Anasayfa  >  

30 Mayis 2020 - 12:21:26

Çıktı Al

Yorum (1)

Reklam

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 1 Yorum )
Meryem
3 Ay önce
Ufka yolculuk sinavi
BENZER HABERLER
Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında Dünya çocukları birlikte şarkı söyledi
Maltepe Üniversitesi çatısı altında yer alan Çocuk Üniversitesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100’üncü yılında anlamlı bir buluşma gerçekleştirdi. Koronavirüs salgını nedeniyle evlerine kapanan dünyanın dört bir yanından 21 çocuk, ‘Bir Dünya Bırakın’ isimli şarkıyı ezberleyip, birlikte seslendirdi.
22.04.2020
Dr. Ender Saraç:
Ramazan ayında oruç tutacak vatandaşların protein ağırlıklı beslenmeleri gerektiğini belirten Dr. Ender Saraç, vatandaşların bol miktarda C vitamini tüketmeleri gerektiğini söyledi. Dr. Saraç, "Sahurda tüketilecek 1-2 salatalık ve üzerine limon sıkılmış taze nane, öğlene kadar susuzluğu engeller. Asıl önemli olan ise ruhumuza oruç tutturmaktır." dedi.
22.04.2020
Trabzonlulardan evde online horon!
Korona virüsü (Covid-19) Dünya’da ve Türkiye’de etkisini göstermeye devam ederken ‘Evde kal’ çağrılarına uyan Trabzonlular video konferans ile birbirlerine bağlanıp evde hep beraber online horon oynadılar.
22.04.2020
76 yaşındaki emekli avukat, eski patiskalardan maske yaptı
Maltepe Belediyesi ekipleri korona virüs tedbirleri kapsamında Maltepeli vatandaşlara hizmet götürürken, yardım eli bu kez karşıdan geldi. Maltepeli Zeliha Onat Tuna, belediye ekipleri için evinde maske üretmeye başladı.
22.04.2020
Beykoz Belediyesinde evde kalan vatandaşa gece 02.00’da süt hizmeti
Beykoz Belediyesi Çözüm Merkezi korona virüs salgını tedbirleri kapsamında 7 gün 24 saat vatandaşa hizmet veriyor. Covid-19 salgınından sonra aralıksız çalışan çözüm merkezi vatandaşların çağrılarına cevap veriyor. Halkla İlişkiler Müdürü Elif Arslan, bir vatandaşın isteği üzerine çözüm merkezi aracılığıyla gece saat 2’de vatandaşın evine çocuğu için süt gönderildiğini belirtti.
22.04.2020
Benzin ve motorine büyük indirim geliyor
Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde benzinin litre satış fiyatına 31 kuruş motorinin ise 41 kuruş indirim yapılması bekleniyor.
22.04.2020

“YEMEĞİMİ PAYLAŞAYIM” DERKEN, ÖLÜME YOL AÇABİLİRSİNİZ
PANDEMİ DÖNEMİNDE BESLENME ALIŞKANLIKLARI DEĞİŞTİ
“KALICI KALP PİLİ KİOSKU” İLE HASTA VE DOKTOR ARASINDAKİ TEMAS EN AZA İNİYOR
KORONA VİRÜS İLE BİTKİ BAZLI ET ÜRÜNLERİ SATIŞI İKİYE KATLANDI
KAFKASYA’DAN TÜRKİYE’YE UZANAN BİR ÇERKES ÖYKÜSÜ
TÜRKİYE’NİN İLK ULUSLARARASI ARİTMİ MÜKEMMELİYET MERKEZİ ANKARA ŞEHİR HASTANESİNDE
BURUN UCU PROBLEMLERİNE DİKKAT
SALGIN DÖNEMİNDE TÜRKİYE’NİN AKCİĞER TARAMASI YAPILDI
KALİTESİZ GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ KULLANMAK, HİÇ KULLANMAMAKTAN DAHA ZARARLI
BÖCEKLERDEN KORONA VİRÜS GEÇER Mİ
TÜRKİYE’DE KORONA VİRÜSTEN SON 24 SAATTE 34 KİŞİ HAYATINI KAYBEDERKEN TOPLAM CAN KAYBI 4 BİN 431 KİŞİ OLDU. BUGÜN 21 BİN 43 TEST YAPILIRKEN BİN 35 KİŞİDE YENİ VAKA GÖRÜLDÜ, BİN 286 KİŞİ DE İYİLEŞTİ.
MS HASTALARINA COVİD-19 UYARISI

SON DAKİKA GELİŞMELERİ

EN ÇOK OKUNANLAR