Allianz Motto Müzik’ten yeni sezon programlarını duyurdu
Allianz Motto Müzik, yeni programlarının duyurusunu yaptı. Kanalın yeni sezonunda Gaye Su Akyol ve Melikşah Altuntaş ikilisinin yanı sıra Sevim Gözay ve Kaan Bağcı’nın hazırladığı yeni programlar izleyenlerle buluşacak.

27 Subat 2020 - 15:15:10

Çıktı Al

Yorum (0)

Reklam
Allianz Motto Müzik, yeni programlarının duyurusunu yaptı. Kanalın yeni sezonunda Gaye Su Akyol ve Melikşah Altuntaş ikilisinin yanı sıra Sevim Gözay ve Kaan Bağcı’nın hazırladığı yeni programlar izleyenlerle buluşacak.

Türkiye’nin ilk kurumsal YouTuber’ı olduğu belirtilen Allianz Motto Müzik, müzik, muhabbet ve eğlence dolu içerikler sunmaya devam edeceğini duyurdu. Kanal yeni sezonda Gaye Su Akyol ve Melikşah Altuntaş ile Yılanlar Yarışıyor, Sevim Gözay ile Merak Ediyorum ve Kaan Bağcı ile Hayal Et programlarını hayata geçirerek 5’inci yılında takipçilerine eğlence vadedecek.

Yeni içeriklerden Gaye Su Akyol ile Melikşah Altuntaş, yeni sezonda Yılanlar Yarışıyor isimli seyircili çekilecek bir yarışma programıyla sevenleriyle buluşacak. Program kapsamında birer arkadaşları ile takım olan ikili; müzik, sinema ve popüler kültür konularını içeren 3 fanustan rastgele çekecekleri konular üzerine eğlenceli bir münazara gerçekleştirecekler. Ayda bir yayımlanan Yılanlar Yarışıyor’un Kadıköy Bina’da gerçekleşen çekimlerine takipçiler ve izleyiciler de dahil edilecek. Yarışmada kazanan interaktif bir saha aktivitesi sayesinde izleyici oyları ile belirlenecek.

Müzik ve eğlence ile dolu bir sezon
Deneyimli gazeteci Sevim Gözay ile Merak Ediyorum da yeni sezonda Allianz Motto Müzik’te yayın hayatına başlayan programlardan biri olacağı belirtildi. Gözay, her bölümde "Susması istenen kişiye neden ’caz yapma’ denir?", "Rap, arabeskin yerini mi aldı?" gibi farklı ve gündeme dair bir sorunun cevabını arayacak. Ayda bir yayımlanan programda soruların yanıtları; kliplerden, ünlülerle yapılan röportajlardan, sokaktaki insanların görüşlerinden ortaya çıkan ilginç bilgilerle harmanlanarak keşfedilecek.
Allianz Motto Müzik’in bir diğer yeni programı ise ünlü illüstratör Kaan Bağcı ile Hayal Et olacak. Tasarımları ve tasarımlarını oluştururken çektiği mini videoları ile sosyal medyada kitleler ile buluşan Kaan Bağcı, ayda bir yayımlanan programda hayal ettiklerini illustrasyona dökecek. Bağcı müziğin ve şarkı sözlerinin kendi dünyasındaki algısını çizimlerine yansıtırken izleyiciler kendini müziğin akışına ve Kaan Bağcı’nın hayal dünyasına bırakacak.

Sevilen programlar yeni sezonda da izleyicileriyle buluşmaya devam edecek
Ayrıca; 5 yıldır Noktalı Virgül isimli programın sahibi Yekta Kopan da yeni sezonda programa eklenen Ters Köşe programıyla izleyicileriyle buluşmaya devam edecek. The Producer isimli programla geçen sezon Allianz Motto Müzik’e katılan Can Şengün, yeni sezonda da müzik endüstrisinin perde arkasını aralayacak. Şenay Akkurt ile Hayat Bana Güzel, Nurkan Renda ile Gitar Öğreniyorum ve Zeynep Toker ile Bi Bakıp Çıkıcam programları da yeni sezonda yepyeni içeriklerle yayın hayatına devam edeceği bildirildi.
KAYNAK: İHA


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 0 Yorum )
Habere hiç yorum yapılmamış
BENZER HABERLER
Ömer Çelik: “Katil rejim ve onu cesaretlendirenler bu kalleşliğin hesabını en ağır şekilde vereceklerdir”
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Türkiye Cumhuriyeti Devleti bu alçak saldırıyı hakettiği şekilde cevaplandırmaktadır. Katil rejim ve onu cesaretlendirenler bu kalleşliğin hesabını en ağır şekilde vereceklerdir” dedi.
28.02.2020
AK Parti Sözcüsü Çelik: Türk Silahlı Kuvvetlerimize destek verme zamanıdır
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Bütün milletçe bayrağımız etrafından toplanarak Türk Silahlı Kuvvetlerimize destek verme zamanıdır” dedi.
28.02.2020
CHP Sözcüsü Öztrak: TBMM’yi kapalı oturumla toplantıya çağırıyoruz
CHP Sözcüsü Faik Öztrak, "CHP olarak konuyu görüşmek üzere TBMM’yi kapalı oturumla toplantıya çağırıyoruz" dedi.
28.02.2020
BBP devletinin, milletinin ve kahraman ordusunun yanındadır
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, “Büyük Birlik Partisi, tüm mensuplarıyla devletinin, milletinin ve kahraman ordusunun yanındadır” dedi.
28.02.2020
Mülteciler Avrupa’ya geçmek için sınır kapılarına hareket etti
Sınır kapılarının açıldığı iddiaları üzerine mülteciler Avrupa’ya geçmek için sınır kapılarına hareket etti.
28.02.2020
Güvenlik Zirvesi 6 saat sürdü!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kurmaylarıyla gerçekleştirdiği Güvenlik Zirvesi sona erdi. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirilen Güvenlik Zirvesi yaklaşık 6 saat sürdü.
28.02.2020
SÜREKLİ AYNI HAREKETİ TEKRAR EDİYORSANIZ TENDON YARALANMALARINA DİKKAT
BAKAN KOCA’DAN İĞNELİ UYARI
SON 24 SAATTE BİN 19 KİŞİYE KORONA VİRÜS TANISI KONULDU
TÜRKİYE’DEN KAZAKİSTAN’A TIBBİ MALZEME YARDIMI
DEVLET OPERA VE BALESİ FESTİVAL PROGRAMINI AÇIKLADI
SİNCAN’DA KIRAATHANE BULUŞMALARI DİJİTAL ORTAMDA
BEYPAZARI’NDA TARİH VE KÜLTÜR MÜZESİ ZİYARETÇİLERİNİ YENİDEN KABUL ETMEYE BAŞLADI
COVİD-19 SONRASI AKCİĞERLERDE KALICI HASAR ENDİŞESİ
“ÇOCUKLUKTAKİ ŞİDDET ASTIMA NEDEN OLABİLİR”
BAKAN KOCA: ”YENİ VAKA SAYILARINI BUGÜN UYGULADIĞIMIZ TEDBİRLERLE DÜŞÜRELİM”
EYÜPSULTAN BELEDİYESİ’NİN HALK GEZİLERİ BAŞLADI
SAĞLIK BAKANLIĞI: “SON 24 SAATTE KORONA VİRÜSTEN 21 CAN KAYBI, BİN 16 YENİ VAKA”

SON DAKİKA GELİŞMELERİ

EN ÇOK OKUNANLAR