Resimlerini kitaplaştırdı
AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, bugüne kadar açtığı sergilerde en çok ilgi gören resimlerini kitaplaştırdı.

21 Mayis 2020 - 15:45:13

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam
AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, bugüne kadar açtığı sergilerde en çok ilgi gören resimlerini kitaplaştırdı.
AK Parti Giresun Milletvekili ve aynı zamanda avukat ve ressam olan Sabri Öztürk, iş hayatından bulduğu boş zamanlarında yaptığı resimleri “İş ile Düş Arasında” isimli kitabında bir araya getirdi.
Bugüne kadar Ankara ve İstanbul’daki resim sergilerinde en çok ilgi gören resimlerini “İş ile Düş Arasında” isimli kitabında bir araya getiren Öztürk, “Bir siyasetçi olarak ilimizin her alanda yatırımlarına yönelik çalışmalarımızı sürdürürken, sanatçı yönümüzle de tanıtımına katkı sağlamaya çalışıyoruz. İlimizin doğal ve kültürel güzelliklerinin tanıtımına ihtiyacı olduğunu her platformda görüyoruz. Bu anlamda eksikliğimizi gidermenin birçok yolu vardır ve sanatta bunlardan biridir. Siyasetçi ve avukat kimliğimizin yanı sıra resim yapmaya olan ilgimiz nedeniyle de çalışmalar yapıyoruz. Bugüne kadar yaptığım ve sergisini açtığım resimlerden oluşan eserleri kitaplaştırdık. Bu resim kitabını da kütüphaneler başta olmak üzere, bakanlarımıza, milletvekillerimize, iş ve sanat dünyasından birçok kişiye ulaştırdık ve ulaştırmaya da devam ediyoruz” dedi.
KAYNAK: İHA


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ifade verdi
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un Kuzguncuk’taki evinin fotoğrafının çekilmesiyle ilgili talimatı partinin verdiğini söyleyen ve hakkında soruşturma başlatılan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, savcılığa ifade verdi.
30.04.2020
TİM Export Talks’un üçüncü konuğu Washington Büyükelçisi oldu
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), kovid-19 süreci ve sonrasında ticaretin yönünü çizmek hedefiyle büyükelçilerle düzenlediği TİM Export Talks online panellerine devam ediyor.
30.04.2020
Sultanbeyli’nde Vefa Sosyal Destek Grubu, günde 300 kişiye iftar yemeği dağıtıyor
Sultanbeyli Kaymakamlığı bünyesindeki Vefa Sosyal Destek Grubu, Sultanbeyli Belediyesi ve Kızılay işbirliği ile ilçedeki 65 yaş üstü vatandaşlara ve ihtiyaç sahiplerine iftar yemeği dağıtıyor.
01.05.2020
TİKA’dan Arakanlı Müslümanlara COVİD-19 ile mücadelelerinde destek
Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), Bangladeş’in Cox’s Bazar şehrinde bulunan kamplar bölgesindeki Covid-19 ile mücadele eden Arakanlı Müslüman mültecilere 5 bin hijyen paketi dağıttı.
30.04.2020
Yönetim kurulu toplantıları e-YKS sistemi ile dijitale taşınıyor
Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği ve Merkezi Kayıt Kuruluşu, dijital ortamda gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantılarının tamamen güvenli yapılmasını ve atılan imzaların hukuken geçerli sayılmasını sağlayan Elektronik Yönetim Kurulu Sistemi’nin (e-YKS) işleyişi ve hukuki süreçleri ile ilgili özel bir webinar gerçekleştirdi. e-YKS’nin halka açık ve halka açık olmayan her büyüklükteki şirket için kullanımı mümkün olduğu belirtildi.
30.04.2020
Giriş çıkışları kapatılan Taksim’de yoğun güvenlik önlemi
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü öncesi Beyoğlu Taksim’de meydana çıkan yollar barikatlarla kapatılırken, meydanın etrafında yoğun güvenlik önlemi alındı.
01.05.2020
AŞI BİLİM KURULU, RUS TARAFIYLA İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRİLDİ
SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE SAĞLIK ENSTİTÜLERİ BAŞKANLIĞI (TÜSEB) AŞI BİLİM KURULU, KOVİD-19 AŞISI GELİŞTİRME KONUSUNDA İŞBİRLİĞİ İÇİN RUS BİLİM İNSANLARIYLA İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ.
GÜNEŞ ÇARPMASI HAYATI TEHDİT EDİCİ DURUMLARA KADAR VARABİLİR
PANDEMİ SÜRECİNDE OLUMSUZLUKTAN KAÇMANIN 6 YOLU
’’İYOT EKSİKLİĞİ 7’DEN 70’E CİDDİ BİR SORUN’’
BORÇKA KORONA VİRÜS’TE 2. DALGAYI DA ATLATTI
’’PROSTAT KANSERİNİN TEŞHİSİNDE PSA TESTİ ÖNEMLİ ROL OYNUYOR’’
“ATATÜRK ARAŞTIRMA MERKEZİ DERGİSİ”NİN 101. SAYISI YAYIMLANDI
KORONAVİRÜS SONRASI AKCİĞERLERİ GÜÇLENDİRECEK EGZERSİZLER
DOCTORZEN CEO’SU İSMAİL ZENGİN: ’’SAÇ EKİMİ YAPTIRIRKEN PANDEMİ NEDENİYLE TEDBİR ALAN KLİNİKLER TERCİH EDİLMELİ’’
39 GÜN YOĞUN BAKIMDA TEDAVİ GÖRDÜ, UYANINCA ‘KIYMALI YUMURTA’ İSTEDİ
’’KORONAVİRÜS, GIDA TAKVİYESİ KULLANIMINI ARTIRDI’’

EN ÇOK OKUNANLAR