Ankara Büyükşehir Belediyesinden asfalt atağı
Asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte Başkent’in birçok noktasında asfalt serim, yol genişletme ve çizgi çalışmaları hızlandırıldı. Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Çankaya, Elmadağ ve Kahramankazan’da yoğun bir şekilde asfalt ve yeni yol açım çalışması gerçekleştiriyor.

13 Nisan 2020 - 11:30:05

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam
Asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte Başkent’in birçok noktasında asfalt serim, yol genişletme ve çizgi çalışmaları hızlandırıldı. Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Çankaya, Elmadağ ve Kahramankazan’da yoğun bir şekilde asfalt ve yeni yol açım çalışması gerçekleştiriyor.
Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’in tüm ilçelerinde asfalt serim çalışmalarına hız verdi. Asfalt sezonunun açılmasıyla birlikte şehrin birçok noktasında asfalt serim, yol genişletme ve yeni yol açımı çalışması başlatan Büyükşehir Belediyesi, Başkent’te kesintisiz trafik akışını sağlamak ve trafik yoğunluğunu azaltmak için 7/24 çalışmalarına devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Çankaya Beştepe Mahallesi Oruç Reis Caddesi’nde 350 metre bütümlü temel ve binder asfalt ve yol çizgi çalışmasını, Çankaya Yaşamkent Mahallesi Dumlupınar Bulvarı köprü yan yol genişletme 120 metre bütümlü temel ve binder asfalt ve yol çizgi çalışmasını, Etimesgut Fatih Sultan Mahallesi 2427. Cadde ile Yaşamkent Köprülü Kavşak bağlantısı 150 metre bütümlü temel ve binder asfalt ve yol çizgi çalışmasını, Mamak Battalgazi Mahallesi Selçuk Caddesi’nde 1 kilometre ve 2 metre asfalt-çizgi çalışmasını, Gölbaşı Şafak Mahallesi Tek Yol Caddesi’nde 150 metre asfalt ve çizgi çalışmasını, Kahramankazan Saray Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı’nda 1 kilometre asfalt ve çizgi çalışmasını ve Kahramankazan Saray Mahallesi 346. Cadde’de 300 metre asfalt ve çizgi çalışmasını tamamladı.
Öte yandan, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri Kahramankazan Saray Mahallesi’nde 222140-3530 adalar arasında 2 bin 600 metrelik imar yolu açım çalışmasının 450 metresini tamamlarken, kalan kısmı için çalışmalara devam ediyor. Çankaya Yaşamkent Mahallesi 3250. Cadde’de 2 kilometre 700 metre asfalt çalışmasını tamamlayan belediye ekipleri, 2 kilometre 100 metre asfalt serimi çalışmasına iki serim ekibiyle devam ediyor. Elmadağ Bülent Ecevit Caddesi-Arif Çalış Caddesi - Şehit İbrahim Göçen Caddesi’nde toplam 3 kilometre 300 metre bütümlü temel çalışması tamamlanırken, binder çalışması ise sürüyor.
KAYNAK: İHA

Etiketler: GENEL,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Korona virüsünden korunmak için yaylada kamp kurdular
Artvin Çoruh Üniversitesi öğrencisi üç arkadaş, Korona virüsten (Kovid-19) korunmak için bin 200 rakımlı Kafkasör Yaylası’na çıkarak çadır kurup, kamp yaptılar. Kar ve soğuk havaya aldırış etmeyen öğrenciler, şehir merkezinde virüsün yayılması riskinin daha fazla olduğu gerekçesiyle böyle bir yol izlediklerini ifade ettiler.
20.03.2020
Din İşleri Yüksek Kurulundan uyarı:
Diyanet İşleri Başkanlığı Din işleri Yüksek Kurulu Üyesi Sabri Akpolat, ”Cami fitne yeri, kargaşa yeri değildir. Orada kardeşlik tesis etmek lazım. Alınan duyumlar öyle ki Cuma namazında bunu daha zirveye çıkarmak isteyenler vardı. Alınan bu haberler neticesinde bir çözüm bulmak gerekiyordu. Camiyi açık tuttuğunuzda belli ki, virüsün yapmadığı kötülüğü cami kapısını açtığınızda insanlar kavga ederek birlik beraberliği bozarak ortaya koyacaktı. Devlet ve Diyanet bunlar dini otorite. Bunlar bir şey söylüyorsa meşru bir şey, buna uymak farzdır" dedi.
19.03.2020
TFF nisan ayında ligleri başlatmayı hedefliyor!
TFF Başkanı Nihat Özdemir, nisan ayında duruma göre ligleri başlatıp, 27 Haziran'da bitirmeyi hedeflediklerini açıkladı.
19.03.2020
Bakan Soylu:  “Şu anda 9 bin 800 kişiye karantina uyguluyoruz”
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Şu anda 9 bin 800 kişiye karantina uyguluyoruz. Bu yolcuların kapattığımız ülkelerde öyküleri var. Rusya’dan geliyor. İngiltere’ye, Almanya’ya yönelik öyküleri var. Biz onları da 14 günlük karantinaya alıyoruz” dedi.
19.03.2020
İstanbul trafiğine ’korona virüs’ etkisi
Türkiye’de de korona virüsün görülmesi ile birlikte sokaklar boşalmaya başladı. Cuma günleri büyük yoğunluğun yaşandığı İstanbul trafiğinde yoğunluk bu sabah saatlerinde yüzde 25’e kadar düştü. İstanbul trafiği drone ile havadan görüntülendi.
20.03.2020
Rize’de eczanelerden Korana virüse karşı ’Sosyal mesafe şeridi’ uygulaması
Rize’de bazı eczaneler, Korona virüsün bulaşma riskini azaltmak amacıyla çalışan ve müşterinin birbirinden en az 1 metre aralıkla durması için tezgahlarının önüne kırmızı şerit çekti.
20.03.2020
SON 24 SAATTE KORONA VİRÜSTEN 19 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ
"KOVİD-19 PANDEMİSİ BİRÇOK YÖNÜ İLE KADINLARIN SIRTINDAKİ YÜKÜ ARTTIRDI"
ÇOCUKLARDA DİŞ ÇÜRÜĞÜNE DİKKAT
ERKEN EVREDE MEME KANSERİNİ SAPTAMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER
"COVİD-19’A KARŞI NEFES EGZERSİZLERİ İLE KORUNABİLİRSİNİZ”
SİVİLCEYE KARŞI BUNLARA DİKKAT EDİN
THE JUNCTİON, YETENEKLİ MÜZİSYENLERİN BİRLİKTE ÜRETİM SÜRECİNİ ANLATACAK
PANDEMİ SÜRECİNDE DÜĞÜNLERDEN SİYAH-BEYAZ MANZARALAR
DOĞUŞTAN KALP DAMARLARI TERS OLAN BEBEK TEDAVİ İÇİN ANKARA’YA GETİRİLDİ
SON 24 SAATTE 16 KİŞİ KORONA VİRÜSTEN HAYATINI KAYBETTİ
SON 24 SAATTE İYİLEŞEN SAYISI 2 BİN 315 OLDU.
BAKAN KOCA: “VAKA SAYILARIMIZDA AZALMA SÜRÜYOR. DİKKATLİ OLMALIYIZ. AZALMALAR YAVAŞ, ARTIŞ HIZLI GERÇEKLEŞİYOR. 1000’İ AŞAN GÜNLÜK YENİ VAKALARIMIZIN SEBEBİ, KURALLARA UYULMAMASIDIR. BUGÜNKÜ 16 CAN KAYBINA ÖNLENEBİLİR SEBEPLER YOL AÇTI. SALGINA KARŞI KAÇ KİŞİYİZ?”

EN ÇOK OKUNANLAR