Son 10 günde hudutlardan yasa dışı geçmeye çalışan 3 bin 541 kişi yakalandı
Milli Savunma Bakanlığı, hudutlarda son 10 gün içerisinde yapılan yasa dışı geçiş teşebbüslerinde çoğunluğu Suriyeli 3 bin 541 kişinin yakalandığını, bin 500 karton sigara ve 15 kilogram muhtelif uyuşturucunun ele geçirildiğini açıkladı.

25 Mart 2020 - 17:00:08

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam
Milli Savunma Bakanlığı, hudutlarda son 10 gün içerisinde yapılan yasa dışı geçiş teşebbüslerinde çoğunluğu Suriyeli 3 bin 541 kişinin yakalandığını, bin 500 karton sigara ve 15 kilogram muhtelif uyuşturucunun ele geçirildiğini açıkladı.
Milli Savunma Bakanlığı, 2’nci Ordu Komutanlığı sorumluluk bölgesindeki hudutlarda son 10 gün içerisinde yapılan 313 yasa dışı geçiş teşebbüsünde çoğunluğu Suriyeli 3 bin 541 kişinin yakalandığını, bin 500 karton sigara ve 15 kilogram muhtelif cins uyuşturucunun ele geçirildiğini bildirdi.
KAYNAK: İHA

Etiketler: ASAYİŞ,

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Yeni bir social brand doğuyor; ’Vox10 Mood’
Sosyal Medya Uzmanı Haluk Arslantaş, sürekli gelişen ve değişen giyim sektörü girişimcilerin büyük ilgisini çektiğini ve sektörde farklı fikirler kaçınılmaz olduğunu söyledi.
29.02.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan:
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Suriye meselesi Türkiye için asla bir macera ve sınırlarını genişletme çabası değildir. Suriye’de yürüttüğü mücadelenin anlamını hala kavramayanlar bulunduğunu üzüntüyle görüyoruz” dedi. İdlib’deki saldırların ardından 2 bin 100’ün rejim askerinin öldürüldüğü açıklayan Erdoğan, kapıların açılmasının ardından 18 bin göçmenin ise sınırı geçtiğini kaydetti.
29.02.2020
Avrupa’ya gitmek isteyen mültecilerin otogarda oluşturduğu yoğunluk devam ediyor
Türkiye’den Avrupa’ya gitmek isteyen mülteciler 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’na bugün de akın etti. Mültecilerin oluşturduğu yoğunluk nedeniyle Edirne’ye çok sayıda seferler düzenlendi.
29.02.2020
MSB:
MSB: "Irak’ın kuzeyi Metina ve Gara bölgesinde eylem hazırlığında olduğu tespit edilen bölücü terör örgütü mensubu 6 PKK’lı terörist, düzenlenen hava destekli operasyonla etkisiz hale getirildi. Operasyonlarımız hız kesmeden devam edecek."
29.02.2020
Ankara’da “Elektrikli ve Otonom Araçlar Konferansı”
MEKMÜHDER Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Yasin Adıgüzel, “Sürücüsüz araç teknoloji endüstrisi yılda ortalama yüzde 16 oranında büyüyor. Bu büyüme ile sürücüsüz araç teknolojisi endüstrinin 2025 yılında piyasada 900 milyar sterlinlik bir piyasa değerine ulaşması bekleniyor” dedi.
29.02.2020
Jandarma Ankara tarihi eser operasyonu düzenledi: 5 şüpheli suçüstü yakalandı
Ankara İl Jandarma Komutanlığı Kültür ve Tabiat Varlıklarının Korunması ve Kaçakçılığın Önlenmesine yönelik sürdürülen çalışmalar kapsamında düzenlenen operasyonla çok sayıda tarihi eser ele geçirdi. Operasyon da 5 kişi suçüstü yakalanarak göz altına alındı.
29.02.2020
KADİM SANATLAR ARTIK ONLINE
’’COVID- 19 BELİRTİLERİNDE KBB HEKİMLERİNİ İLGİLENDİREN ŞİKAYETLER DE GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULMASI GEREKİR’’
DÜZENLİ CEVİZ TÜKETİMİNİN KADINLARIN SAĞLIĞINA VE UZUN ÖMRE ETKİSİ
’’HER YAŞ İÇİN GÜNLÜK EGZERSİZ ŞART’’
AKCİĞER KAPASİTESİ SOLUNUM EGZERSİZLERİYLE ARTTIRILIYOR
TÜRKİYE’DAN BALKAN ÜLKELERİNE COVİD-19 DESTEĞİ
KORONA VİRÜSÜN GÖZDEN BULAŞMA RİSKİNİ UNUTMAYIN!
SOSYAL İZOLASYON SÜRECİNDE EVDE SAĞLIKLI BESLENME
YAŞLI ÇİFT, ÇİN İLACIYLA TABURCU OLDU
OP. DR. ADNAN KAYA’DAN GEBELERE ’COVİD-19’ UYARISI
TIBBI ONKOLOJİ UZMANI PROF. DR. UĞUR COŞKUN:
SALGIN DÖNEMİNDE VATANDAŞLARA TELEFONLA PSİKOLOJİK DESTEK

EN ÇOK OKUNANLAR