Anasayfa  >  

04 Haziran 2020 - 03:36:52

Çıktı Al

Yorum (1)

Reklam

YORUM BIRAKIN

YORUMLAR  ( 1 Yorum )
Meryem
3 Ay önce
Ufka yolculuk sinavi
BENZER HABERLER
Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ulus halinde maske, eldiven ve dezenfektan dağıttı
Ankara Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Mustafa Koç ve Sağlık İşleri Daire Başkanı Seyfettin Aslan, Ulus Hali esnafına maske, eldiven ve el dezenfektanı dağıttı.
27.04.2020
Watchmarine, Koronalı günlerde fiyatları indirdi
Türkiye’nin evlere kapandığı şu günlerde online ticaret satış rakamları yükseliyor. Kadınların ve erkeklerin en özel aksesuarları arasında bulunan saatlerin satış sayısında da belirgin bir artış görülüyor. Dünyanın önemli markalarını bünyesinde bulunduran Watchmarine, bu ilgiye kayıtsız kalmıyor. Tüm saatlerde önemli oranlarda indirim başlatan mağaza, yoğunluğa rağmen siparişlerini zamanında teslim etmek için var gücüyle çalışıyor.
27.04.2020
Bal sahteciliğinin sonu geliyor
Resmi Gazete’de yayımlanan yeni tebliğ ile saf ve ham bala doğal ya da yapay hiçbir katkı maddesi eklenemeyeceğini belirten Etabal Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bağran Aksoy, “Bal kovandan alındığı haliyle sofralara ulaştırılacak." dedi.
27.04.2020
Dört günlük sokağa çıkma yasağında Mamak mesaisi
Mamak Belediyesi korona virüs tedbirleri kapsamında uygulanan 4 günlük sokağa çıkma yasağı süresince vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamaması adına adeta seferberlik ilan etti. Korona virüs salgınının yayılımını önlemek için dezenfeksiyon çalışmaları başta olmak üzere salgından etkilenen vatandaşların ihtiyaçlarının temini noktasında yoğun bir çaba harcayan Mamak Belediyesi, vatandaşların memnuniyeti için üstün gayret göstererek, 4 gün boyunca 2 bin 900 aileye gıda paketi dağıttı. 7 mahalle, 2 bin 566 bina ve 175 sokakta da dezenfekte çalışması gerçekleştiren Mamak Belediyesi, sokaktaki can dostları da unutmadı. Mamak Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Veterinerlik Hizmetleri de 4 gün boyunca sokak hayvanlarının aç kalmaması için 250 litre su ve 440 kilogram mama dağıttı.
27.04.2020
Cennetten Çıkış şiir kitabı raflardaki yerini aldı
Mülkiye Müfettişi Mustafa Akgül, görev yaptığı ilçelerde kaleme aldığı Cennetten Çıkış isimli üçüncü şiir kitabı raflardaki yerini aldı.
27.04.2020
Elini kullanamaz hale gelen hastaya “Tenisçi Dirseği” teşhisi
Trabzon’da bir yıldır sağ kolda dirsek kısmında ağrı şikayeti yaşayan ve “Tenisçi Dirseği” teşhisi konulan 42 yaşındaki Çiğdem Bayraktar yapılan başarılı operasyonla sağlığına kavuştu.
27.04.2020

SAĞLIK BAKANI KOCA, 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARLA İLGİLİ YENİ BİR DÜZENLEMENİN YOLDA OLDUĞUNU DUYURDU
SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA, "KÖK HÜCRE UYGULAMASININ BAŞARILI OLMADIĞINI SÖYLEYEBİLİRİZ. PLAZMA UYGULAMASINDAN İSE FAYDA GÖRÜYORUZ."
SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA, "(VİDEO KONFERANS YÖNTEMİYLE GERÇEKLEŞTİRİLEN KONGRELERLE İLGİLİ) 15 HAZİRAN’A KADAR VAKALARIN SEYRİNİ İZLEYECEĞİZ ONA GÖRE KARAR VERECEĞİZ. 15 HAZİRAN’DAN SONRAKİ DÖNEMDE TEKRAR GÜNDEME GELECEK."
SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA: "FİLYASYON ÇALIŞMALARI KESİNTİSİZ DEVAM EDİYOR. FİLYASYONU BU DÖNEMDE İHMAL ETMEK İSTEMİYORUZ, GEVŞETMEKTEN YANA DEĞİLİZ."
SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA, "SINAVLARLA İLGİLİ UYULMASI GEREKEN KURALLARI BİLİM KURULU BELİRLEDİ VE İLGİLİ BİRİMLERE GÖNDERDİ. GENÇLERİMİZİN SINAVLARA MASKELİ GİTMELERİNİ, SIRASINA OTURDUĞUNDA MESAFE KURALI DA UYGUNSA MASKENİN ÇIKARILMASINI UYGUN GÖRDÜK. BU ANLAMDA UYULMASI GEREKEN KURALLARI ÖSYM VE İLGİLİ KURULUŞLARA İLETTİK."
SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA: "ACİL OLMAYAN VAKALARIMIZIN ERTELENDİĞİNİ BİLİYORSUNUZ. BU SÜREÇTE YİNE BENZER ŞEKİLDE ZORUNLU OLMADIKÇA HASTANELERİMİZE MÜRACAAT EDİLMEMESİ GEREKTİĞİNİ ÖNERİYORUM. ÇÜNKÜ ACİL OLAN HASTAMIZA ZAMAN AYIRALIM İSTİYORUZ. BUNUNLA İLGİLİ HANGİ KURALLARA UYULMASI GEREKTİĞİ HASTANELERİMİZDE YAYIMLANDI. VATANDAŞIMIZ DA TEDBİRLERE UYUMDA KARARLI DAVRANIRSA SON DERECE OLUMLU SONUÇ ALIRIZ."
SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA: "ŞEHİRLER ARASI YOLCULUKLARDA ARAÇLARDA İKİ KOLTUK YAN YANA İSE BİR KOLTUK BOŞ KALACAK. ŞEHİR İÇİ ULAŞIMDA İSE KOLTUK KAPASİTESİ KADAR YOLCU ALINACAK."
SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA, GENELLİKLE HAFTA SONU UYGULANAN SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASIYLA İLGİLİ GENEL KARAR ALINMADIĞINI AÇIKLADI. KOCA, COVİD-19 VAKALARINA GÖRE İL BAZINDA UYGULANABİLECEĞİNİ BİLDİRDİ.
SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA: "NORMALLEŞME SÜRECİ ESKİ ALIŞKANLIKLARIMIZA DÖNÜŞ DEĞİLDİR. TEDBİRLERE UYMAZSAK BAŞA DÖNEBİLİRİZ. TEDBİRLERE TEK BAŞINIZA UYMANIZ YETERLİ OLMAYACAKTIR."
SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA: "SALGINDA İKİNCİ BİR DALGA BEKLEMİYORUZ. ŞİMDİ TEDBİRLERE DAHA ISRARLA UYMALIYIZ. TEDBİRLERE UYMADIĞIMIZ HER YERDE RİSK OLACAKTIR. HASTALIK YAYILIM AÇISINDAN DAHA GİZLİ BİR İMKANA SAHİPTİR."
SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA: "AVM GİRİŞLERİNDE KALABALIK OLUŞMASI ÖNLENMELİ. BİLİM KURULUMUZ AVM GİRİŞLERİNDE ATEŞ ÖLÇÜMÜ YAPILMASINI VE ATEŞİ YÜKSEK KİŞİLERİN AVM’LERE ALINMAMASINI UYGUN GÖRMEKTEDİR."
SAĞLIK BAKANI FAHRETTİN KOCA: "AVM GİBİ KALABALIK ORTAMLARA GİTTİĞİNİZDE LÜTFEN 3 SAATTEN FAZLA KALMAYIN."

EN ÇOK OKUNANLAR