TFF, Trabzonspor'a tuzak mı kuruyor?
Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu Fenerbahçe ile oynadığımız Türkiye Kupası maçının ardından yaptığı açıklamada "Aytemiz Alanyaspor maçının gününün değişmesi lazım" diyerek Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yetkililerine sitemde bulunmuştu.
Anasayfa  >   SPOR

04 Mart 2020 - 18:15:19

Çıktı Al

Yorum (1)

Ağaoğlu'nun Trabzonspor'un futbolcularının Milli Takım maçları nedeniyle geri dönüşlerinin Alanyaspor maçına yetişemeyeceklerini belirtmesine rağmen TFF'den herhangi bir düzeltme yapılmaması Trabzon'da tepki ile karşılandı. 

Aytemiz Alanyaspor ile oynanacak olan maç saatiyle ilgili olarak ise Ağaoğlu, "Alanya maçıyla ilgili olarak hiç hoş olmayan bir tarih belirlendi. Milli maç arasından sonra Cuma günü Alanya maçını koymuşlar. TFF ile yaptığımız görüşme sonrası yayıncı kuruluşun isteği doğrultusunda olduğu belirtildi. Tamam da bizim 10 milli maç oynayacak oyuncumuz var. Bunlardan bir tanesi Gana’dan gelecek, bir tanesi de Meksika’dan gelecek. Fimlip Novak Alanya’da oynanacak olan maç saatinden ya olur ya olmaz. Bunu yaparken ne düşündüklerini anlamıyorum. TFF topu yayıncı kuruluşa attı. Yayıncı kuruluştan da şu ana kadar muhatap bulamadık. Kesinlikle ve kesinlikle bu maçın günün değişmesi lazım. 10 tane futbolcu milli takımdan dönüyor. Bunların ince hesaplanması lazım. Bu yanlıştan dönerler diye düşünüyorum" demişti. 


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 1 Yorum )
Bayburtlu Salih
1 Ay önce
Şu sıkıntılı günlerde insanlar haaala, adaletsizlik peşinde (aslında daha hak edici ifadeler var, ama söylemiyorum. ) Yahu ayııptır, TFF olarak bu işin başı iseniz adaleti sağlayın
BENZER HABERLER
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türk Eximbank’ın ihracata olan desteğini döviz kredilerinde yeni faiz indirimleri ile arttırarak sürdürdüğünü belirterek, söz konusu kredilerde 60-140 baz puanlık faiz indiriminin yapıldığını açıkladı.
Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Türk Eximbank’ın ihracata olan desteğini döviz kredilerinde yeni faiz indirimleri ile arttırarak sürdürdüğünü belirterek, söz konusu kredilerde 60-140 baz puanlık faiz indiriminin yapıldığını açıkladı.
17.02.2020
Merkezi yönetim bütçesi Ocak’ta 21,5 milyar TL fazla verdi
2020 yılı Ocak ayında merkezi yönetim bütçe giderleri 100,7 milyar TL, bütçe gelirleri 122,2 milyar TL ve bütçe fazlası 21,5 milyar TL olarak gerçekleşti.
17.02.2020
Pursaklar soruyor, Başkan Ertuğrul Çetin cevaplıyor
Mahalle buluşmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelen Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, halk meclislerine Fatih Mahallesiyle devam etti.
17.02.2020
Küçük dehalar robotlarını yarıştırdı
Dünya çapında 45 ülkede, 20 binden fazla takımın katıldığı ve ‘Dünyanın en büyük robot yarışması’ olarak Guiness Rekorlar Kitabı’na giren VEX Robotics Turnuvası’nın 5’incisi Nişantaşı Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
17.02.2020
Sporla hem psikolojisini hem kamburunu düzeltti
Yüzde elli oranda kifoz (kamburluk) hastalığı nedeniyle sıkıntılı günler yaşayan Nermin Engin, Bağcılar Belediyesi Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Kültür Merkezi Spor Salonu’nda özel bir egzersiz programıyla önce psikolojisini sonra kamburluğunu düzeltti.
17.02.2020
Eyüpsultan Belediyesi’nin “İkram Çeşmesi” gönülleri ısıtıyor
Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, gönülleri ısıtan yeni bir projeyi daha hayata geçirdi. Eyüpsultan’daki tüm liselerde ve Eyüpsultan Devlet Hastanesi bahçesinde “İkram Çeşmeleri”nden akan çorbalar binlerce kişiye ikram ediliyor.
17.02.2020
KADİM SANATLAR ARTIK ONLINE
’’COVID- 19 BELİRTİLERİNDE KBB HEKİMLERİNİ İLGİLENDİREN ŞİKAYETLER DE GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULMASI GEREKİR’’
DÜZENLİ CEVİZ TÜKETİMİNİN KADINLARIN SAĞLIĞINA VE UZUN ÖMRE ETKİSİ
’’HER YAŞ İÇİN GÜNLÜK EGZERSİZ ŞART’’
AKCİĞER KAPASİTESİ SOLUNUM EGZERSİZLERİYLE ARTTIRILIYOR
TÜRKİYE’DAN BALKAN ÜLKELERİNE COVİD-19 DESTEĞİ
KORONA VİRÜSÜN GÖZDEN BULAŞMA RİSKİNİ UNUTMAYIN!
SOSYAL İZOLASYON SÜRECİNDE EVDE SAĞLIKLI BESLENME
YAŞLI ÇİFT, ÇİN İLACIYLA TABURCU OLDU
OP. DR. ADNAN KAYA’DAN GEBELERE ’COVİD-19’ UYARISI
TIBBI ONKOLOJİ UZMANI PROF. DR. UĞUR COŞKUN:
SALGIN DÖNEMİNDE VATANDAŞLARA TELEFONLA PSİKOLOJİK DESTEK

EN ÇOK OKUNANLAR