Anasayfa  >  

30 Eylül 2020 - 06:58:00

Çıktı Al

Yorum (1)


YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 1 Yorum )
Meryem
7 Ay önce
Ufka yolculuk sinavi
BENZER HABERLER
TESK Genel Başkanı Palandöken: “Esnafa destek olmanın tam zamanı”
Korona virüs sebebiyle işleri durma noktasına gelen esnaf ve sanatkârların krediye ulaşabilmesi için acil sicil düzenlemesi gerektiğini belirten TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Bu dönemde esnaf ve sanatkârlarımız krediye her zamankinden daha çok ihtiyaç duymaktadır. Bankalar esnafın geçmişini bahane ederek kredilerin önüne sicil engeli koymamalı. Esnafımızın geleceğini bankaların inisiyatifine bırakmamak için etkin bir sicil düzenlemesi yapılmalı” dedi.
22.03.2020
Beşiktaş’tan Fenerbahçe’ye geçmiş olsun mesajı
Beşiktaş, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı’nın bazı oyuncuları ve idari personelinde korona virüs belirtileri görülmesi nedeniyle sarı-lacivertliler için geçmiş olsun mesajı paylaştı.
21.03.2020
Pazarda seçmece yasaklandı, yiyecekleri pazarcılar poşetledi
Kartal’da mahalle pazarlarında korona virüse karşı önlemler alındı. Vatandaşların yiyeceklerle sürekli temas etmemesi için pazar tezgahlarına ‘seçmece yasak’ yazılı kağıtlar koyuldu, pazarcılar vatandaşların ürünlerini poşetlere kendileri doldurdu. Ayrıca pazarın girişine el dezenfektan istasyonu koyuldu.
22.03.2020
Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye geçmiş olsun mesajı
Galatasaray Spor Kulübü, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı’nın bazı oyuncuları ve idari personelinde korona virüs buluntuları rastlanmasının ardından geçmiş olsun mesajı yayımladı.
21.03.2020
Bankamatikten para çekenler için Korana Virüs tedbiri
Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüsten korunmak için farklı yollar denenerek tedbirler alınıyor. Vatandaşların direk teması ile bulaşma özelliği bulunan Korona virüse önlem almak için Rize’nin Ardeşen ilçesinde bankamatik önlerinde bir dizi önlemler alındı. ÇAYKUR tarafından yapılan açıklama ile üreticilere verilecek olan destekleme primleri vatandaşlarına banka hesaplarına aktarıldı. Bunu duyan vatandaş ise bankaların ATM’lerine koştu. Ardeşen Belediyesi bu kapsamda bir dizi önlemler aldı. Bankaların ATM kuyruklarında birbirleri ile vatandaşların temas etmemesi ve belli mesafede durmaları için çizgilerle şeritler oluşturuldu.
21.03.2020
Lokanta ve restoranlar için yeni tedbirler
İçişleri Bakanlığı, içkili veya içkisiz tüm lokanta, restoranlar ile pastane ve benzeri iş yerlerinde müşterilerin oturmasına izin verilmeyeceğini bildirdi.
21.03.2020

TORASİK KANSERLERDE, İMMÜNO-ONKOLOJİK KOMBİNASYON TEDAVİSİ ETKİLİ
ANADOLU’DA “TAŞLAR YERİNDEN OYNUYOR”
İTALYAN ŞEF DANİLO ZANNA, DEFACTO İÇİN KAMERA KARŞISINA GEÇTİ
’’SALATALAR SAĞLIKSIZ BİR HAL ALABİLİR’’
ONKOLOJİ UZMANI: “GÜNLÜK DÜZENLİ KAHVE TÜKETİMİNİN BAĞIRSAK KANSERİ GELİŞİM RİSKİNİ AZALTTIĞINA DAİR VERİLER ELDE EDİLDİ”
COVİD-19, KALPTE DE HASAR OLUŞTURUYOR
KALP SAĞLIĞI İÇİN NELERE DİKKAT EDİLMELİ
DOĞAN TAŞDELEN ÇAĞDAŞ SANATLAR MERKEZİ AÇILIYOR
“BİRKAÇ KÜÇÜK DEĞİŞİKLİKLE KALP SAĞLIĞINIZI KORUYABİLİRSİNİZ”
“SİNÜZİT BAŞINIZI AĞRITMASIN”
YESEVİ HİKMETLERİ KİTAP OLDU
YERLİ AŞI ÜRETİMİNDE ÖNEMLİ GELİŞME

SON DAKİKA GELİŞMELERİ

EN ÇOK OKUNANLAR