Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafını paylaştı
İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafını paylaşarak, “Allah ömrünüze bereket, gücünüze güç katsın sayın Cumhurbaşkanım” dedi.

13 Nisan 2020 - 01:15:03

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafını paylaşarak, “Allah ömrünüze bereket, gücünüze güç katsın sayın Cumhurbaşkanım” dedi.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Twitter’dan gece saat 12.48’te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafını paylaştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafının yer aldığı paylaşımda, “Allah ömrünüze bereket, gücünüze güç katsın sayın Cumhurbaşkanım” ifadelerine yer verdi.

KAYNAK: İHA

Etiketler: GENEL,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Ender Saraç  ve Ceyda Düvenci kamera karşısına geçti
Güzel oyuncu Ceyda Düvenci ve Dr. Ender Saraç ilk kez birlikte bir reklam filmi için kamera karşına geçti.
29.04.2020
Öz İplik İş Sendikası Genel Başkanı Rafi Ay’dan ’1 Mayıs’ açıklaması
Öz İplik İş Sendikası Genel Başkanı Rafi Ay, "Konfederasyonumuz Hak-İş ve bağlı sendikalarla birlikte, 1 Mayıs İşçi Bayramını bu yıl ülkemizi etkisi altına alan korona virüs salgını sebebiyle dijital ortamda ve 30 Nisan 2020 tarihinde 81 ilde temsili düzeyde katılımcıyla okuyacağımız 1 Mayıs bildirisi ile kutlayacağız" dedi.
29.04.2020
Borsa güne yükselişle başladı
Borsa, güne yüzde 0,50’lik yükselişle başladı.
29.04.2020
Türkiye’den geçen transit araçlara karantina süresi 72 saate indi
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Yayınladığımız genelge ile Rusya ve Kazakistan başta olmak üzere Orta Asya’dan Türkiye’ye yük getiren şoförlere uygulanan 14 günlük karantina süresi, şoförlerin araçtan inmemeleri ve belirlenen kurallara uyarak 72 saat içerisinde ülkeyi terk etmeleri halinde uygulanmayacak. Söz konusu araçlar araç takip sistemi ile takip edilecek” dedi.
28.04.2020
Borsa güne yükselişle başladı
Borsa, güne yüzde 0,45’lik yükselişle başladı.
28.04.2020
(Özel) Bayrampaşa’da 4 dakikada 100 bin liralık soygun
Bayrampaşa’da 2 hırsız bir oto galeride bulunan 2 lüks aracı hedef aldı. Otomobillerin camlarını kırarak içeri giren kişilerin 4 dakikada gerçekleştirdiği hırsızlık olayı güvenlik kamerasına yansıdı.
28.04.2020
TÜRKİYE’DE SON 24 SAATTE KORONA VİRÜSTEN 19 KİŞİ HAYATINI KAYBEDERKEN TOPLAM CAN KAYBI 5 BİN 363 OLDU. BUGÜN 45 BİN 232 TEST YAPILIRKEN BİN 12 YENİ VAKA GÖRÜLDÜ. BUGÜN İYİLEŞEN HASTA SAYISI BİN 298 OLARAK KAYITLARA GEÇTİ.
SON 24 SAATTE BİN 12 KİŞİYE KORONA VİRÜS TANISI KONULDU
TÜRKİYE’DE SON 24 SAATTE BİN 12 KİŞİYE KORONA VİRÜS TANISI KONULDU. BİN 298 KİŞİ İYİLEŞİRKEN, 19 KİŞİ VİRÜS NEDENİYLE HAYATINI KAYBETTİ.
SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA, "SON 3 GÜNDE ORTALAMA ENTÜBE HASTA SAYISI EN YÜKSEK 5 İL; İSTANBUL, ANKARA, KONYA, DİYARBAKIR, BURSA. ORTALAMA YOĞUN BAKIM HASTA SAYISI EN YÜKSEK 5 İL; İSTANBUL, ŞANLIURFA, ANKARA, GAZİANTEP VE KONYA. BEKLEDİĞİMİZ SONUÇLAR İÇİN TEDBİRLERE DAHA FAZLA UYALIM" DEDİ.
EYÜPSULTAN BELEDİYESİ’NİN HALK GEZİLERİ BAŞLADI
SAĞLIK BAKANLIĞI: “SON 24 SAATTE KORONA VİRÜSTEN 21 CAN KAYBI, BİN 16 YENİ VAKA”
KLİMALARDAKİ GİZLİ TEHLİKE
"SANAL ANJİYO ERKEN TANIDA BÜYÜK ROL OYNUYOR"
GİRESUN FINDIĞIN ANAVATANI VE KİRAZIN BAŞKENTİ
BAKAN ERSOY’DAN AYASOFYA PAYLAŞIMI
PANDEMİ DÖNEMİNDE DİYET YAPMAYIN
KENT KONSEYİ KÜLTÜR VE SANATIN BAŞKENTİ İÇİN ÇALIŞIYOR

EN ÇOK OKUNANLAR