Anasayfa  >  

11 Agustos 2020 - 07:03:37

Çıktı Al

Yorum (1)

Reklam

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 1 Yorum )
Meryem
5 Ay önce
Ufka yolculuk sinavi
BENZER HABERLER
Ahmet Ağaoğlu Başakşehir maçına seyirci istemiyor!
Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu Trabzonspor'u şampiyonluktan etmek isteyen güçler olduğunu ifade ederek "Bu güçlerle mücadele bizim işimiz. Taraftar spekülasyonlara kapılmasın. Başakşehir maçına 41.000 seyirci değil, taraftar bekliyorum. Taraftarları göreve davet ediyorum...Soruyordunuz hep o sene bu sene mi diye. Bugün diyorum, o hafta bu hafta; o sene de bu sene! "dedi.
09.03.2020
TESK Genel Başkanı Palandöken: “Kadınlar Günü’nü 81 ilimizde aynı anda kutluyoruz”
Kadınlara verilen değerin toplumların gelişmişlik ölçüsü olduğunu ve Ahi Evran Veli’nin hanımı Fatma Bacı’nın kurduğu “Bacıyan-ı Rum” yani Anadolu Kadınlar Teşkilatı ile kadınların aşına, işine bağlı olmaları konusunda yetiştirildiğini ve kadınların meslek sahibi yapılarak üretici konumuna getirildiğini belirten TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Bacıyan-ı Rum, dünyada ilk kadın sivil toplum örgütlenmesidir” dedi.
08.03.2020
İlk operasyonu Fırat Aydınus çekti! Sustuk...
Karadeniz'de SONNOKTA Gazetesi yazarı Gökmen Özağcı bu günkü köşe yazısında Trabzonspor'a yönelik hakem oyunlarını ele aldı. Yazısında 'Ne zaman şampiyonluk hayali kursak kirli eller hemen devreye giriyor' diyen Özağcı Beşiktaş maçında yapılan hakem hatalarını da tekrar gündemem getirdi.
08.03.2020
AS-TA-MA Başkent yollarında kullanılmaya başladı
Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen işleri Daire Başkanlığı personeli, kendi ürettiği ve AS-TA-MA adını verdiği asfalt tamir makinesini, Başkent yollarında kullanmaya başladı. Büyük makinelerin giremediği yerlere giren, çevreci ve ekonomik özelliğiyle dikkat çeken AS-TA-MA, asfaltlarda meydana gelen bozuklukları kısa sürede onarıyor.
08.03.2020
TÜRMOB’da e-imza başvuru dönemi başladı
Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TÜRMOB), e-imza projesi kapsamında E-GÜVEN ile iş birliği yaptı. Yapılan işbirliğiyle serbest muhasebeciler, serbest muhasebeci mali müşavirler, yeminli mali müşavirler ve imza sahibi olmak isteyen herkes TÜRMOB e-imza sahibi olabilecek.
08.03.2020
Sanayi sitesindeki girişimci kadına ‘Güçlü kadın onur belgesi’
Gaziantep’te oto sanayi sitesinde oto eksperi olarak faaliyet gösteren bir firmanın sahibi olan Delta Polat, Ekonomi Gazetecileri Derneği’nin düzenlediği etkinlikte Onur Belgesi’ne layık görüldü.
08.03.2020

BAKAN KOCA: ”MASKEYLE NEFES ALMAK, SOLUNUM CİHAZINA BAĞLANARAK NEFES ALMAKTAN KOLAYDIR”
SON 24 SAATTE KORONA VİRÜSTEN 14 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ
BEBEKLERDE SARILIĞIN ERKEN TESPİTİ VE TAKİBİ OLDUKÇA ÖNEMLİ
ALBAYRAK MEDYA’DAN ARAŞTIRMACILARA KATKI
PANDEMİ HASTANESİNİN ÖNÜNDE COVİD-19 TEST KUYRUĞU
GİRESUN’DA EN AZ VAKA BU İLÇEDE GÖRÜLDÜ
KİŞİYE ÖZEL TEDAVİ YÖNTEMLERİ ARTIK HASTANELERDE
ÜLKE GENELİNDE GERÇEKLEŞTİRİLEN KAPSAMLI KORONA VİRÜS DENETİMLERİNE DEVAM EDİLECEK
UZMANLARDAN, SALGIN DÖNEMİNDE TATİLE ÇIKACAKLARA UYARI
TARİHİ NURİ PAŞA KONAĞI İLGİ BEKLİYOR
’’MERDİVEN ÇIKARKEN TIKANIYORSANIZ KOAH OLABİLİRSİNİZ’’
REDBULL BC ONE E-BATTLE İÇİN B-BOY VE B-GİRL’LERDEN TAVSİYELER

EN ÇOK OKUNANLAR