Benzine zam
Bu geceyarısından itibaren geçerli olacak şekilde benzinin litre satış fiyatına 13 kuruş zam yapıldı.

27 Mart 2020 - 16:00:14

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam
Bu geceyarısından itibaren geçerli olacak şekilde benzinin litre satış fiyatına 13 kuruş zam yapıldı.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’nın (EPGİS), sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı duyuruya göre, bu geceyarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinin litre satış fiyatına 13 kuruş zam yapıldı. Fiyat artışın ardından benzinin litre satış fiyatı İstanbul’da ortalama 5,04 liradan 5,21 liraya, Ankara’da 5,19 liradan 5,32 liraya, İzmir’de ise 5,20 liradan 5,33 liraya yükselecek.
Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük değişiklikler gösteriyor.
KAYNAK: İHA

Etiketler: EKONOMİ,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Meslek lisesinde günde 10 bin siperlik maske üretme gururu
Yeni tip korona virüs salgınıyla birlikte artan koruyucu ekipman ihtiyacını karşılamak için Kağıthane’de bir lisede siperlik ve tek kullanımlık yemek seti üretiliyor. Günlük 10 bin yüz koruyucu siperlik maske üretme kapasitesine sahip lisede on binlerce malzeme üretilerek sağlık çalışanlarına ve diğer gruplara dağıtıldı.
02.05.2020
OFTSO’dan KOBİ’lere nefes
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) geçtiğimiz yıllarda 6 defa gerçekleştirdiği KOBİ finansman projesi “TOBB Nefes Kredisi” tekrar başladı. Projenin başlangıcı vesilesi ile Of Ticaret ve Sanayi Odası (OFTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Saral ve Denizbank Of Şubesi Müdürü Berna Özçelik bir araya geldi.
30.04.2020
Bakan Karaismailoğlu, Türk Konseyi Ulaştırma Bakanları Toplantısı’na video konferans ile katıldı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, video konferansla gerçekleştirilen Türk Konseyi Ulaştırma Bakanları Toplantısı’na katıldı. Toplantıda Covid-19 salgınının yol açtığı sorunlar görüşülürken, gıda, tıbbi ürünler ve diğer temel malların taşınması için “yeşil koridor” kurulması ve Türk ülkeleri arasında ulaştırma ve lojistiğin etkin kullanımı için bir “Görev Gücü” oluşturulması gündeme geldi.
30.04.2020
Trabzon’un deniz manzaralı Millet Bahçesi tamamlandı
Trabzon’un Akçaabat ilçesinde 23 bin dönümlük alan üzerinde yapımı tamamlanan Millet Bahçesi ilçenin yeni sosyal yaşam alanı olacak.
30.04.2020
Eyüpsultan merkez ve cami çevresinde temizlik çalışması yapıldı
Eyüpsultan Belediyesi ekipleri, merkez ve cami çevresinde temizlik ve dezenfeksiyon çalışması yaptı.
30.04.2020
Sokak köpeğini ve nesli tükenmekte olan kuşu, belediye ekipleri kurtardı
Dünyada nesli tükenmek üzere olan Hint gölet balıkçıl kuşu ile dereye düşen sokak köpeği, Kartal Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerinin müdahalesi sonucu hayata yeniden tutundu. Endemik kuş, tedavisi sonrası Tarım ve Orman Bakanlığının Yaban Hayatı Koruma Müdürlüğüne teslim edilirken, dereye düşen sokak köpeği ise iyileşmesinin ardından yaşadığı çevreye salındı.
30.04.2020
TÜRKİYE’DE SON 24 SAATTE KORONA VİRÜSTEN 19 KİŞİ HAYATINI KAYBEDERKEN TOPLAM CAN KAYBI 5 BİN 363 OLDU. BUGÜN 45 BİN 232 TEST YAPILIRKEN BİN 12 YENİ VAKA GÖRÜLDÜ. BUGÜN İYİLEŞEN HASTA SAYISI BİN 298 OLARAK KAYITLARA GEÇTİ.
SON 24 SAATTE BİN 12 KİŞİYE KORONA VİRÜS TANISI KONULDU
TÜRKİYE’DE SON 24 SAATTE BİN 12 KİŞİYE KORONA VİRÜS TANISI KONULDU. BİN 298 KİŞİ İYİLEŞİRKEN, 19 KİŞİ VİRÜS NEDENİYLE HAYATINI KAYBETTİ.
SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA, "SON 3 GÜNDE ORTALAMA ENTÜBE HASTA SAYISI EN YÜKSEK 5 İL; İSTANBUL, ANKARA, KONYA, DİYARBAKIR, BURSA. ORTALAMA YOĞUN BAKIM HASTA SAYISI EN YÜKSEK 5 İL; İSTANBUL, ŞANLIURFA, ANKARA, GAZİANTEP VE KONYA. BEKLEDİĞİMİZ SONUÇLAR İÇİN TEDBİRLERE DAHA FAZLA UYALIM" DEDİ.
EYÜPSULTAN BELEDİYESİ’NİN HALK GEZİLERİ BAŞLADI
SAĞLIK BAKANLIĞI: “SON 24 SAATTE KORONA VİRÜSTEN 21 CAN KAYBI, BİN 16 YENİ VAKA”
KLİMALARDAKİ GİZLİ TEHLİKE
"SANAL ANJİYO ERKEN TANIDA BÜYÜK ROL OYNUYOR"
GİRESUN FINDIĞIN ANAVATANI VE KİRAZIN BAŞKENTİ
BAKAN ERSOY’DAN AYASOFYA PAYLAŞIMI
PANDEMİ DÖNEMİNDE DİYET YAPMAYIN
KENT KONSEYİ KÜLTÜR VE SANATIN BAŞKENTİ İÇİN ÇALIŞIYOR

EN ÇOK OKUNANLAR