Bakan Soylu’dan Emniyet Teşkilatı’na anlamlı jest
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 175. yılına özel emniyet mensuplarının söylediği “Uzun İnce Bir Yoldayım” parçasını paylaştı.

09 Nisan 2020 - 17:00:04

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 175. yılına özel emniyet mensuplarının söylediği “Uzun İnce Bir Yoldayım” parçasını paylaştı.
Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 175. yılı etkinlikleri çerçevesinde emniyet mensupları, Aşık Veysel’in türkülerinden “Uzun İnce Bir Yoldayım” parçasını seslendirdi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, çekilen klibi sosyal medya hesabından paylaştı. Bakan Soylu paylaşımına, “Türk polisimiz...Kahramanlarımız... Nice 175 yıllara. Allah ayağınıza taş değdirmesin. Yolumuz bir, sevdamız, gecemiz ve gündüzümüz bir... Uzun ince bir yoldayız” notunu düştü.
KAYNAK: İHA

Etiketler: POLİTİKA,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Gerçek fuarlar sanal ortama taşındı
Üniversite öğrenci adayları her yıl gerçekleştirilen tercih günlerine bu sene koronavirüs sebebiyle online olarak katılacak.
28.04.2020
Şimdi de UFO'lar meydana çıktı!
PENTAGON Resmi olarak daha once çekilmiş 3 adet ufo görüntüleri yayınladı...
28.04.2020
Sokağa Çıkma yasağı genelgesi yayınlandı!
İçişleri Bakanlığı, 30 Nisan saat 00.00 ile 3 Mayıs saat 00.00 arasında 31 ilde uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasına ilişkin illere genelge gönderdi
28.04.2020
MSB:
MSB: "Türkiye-Rusya Federasyonu mutabakatı çerçevesinde İdlib’deki M4 karayolunda kara ve hava unsurlarının katılımıyla 6’ncı Türk-Rus Birleşik Kara Devriyesi icra edilmiştir."
28.04.2020
Petrol ve elektrik sektörleri, dünya ekonomisinin gidişatına yön verecek
Petrol, doğal gaz ve kimya sektörü oyuncuları, petroldeki fiyat savaşı ve koronavirüs etkisi arasında iki yönlü bir krizin ortasında kaldı. Öte yandan, enerji alanında endüstriyel talebin azaldığı, konut talebinin arttığı bu dönemin uzaması durumunda, toptan elektrik fiyatlarının düşük seyretmesinin üreticiler üzerinde baskı oluşturması bekleniyor.
28.04.2020
NATA Holding kapalı olduğu dönemde AVM’lerde kira alınmadığını açıkladı
NATA Holding Yönetim Kurulu Başkanı Namık Tanık, “NATA Holding bünyesinde faaliyet gösteren alışveriş merkezlerimizde bu zorlu sürecin atlatılması hususunda her zaman olduğu gibi bugün de iş ortaklarımız olarak adlandırdığımız perakendecilerimizin yanında olduğumuzu göstermek amacı ile kapalı oldukları tarihler arasında kira faturası hazırlanmamış, herhangi bir kira talebinde bulunulmamıştır” dedi.
28.04.2020
KORONAVİRÜS BİLİM KURULU SAAT 17:00’DE VİDEO KONFERANS YÖNTEMİYLE TOPLANACAK. SONRASINDA SAAT 19:00’DA SAĞLIK BAKANI DR. FAHRETTİN KOCA BASIN AÇIKLAMASI YAPACAK.
TÜRKİYE VE RUSYA COVİD-19 AŞISI İÇİN ORTAK ÇALIŞMALARA BAŞLIYOR
"TÜRKİYE’DE HER 8 KİŞİDEN 1’İNDE AŞIRI TERLEME SORUNU VAR"
BİÇER AİLESİ AMBULANS UÇAKLA GETİRİLİYOR
ATIK SULARDA KORONA VİRÜS TARAMASI YAPILMASI İÇİN GİRESUN’DAN NUMUNE ALINDI
’’ONLİNE DİYET VE DETOKS İLE KARANTİNA KİLOLARINA VEDA EDİN’’
’’FAZLA KİLOLARDAN KURTULMANIN HIZLI VE ETKİLİ ÇÖZÜMÜ: LİPOSUCTİON’’
SON 24 SAATTE KORONA VİRÜSTEN 23 KİŞİ HAYATINI KAYBEDERKEN, 827 KİŞİDE İSE COVİD-19 TESPİT EDİLDİ.
’’HER 100 KİŞİDEN 4’Ü PKU HASTASI’’
PANDEMİ SÜRECİNDE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI NASIL KORUNMALI
BEBEKLERİN UYKU DÜZENİNİ SAĞLAYACAK 10 ADIM
BOĞAZIN İNCİSİ TAHİR PAŞA KONAĞI TASARIM SEVERLERİN UĞRAK NOKTASI OLACAK

SON DAKİKA GELİŞMELERİ

EN ÇOK OKUNANLAR