Şeytan ve avanelerinden Trabzonspor'a cehennem tuzağı!
Trabzonspor'un lider olduğu Süper Lig'de zirvenin bir hayli gerisinde kalan İstanbul takımları, klasikleşen ayak oyunlarına başladı. İstanbul takımlarını yalaka yorumcuları nemalandıkları kulüplerine biat etmeye devam ediyorlar.
Anasayfa  >   SPOR

31 Mart 2020 - 23:41:28

Çıktı Al

Yorum (4)

Reklam

Katıldıkları TV programlarında adeta futbol camiasına fitne tohumları eken başta Rıdvan Dilmen, Sansal Büyüka ve Şenes Erzik olmak üzere birçok futbol emperyalisti yorumcu "maçlar oynanmazsa lig tescil edilemez" yorumları ile Trabzonspor'a tuzak kuranların yolunu açıyor. 

Haberin Takası olarak bizler bu konuda yaptığımız haberler ve köşe yazarlarımızın yazdığı yazılarla kamuoyunu ve Trabzonspor camiasını sürekli bilgilendirmeye çalıştık. Halen daha bu mücadelemizi sizlerin takdirleriyle sürdürüyoruz.

İstanbul takımlarının paralı silahşörleri çıktıkları her programda Trabzonspor aleyhine yorumlar yapmaya hem TFF'yi hemde spor camiasını 'Kendi Çıkarları' lehine yönlendirme telaşı içine girdiler. 

Bu yorumlardan bazılar şunlar;

Şenes Erzik : "Oynanmamış ve bir lig tescil edilmez. Bunu UEFA da FIFA da kabul etmez."

Şansal Büyüka : "2019-20 sezonu Avrupa'da toptan iptal edilecek ve 'Kalbolan lig'olarak futbol tarihine geçecek gibi. Öyle görünüyor."

Rıdvan Dilmen :'İyi bir çalışma yapılırsa, 34 hartaya sıkıştırılmış bir Play-Off şu anda çözüm gibi görünüyor."

gibi yorumlarla akıl tutulması yaamaya ve yaşatmaya devam ediyorlar. 

Ligin bitmesine 8 hafta kala bütün dünya da yaşanan küresel bir salgın nedeniyle ligin oynanamıyor olmasını dayanak göstererek oynanmış olan 10'larca haftayı nasıl yok sayabiliyorsunuz. Buna bir anlam veremiyoruz. Türkiye'de Dozer Cemil Usta Süper Ligi oynanmamış 'Kaybolan yıl' olarak iptal edilemeyecek. Bunu hiçbir futbol sever veya hiçbir Trabzonspor taraftarı kabul etmiyor. 


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 4 Yorum )
Uğur Kumaş
2 Ay önce
Liglerin iptal edilmesi mümkün değil 5 büyük ligde favoriler zaten lider iptal edilme kararı olursa futbol ekonomisi çöker avrupa şampiyonası ve olimpiyatların ertelendiği bir dönemde bu lig kolay kolay başlamaz sanırım ligler tescil edilir ve ekonomik olarak sektörün en az zararla kurtulabilmesinin en kolay yoluda bu dur spor yazarları ni kulüp yöneticilerini geçelim arkadaş artık bütün söz fifa ve uefa da
Ömer Bülbül
2 Ay önce
Mizahın deyil ama bunu hak ediyorlar.Boşuna avutuyorlar iki seçenek var ya kalan maçlar oynanır yada bu şekliyle tescil edilir 26 maçın emeği var yok sayılamaz.kanımca UEF diğer liglerde bu yönte tavsiye bildirecek.
Ömer Bülbül
2 Ay önce
Mizahın deyil ama bunu hak ediyorlar.Boşuna avutuyorlar iki seçenek var ya kalan maçlar oynanır yada bu şekliyle tescil edilir 26 maçın emeği var yok sayılamaz.kanımca UEF diğer liglerde bu yönte tavsiye bildirecek.
Halil İbrahim Aydın bunlardan herşey belenir
2 Ay önce
BENZER HABERLER
Yenidoğan bebekler için alışveriş listesi
Kısa bir zaman sonra kucaklarına alacakları bebekleri için alışveriş yapmaya başlayan anne ve babalara, bebekleri için yapacakları alışveriş listesinde mutlaka bulunması gerekenleri işin uzmanı anlatarak adeta ‘altın’ niteliğinde tavsiyelerde bulundu.
11.04.2020
İstanbul’da fırınlar tam gaz çalışıyor
Koronavirüs tedbirleri kapsamında iki günlük sokağa çıkma yasağının ilk gününde fırınlarda sorunsuz bir şekilde ekmek üretimi devam ediyor.
11.04.2020
İş başa düştü, asfaltı başkan döktü
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, İskenderpaşa Mahallesi’nde gerçekleştirilen asfalt çalışmalarını yerinde inceledi. Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerinden yol çalışması ile ilgili bilgi alan Başkan Zorluoğlu, daha sonra iş makinesinin başına geçerek asfalt döktü.
11.04.2020
Akyurt’ta ekmek dağıtımı
30 Büyükşehir’de ve Zonguldak’ta sokağa çıkma yasağı ilan edilmesinin ardından Ankara’nın Akyurt ilçesinde de belediye ekipleri, talep eden vatandaşların evlerine ekmek ulaştırmaya başladı.
11.04.2020
Doğum sonrası taburcu olan kadını belediye ekipleri evine götürdü
İstanbul Zeytinburnu’nda yeni doğum yapan ve taburcu olan bir kadın sokağa çıkma yasağının ilk gününde evine gitmek isteyince yardımına Zeytinburnu Belediyesi zabıta ekipleri yetişti. Zabıta ekipleri tarafından alınan kadın başka bir ilçede bulunan evine götürüldü.
11.04.2020
Sokağa çıkma yasağında polis hayvanları unutmadı
Hafta sonu iki günlük sokağa çıkma yasağının ilan edilmesinin ardından gece saatlerinde devriye gezen polis ekipleri, aç kalan sokak köpeklerini de unutmadı. Yiyeceklerini köpekle paylaşan polisin hayvanı eliyle beslemesi takdir topladı.
12.04.2020
’’ÇÜRÜK DİŞLER KALP-DAMAR HASTALIKLARINA, ROMATİZMAYA VE ÜLSERE YOL AÇABİLİR’’
KORONAVİRÜS BİLİM KURULU SAAT 17:00’DE VİDEO KONFERANS YÖNTEMİYLE TOPLANACAK. SONRASINDA SAAT 19:00’DA SAĞLIK BAKANI DR. FAHRETTİN KOCA BASIN AÇIKLAMASI YAPACAK.
TÜRKİYE VE RUSYA COVİD-19 AŞISI İÇİN ORTAK ÇALIŞMALARA BAŞLIYOR
"TÜRKİYE’DE HER 8 KİŞİDEN 1’İNDE AŞIRI TERLEME SORUNU VAR"
BİÇER AİLESİ AMBULANS UÇAKLA GETİRİLİYOR
ATIK SULARDA KORONA VİRÜS TARAMASI YAPILMASI İÇİN GİRESUN’DAN NUMUNE ALINDI
’’ONLİNE DİYET VE DETOKS İLE KARANTİNA KİLOLARINA VEDA EDİN’’
’’FAZLA KİLOLARDAN KURTULMANIN HIZLI VE ETKİLİ ÇÖZÜMÜ: LİPOSUCTİON’’
SON 24 SAATTE KORONA VİRÜSTEN 23 KİŞİ HAYATINI KAYBEDERKEN, 827 KİŞİDE İSE COVİD-19 TESPİT EDİLDİ.
’’HER 100 KİŞİDEN 4’Ü PKU HASTASI’’
PANDEMİ SÜRECİNDE AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI NASIL KORUNMALI
BEBEKLERİN UYKU DÜZENİNİ SAĞLAYACAK 10 ADIM

SON DAKİKA GELİŞMELERİ

EN ÇOK OKUNANLAR