek yediği yere asla ihanet etmez. Mustafa Akçay da etmezdi. Hani derler ya bir insanın fikri neyse zikri de olur. İşte bu hep onların düşünceleri, demek ki onların kafa yapısında bunlar var. Nokta"

 


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 1 Yorum )
süleynan tosyalı
1 Hatfa önce
trabzonsporun hakkı yıllardır yeniliyor ve yıllardır eğer hakkımız yenilirse onu yaparım şunu yaparım söyleniyor yani sadece ağız ve ilerisi yok.. Merak ettim, istanbulda dağlık alan varmı, birde mağra.
BENZER HABERLER
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde Sahra Bilgisayarlı Tomografi açıldı
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde hayırseverlerin destekleriyle Sahra Bilgisayarlı Tomografi (BT) Türkiye’de ilk kez İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bünyesinde hizmet verecek. Acil Tıp Servisi yanına kurulan Sahra BT bugün düzenlenen törenle hizmete girdi.
13.05.2020
Borsa ilk yarıda yükseldi
Borsa İstanbul, günün ilk yarısında yüzde 0,82 değer kazandı.
13.05.2020
İdlib’de her gün 1500 kişiye iftar veriliyor
İDDEF, Suriye’nin İdlib şehrindeki çadır kentlerde ve inşa ettiği briket evlerde yaşayanlara her iftarda bin 500 kişilik sıcak yemek dağıtıyor.
13.05.2020
‘Canımı Sıkma Sosyal Medya’ kitabı raflarda
Radyo program yapımcısı Tuğçe Marik’in sosyal medyadan psikolojisi bozulan insanlar için kaleme aldığı kitabı çıktı.
13.05.2020
Beşiktaş’tan Soma için anma mesajı
Beşiktaş, 13 Mayıs 2014’te Manisa’nın Soma ilçesindeki maden faciasında hayatını kaybeden madenciler için anma mesajı yayımladı.
13.05.2020
Meteorolojiden İstanbul için sıcak hava uyarısı
Meteoroloji Genel Müdürlüğü İstanbul için ‘turuncu’ uyarıda bulunarak, sıcaklıkların mevsim normallerinin 9 ila 13 derece üzerinde seyredeceği, özellikle kronik rahatsızlıkları bulunanlar ile çocuk ve yaşlıların aşırı sıcak havanın neden olabileceği olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları konusunda uyarıda bulundu.
13.05.2020
SAĞLIK BAKANI KOCA’DAN DÜĞÜNLERDE SOSYAL MESAFE UYARISI
YAZ İLE GELEN TEHLİKE: ÇOCUKLARDA GÜNEŞ ÇARPMASI
VALİ ÜNLÜ’DEN EKOLOJİK PAZAR AÇILIŞI
RAHİM NAKLİYLE DÜNYA’YA GELEN BEBEĞİN BABASI: "AİLE OLMAK HER ZORLUĞA DEĞER"
ANKARALI SANATÇI NASRETTİN HOCA FIKRALARINDAN ÇOCUKLAR İÇİN KLİP YAPTI
TATLILARDAN KEKLERE, MİLKSHAKE’DEN LİMONATAYA KADAR BİRÇOK LEZZET ISIRGAN İLE BİRLEŞTİRİLEREK FARKLI TATLAR ORTAYA ÇIKARILDI
KENEYİ GÖRDÜĞÜNÜZ ANDA ELDİVENLE ÇIKARIN
TÜRKİYE’NİN AFRİN OPERASYONUNU ANLATAN FİLME JAPONLAR VE AMERİKALILAR TALİP
DEZENFEKTAN TAHRİBATINA KARŞI UZMANINDAN NEMLENDİRİCİ ÖNERİSİ
DIŞ KULAK YOLU İLTİHABINA DİKKAT
ÇAĞRI SERTEL 60 SANİYEDE MÜZİĞİN SINIRLARINI ZORLADI
BAKAN ERSOY: “TÜRKİYE TURİZMDE BİRÇOK AVRUPA ÜLKESİNDEN DAHA HAZIRLIKLI”

SON DAKİKA GELİŞMELERİ

EN ÇOK OKUNANLAR