İstanbul’da trafiğin en yoğun olduğu cuma akşamı yollar boş kaldı
Türkiye’de korona virüsün görülmesi ile birlikte İstanbul trafiği tarihi günlerini yaşıyor. Cuma günleri büyük yoğunluğun yaşandığı İstanbul’da bugün yollar bomboş kaldı. Yoğunluk akşam saatlerinde yüzde 17’ye kadar düştü. Boş kalan yollar havadan görüntülendi.

27 Mart 2020 - 16:15:09

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam
Türkiye’de korona virüsün görülmesi ile birlikte İstanbul trafiği tarihi günlerini yaşıyor. Cuma günleri büyük yoğunluğun yaşandığı İstanbul’da bugün yollar bomboş kaldı. Yoğunluk akşam saatlerinde yüzde 17’ye kadar düştü. Boş kalan yollar havadan görüntülendi.
Yeni tip korona virüs (Kovid-19) salgını önlemleri çerçevesinde vatandaşlar sokağa çıkmayınca bu durum trafiğe de yansıdı. Her cuma akşamı yoğunluğun olduğu akşam saatlerinde kırmızı alarm verip kilitlenen İstanbul trafiğinde bugün yoğunluk seviyesi akşam 16:30 itibariyle yüzde 17 oranına kadar düştü. Normal zamanlarda yüzde 80’lere varan ve kırmızı olan trafik yoğunluğu haritası yeşile büründü.
Trafiğin en çok yoğun olduğu bölgeler, köprüler, TEM bağlantı yolları, Mahmutbey kavşağı ve Avrasya Tüneli girişi bomboş kaldı. Zorunluluktan dolayı trafiğe çıkan vatandaşların ise akıcı bir şekilde seyir ettikleri görüldü. İstanbul’un önemli yollarında azalan trafik ise havadan görüntülendi.
KAYNAK: İHA

Etiketler: GENEL,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Korona virüs ile mücadeleye ULUSKON’dan büyük destek
Uluslararası Yatırım ve İş Dünyası Konfederasyonu (ULUSKON) ‘Biz Bize Yeteriz’ kampanyasına destek verme kararı aldıklarını açıkladı.
03.04.2020
Korona günlerinde aşk ‘engel’ tanımadı
Lösemi hastası Yavuz Uygur (41), nişanlısı Nilgün Savaş (38) ile hastanede tedavi gördüğü hasta yatağında dünya evine girdi. Çift, Beykikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık’ın kıydığı nikah ile bir ömür boyu ‘Evet’ dedi.
03.04.2020
Benzine zam
Benzinin litre satış fiyatına bu geceyarısından itibaren geçerli olacak şekilde 20 kuruş zam yapıldı.
03.04.2020
Salgın günlerinde sosyal medyanın en etkili markaları açıklandı
Dünyada ve ülkemizde hızla yayılan korona virüs salgını, insanların evlerinde daha çok zaman geçirmesine ve interneti daha fazla kullanmasına yol açtı. Bu süreç elbette markaların iletişimini de etkiledi. Sosyal hayatta mesafeler artarken, markalar ve tüketiciler dijitalde daha çok yakınlaştı.
03.04.2020
Yardım ödemeleri evlerde yapılmaya başlandı
Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi Destek Programı kapsamında ihtiyaç sahibi ailelere bin liralık yardım ödemeleri evlerinde yapılmaya başlandı.
03.04.2020
AK Parti Sözcüsü Çelik:
AK Parti Sözcüsü Çelik: "Türkiye en hazırlıklı şekilde mücadelesini sürdürüyor."
03.04.2020
SON 24 SAATTE KORONA VİRÜSTEN 19 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ
"KOVİD-19 PANDEMİSİ BİRÇOK YÖNÜ İLE KADINLARIN SIRTINDAKİ YÜKÜ ARTTIRDI"
ÇOCUKLARDA DİŞ ÇÜRÜĞÜNE DİKKAT
ERKEN EVREDE MEME KANSERİNİ SAPTAMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER
"COVİD-19’A KARŞI NEFES EGZERSİZLERİ İLE KORUNABİLİRSİNİZ”
SİVİLCEYE KARŞI BUNLARA DİKKAT EDİN
THE JUNCTİON, YETENEKLİ MÜZİSYENLERİN BİRLİKTE ÜRETİM SÜRECİNİ ANLATACAK
PANDEMİ SÜRECİNDE DÜĞÜNLERDEN SİYAH-BEYAZ MANZARALAR
DOĞUŞTAN KALP DAMARLARI TERS OLAN BEBEK TEDAVİ İÇİN ANKARA’YA GETİRİLDİ
SON 24 SAATTE 16 KİŞİ KORONA VİRÜSTEN HAYATINI KAYBETTİ
SON 24 SAATTE İYİLEŞEN SAYISI 2 BİN 315 OLDU.
BAKAN KOCA: “VAKA SAYILARIMIZDA AZALMA SÜRÜYOR. DİKKATLİ OLMALIYIZ. AZALMALAR YAVAŞ, ARTIŞ HIZLI GERÇEKLEŞİYOR. 1000’İ AŞAN GÜNLÜK YENİ VAKALARIMIZIN SEBEBİ, KURALLARA UYULMAMASIDIR. BUGÜNKÜ 16 CAN KAYBINA ÖNLENEBİLİR SEBEPLER YOL AÇTI. SALGINA KARŞI KAÇ KİŞİYİZ?”

EN ÇOK OKUNANLAR