Anasayfa  >  

30 Eylül 2020 - 04:55:33

Çıktı Al

Yorum (1)

Reklam

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 1 Yorum )
Meryem
7 Ay önce
Ufka yolculuk sinavi
BENZER HABERLER
Motosikletlinin çarptığı kadın metrelerce havaya savruldu
Avcılar’da yolun karşısına geçerken motosikletin çarpması sonucu metrelerce havaya savrulan kadın yaralandı. Yaşanan kaza güvenlik kamerasına yansırken, yolcu minibüsünün yasak noktada durması dikkat çekti.
08.03.2020
Bir yıl boyunca defalarca denenerek üretildi
Gümüşhane’de bir avucunda bir kasa portakaldan daha fazla C vitamini olan ve bağışıklık sistemini güçlendirdiği için dünyayı endişelendiren korona virüsüne karşı da koruyucu etkisi olduğu söylenen kuşburnu meyvesi, bir yıllık denemelerin ardından meyve tanecikli reçel olarak piyasaya sürüldü.
08.03.2020
(ÖZEL) Babasının yarım asırlık mesleğine kızı sahip çıktı
İstanbul Bahçelievler’de yaşayan 48 yaşındaki Alev Özkan, babasının yarım asrı geçkin mesleği cam üfleme sanatına sahip çıktı. Kızının ismini mesleğine özgün olarak Alev koyan baba Hikmet Çetin, kızına 75 yaşına gelmesine rağmen mesleğin tüm inceliklerini öğretmeye devam ediyor.
08.03.2020
Kanser hastası eşi ve engelli çocuklarına bakan anne için Sağlık Bakanlığı devreye girdi
Artvin’de doğuştan engelli iki oğlu ve kanser hastası eşine tak başına bakan anne Melice Özşeker’e, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde yardım eli uzandı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği aile için Sağlık Bakanlığı da devreye girdi.
08.03.2020
Ahmet Ağaoğlu Başakşehir maçına seyirci istemiyor!
Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu Trabzonspor'u şampiyonluktan etmek isteyen güçler olduğunu ifade ederek "Bu güçlerle mücadele bizim işimiz. Taraftar spekülasyonlara kapılmasın. Başakşehir maçına 41.000 seyirci değil, taraftar bekliyorum. Taraftarları göreve davet ediyorum...Soruyordunuz hep o sene bu sene mi diye. Bugün diyorum, o hafta bu hafta; o sene de bu sene! "dedi.
09.03.2020
TESK Genel Başkanı Palandöken: “Kadınlar Günü’nü 81 ilimizde aynı anda kutluyoruz”
Kadınlara verilen değerin toplumların gelişmişlik ölçüsü olduğunu ve Ahi Evran Veli’nin hanımı Fatma Bacı’nın kurduğu “Bacıyan-ı Rum” yani Anadolu Kadınlar Teşkilatı ile kadınların aşına, işine bağlı olmaları konusunda yetiştirildiğini ve kadınların meslek sahibi yapılarak üretici konumuna getirildiğini belirten TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Bacıyan-ı Rum, dünyada ilk kadın sivil toplum örgütlenmesidir” dedi.
08.03.2020

TORASİK KANSERLERDE, İMMÜNO-ONKOLOJİK KOMBİNASYON TEDAVİSİ ETKİLİ
ANADOLU’DA “TAŞLAR YERİNDEN OYNUYOR”
İTALYAN ŞEF DANİLO ZANNA, DEFACTO İÇİN KAMERA KARŞISINA GEÇTİ
’’SALATALAR SAĞLIKSIZ BİR HAL ALABİLİR’’
ONKOLOJİ UZMANI: “GÜNLÜK DÜZENLİ KAHVE TÜKETİMİNİN BAĞIRSAK KANSERİ GELİŞİM RİSKİNİ AZALTTIĞINA DAİR VERİLER ELDE EDİLDİ”
COVİD-19, KALPTE DE HASAR OLUŞTURUYOR
KALP SAĞLIĞI İÇİN NELERE DİKKAT EDİLMELİ
DOĞAN TAŞDELEN ÇAĞDAŞ SANATLAR MERKEZİ AÇILIYOR
“BİRKAÇ KÜÇÜK DEĞİŞİKLİKLE KALP SAĞLIĞINIZI KORUYABİLİRSİNİZ”
“SİNÜZİT BAŞINIZI AĞRITMASIN”
YESEVİ HİKMETLERİ KİTAP OLDU
YERLİ AŞI ÜRETİMİNDE ÖNEMLİ GELİŞME

EN ÇOK OKUNANLAR