Kuyruğu sıkışan Trabzonspor'a saldırıyor! Şimdi de sıra Akşener'de...
İyi Parti'de son günlerde peş peşe gelen istifaların üzerini örtmeye çalışan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener kurtuluşu Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a iftira atmakta buldu.

18 Subat 2020 - 15:03:45

Çıktı Al

Yorum (2)

İyi Parti'nin içerisinde başlayan çekişmeler çatışmalar ve ortaya çıkan kaosun üzerini örtmeye çalışan Genel Başkanı Meral Akşener Hitler'in Propaganda yöntemlerini uygulayıp hedef saptırarak Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a üzerinden Gündemi değiştirmeye çalışıyor. Meral Akşener'i koltuk sevdası yüzünden Trabzonspor'u hiçe sayarak yaptığı akıl almaz açıklamalara bordo mavili taraftarlardan büyük tepki var.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, grup toplantısında adeta Fenerbahçe sözcülüğüne soyunarak Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında yaşanan karşılıklı tartışmaları Fenerbahçe lehine açıklamalar yaparak değindi.

Tribünleri kışkırtmaya yönelik açıklamalar yapan Akşener Fenerbahçe şakşakçılığına şöyle devam etti: "Fenerbahçe tribünlerinden yükselen sesleri duyuyorsunuz. Ben başkanların kendi aralarındaki rekabetle ilgili değilim. Siyasetçilerin bu tartışmalara dahil olmaması gerektiğini düşünüyorum. Siyasetin spora karıştığı ülkelerde sporun ileri gidemediğini biliyorum. Ancak damat bey bakanlıktaki başarısızlığıyla gündeme gelmekten yorulmuş olacak ki bu aralar anlamadığı başka bir alanı, futbolu karıştırmakla meşgul. Yahu arkadaş bırakın insanlarımız istedikleri kulübe gönül versin, cahilce ettiğiniz her söz insanlarımızı rahatsız ediyor. Gereksiz tartışmalara sebep oluyorsunuz. Trabzonspor da bizim Fenerbahçe de bizim. Sayın Erdoğan damat bey üzerine vazife olmayan her işe karışıp ortalığı karıştırıyor. Gel Bursa'da konuştuğun Fenerbahçeli kardeşlerimin sesine kulak ver. Damadını artık taraftarın yakasından düşür. Yoksa o tribünler sana öyle bir ders verir ki şaşar kalırsın."

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Trabzonspor aleyhinde yaptığı açıklamalara büyük tepki var. Bordo Mavili taraftarlar Akşener'in yaptığı açıklamaların tamemen siyasi olduğunu belirterek "Sayın Akşener'in siyasi olarak bütün argümanları bitmiş olmalı ki futbolu kendi siyasetine malzeme yaparak gündem değiştirmeye çalışıyor. Biz Trabzonsporluyuz siyasetle işimiz yok. Siyaset ayrı futbol ayrı. İlla birşeyler açıklamak istiyorlarsa FETÖ ile yaptıkları iş birliğini açıklasınlar. Ayın 15'inden sonra işler nasıl değişecekti onu açıklasın. Nasıl başbakan olacaktı onu açıklasın."şeklinde tepkilerini dile getirdi. 


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 2 Yorum )
Cemal Bayrak
2 Ay önce
Admin lütfen siz bir görevi üslendiniz o görevi yapın. Birilerinin keyfine göre hareket yapmayın . Sn Meral Akşener 1,5 yıldan beri Damat istifa diyor konuyu Trabzonspor üzerine çekmeniz doğru değil
Bu zağar top un nasıl bir şekli olduğunu biliyormu da ötüyor
2 Ay önce
BENZER HABERLER
Giresun’da “Örnek Bahçe” projesi eğitimi verildi
Fındık üretiminde verimliliği artırmak amacıyla uygulanan ‘Örnek Bahçe’ projesi eğitimi Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları’nın da katılımıyla gerçekleştirildi.
10.03.2020
Gaston Campi:
Trabzonspor’un savunma oyuncusu Gaston Campi, her oyuncunun hayalini kurabileceği bir kulüpte forma giydiğini belirterek, iyi bir performans sergilediğini düşündüğünü söyledi.
10.03.2020
‘7 Şubat MİT kumpası’ iddianamesi kabul edildi
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütünün Türkiye Cumhuriyeti Hükumetine yönelik ilk darbe girişimi olduğu tespit edilen 7 Şubat 2012’de gerçekleştirilen MİT kumpasına ilişkin hazırlanan iddianame kabul edildi. İlk duruşma, İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesince 22 Haziran’da Silivri’de görülecek.
10.03.2020
Sağlık Bakanı Koca:
Sağlık Bakanı Koca: "Kamu personelinin zorunlu olmadıkça yurt dışına çıkmaması için genelge yayınlanacak."
10.03.2020
Duyarlı minibüs şoförüne Uluslararası İyilik Ödülü
Minibüsünün içine astığı toplumsal mesajlar içeren afişlerle yolcularının da bilinç kazanmasını sağlayan minibüs şoförü Mehmet Şirin Çiçek, Uluslararası İyilik Ödülü’ne layık görüldü. Mutluluğunu ifade eden Çiçek, “Aracımda toplumsal sorunlara değinen bir farkındalık çalışması başlattım. Benim tek amacım yeryüzünde iyiliğin egemen olması. Bu ödülü tüm hayvansever dostlarım, kendini duyarlı hisseden insanlar, şiddete maruz kalmış kadınlar adına alıyorum” dedi.
10.03.2020
Yeni Mercedes-Benz Vito yeni modelini tanıttı
Mercedes-Benz, 9 kişilik araç sınıfı Vito modelinin dijital olarak tanıttı. Yeni modelin Türkiye’ye gelişi 2020’nin üçüncü çeyreğini bulacak.
10.03.2020
GÜMÜŞHANE’DE SAĞLIK ÇALIŞANLARI ARKADAŞLARINI ALKIŞLADI
’’KORONAVİRÜS İNSANLARDA YOĞUN KAYGIYA NEDEN OLUYOR’’
KADİM SANATLAR ARTIK ONLINE
’’COVID- 19 BELİRTİLERİNDE KBB HEKİMLERİNİ İLGİLENDİREN ŞİKAYETLER DE GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULMASI GEREKİR’’
DÜZENLİ CEVİZ TÜKETİMİNİN KADINLARIN SAĞLIĞINA VE UZUN ÖMRE ETKİSİ
’’HER YAŞ İÇİN GÜNLÜK EGZERSİZ ŞART’’
AKCİĞER KAPASİTESİ SOLUNUM EGZERSİZLERİYLE ARTTIRILIYOR
TÜRKİYE’DAN BALKAN ÜLKELERİNE COVİD-19 DESTEĞİ
KORONA VİRÜSÜN GÖZDEN BULAŞMA RİSKİNİ UNUTMAYIN!
SOSYAL İZOLASYON SÜRECİNDE EVDE SAĞLIKLI BESLENME
YAŞLI ÇİFT, ÇİN İLACIYLA TABURCU OLDU
OP. DR. ADNAN KAYA’DAN GEBELERE ’COVİD-19’ UYARISI

SON DAKİKA GELİŞMELERİ

EN ÇOK OKUNANLAR